Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś zna Holenderski podpowie mi co to może być wymienione u mnie za 648 EU -: fuseelichamen t.b.v. len r voorzijde incl toebehoren :. Z transaltora nie bardzo wynika co , pisze że jakaś oś z akcesoriami ale za chiny nie wiem co to może być! Na zabierak pompy oleju to nie wygląda bo cena za duża, na stronie 146 są scany i jest dokładnie pokazane - Prijs p/s 324- Prijs 648 , to jest ponad 2600pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może ktoś zna Holenderski podpowie mi co to może być wymienione u mnie za 648 EU -: fuseelichamen t.b.v. len r voorzijde incl toebehoren :. Z transaltora nie bardzo wynika co , pisze że jakaś oś z akcesoriami ale za chiny nie wiem co to może być! Na zabierak pompy oleju to nie wygląda bo cena za duża, na stronie 146 są scany i jest dokładnie pokazane - Prijs p/s 324- Prijs 648 , to jest ponad 2600pln

https://www.google.com/search?q=fusee+lichaam&client=aff-cs-maxthon&channel=channel1&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=e5aRU9nlNI_B7Abvy4D4DQ&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1318&bih=865

Piasta/zwrotnica bity był?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko możliwe, ale to musiało być coś bardzo lekkiego lub wymiana z innego powodu, bo wymieniałem kilka dni temu wachacze górne i drążki kierownicze , były jeszcze ori nie wymieniane! Zmieniałem ponieważ przy ok 140 już trzeba było skupic się nad kierownicą . Teraz jest już SI ! Na blacharce wewnętrznej też nie widać żadnych śladów napraw, wiem jak autka wyglądają po biciu, wszystkie przerwy są wręcz idealne i nie ma sladów po obklejaniu taśmy i malowaniu elementów, nawet pod maską jest ślad, wytarcie ręką od otwierania blokady pokrywy silnika! Naczytałem się o tej nieszczęsnej pompie olejowej i sen mi się pogorszył :wink: ,pod koniec sierpnia zmienie rozrząd i oblukam napęd pompy, bo nie daje mi to spokoju:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oryginalnie jakiej firmy wsadzali ?

Na 1 montaz w calej grupie vag szedl FAG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca to tak bo FAG produkuje chyba łożyska a Skf piasty i przy współpracy jest komplet. Fabrycznie z przodu miałem Skf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek SKF czy FAG będzie dobrze.

Może u kogoś podobny był przypadek. Mam dziwne, niezbyt głośne buczenie, dźwięk się nie zmienia względem prędkości, o dziwo zanika jak lekko wcisnę hamulec :whistling: Hamulce nowe, wsadzone większe, opony też ok, więc pozostają tylko łożyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie bardzo słychać :kwasny: Koła podnosiłem i też jakoś wyraźnie nic nie słychać.

Opony są nowe, pojechałem do rodziców w jedną stronę ok a powrót już zauważyłem ten dźwięk.

Na sprawdzenie zbieżności jadę w poniedziałek się umówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny się już dotrzeć, chociaż strasznie dużo jeszcze nie narobiłem kilometrów, a z córką ciężko polatać tak by je porządnie potestować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy masz dobrze dokręcone koło. A najlepiej odkręć, wyczyść piastę i dokręć raz jeszcze. Miałem kiedyś podobne objawy- buczenie było tylko podczas jazdy ze stałą prędkością, przy hamowaniu lub przyspieszaniu dźwięk ustawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

mam boczki z pakietem światło + drzwi bez kabli:P

kable się dociągnie, ale... gdzie to kodować? myślałem, że w komforcie, ale w temacieo komfortach jest, że tam akurat się boczków nie koduje, a coś tam trzeba w kompie pewnie pogrzebać, jakaś podpowiedź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

mam boczki z pakietem światło + drzwi bez kabli:P

kable się dociągnie, ale... gdzie to kodować? myślałem, że w komforcie, ale w temacieo komfortach jest, że tam akurat się boczków nie koduje, a coś tam trzeba w kompie pewnie pogrzebać, jakaś podpowiedź?

"jeszcze jedna sprawa - w przypadku korb będziesz potrzebował odpowiedniego modułu komfortu aby uruchomić dodatkowe oświetlenie. Zacznij od sprawdzenia czy Twój moduł obsługuje pakiet oświetlenie (Moduł komfortu 46 -> Adaptation 10 -> Kanał 61 -> zapisać wartość 3,"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

mam boczki z pakietem światło + drzwi bez kabli:P

kable się dociągnie, ale... gdzie to kodować? myślałem, że w komforcie, ale w temacieo komfortach jest, że tam akurat się boczków nie koduje, a coś tam trzeba w kompie pewnie pogrzebać, jakaś podpowiedź?

Do przednich wkładasz? To nic nie trzeba kodować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł obsługuje elektryczne fotele, o ile to kwestia modulh, raczej jest w wersji highs końcówka CQ, niestety nieopisana na forum. Tak do przednich i do tylnych też, narazie odpuszczam światło pod fotelami, zrobie za jakiś czas podczas rezania bose;)

Wysłane z mojego GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panownie nie macie zapiecia schowka w podlokietniku do opchniecia ? kuzwa urwalem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...