Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ten znów z tymi BIPAMI :wink: jak już wszystko poskładane.

Co to te BIPy powiedz bo pierwsze słyszę

Bip- to czas otwarcia elektrozaworu.

Dla 1,9 sa mniejsze tolerancje niż dla 2,0.

O dzięki!

Mamy jakiś temat o tym na forum? Chętnie bym się doszkolił i sprawdził jak to na nowym wałku wygląda.

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Ten znów z tymi BIPAMI :wink: jak już wszystko poskładane.

Co to te BIPy powiedz bo pierwsze słyszę

Bip- to czas otwarcia elektrozaworu.

Dla 1,9 sa mniejsze tolerancje niż dla 2,0.

O dzięki!

Mamy jakiś temat o tym na forum? Chętnie bym się doszkolił i sprawdził jak to na nowym wałku wygląda.

VCDS grupa 23 i im bliżej 0 lub nie mogą znacznie odbiegać od siebie to jest dobrze. Gdyby to nie było ważne to bym o tym nie pisał Jarku :wink:

Opublikowano

To jeszcze daj linka do jakiegoś rozsądnego w cenie /vcdsa i masz u mnie flachę bimbru :decayed:

Przeglądam alledrogo i się gubię w tym co będzie dobre dla naszych b7.

Opublikowano

Jak można ja też bym poprosił o namiary na Vcds-a;)

Ps: podpowie ktoś jak skasować serwis z fisa?:) z góry dziękuje

Opublikowano
  • Autor

Poszło PW,

Przytrzymujesz przycisk z kluczykiem, przekręcasz zapłon żeby zapaliły się kontrolki, klikasz na 0,0 równocześnie wciskając przycisk z kluczykiem. Puszczasz i masz :wink:

Opublikowano

Podziękował ;)

Opublikowano

Witam! Mam pytanko, od wtorku jestem posiadaczem A4 B7 2.0 TDI 140KM, co ile sie wymienia rozrząd, z faktur wynika że był zmieniany ok 46000km wcześniej , z tłumaczeń na translatorze jest że jakaś oś w silniku, razem z rozrządem,

Opublikowano
  • Autor
Witam! Mam pytanko, od wtorku jestem posiadaczem A4 B7 2.0 TDI 140KM, co ile sie wymienia rozrząd, z faktur wynika że był zmieniany ok 46000km wcześniej , z tłumaczeń na translatorze jest że jakaś oś w silniku, razem z rozrządem,

Jeśli ori to co 90 tys. Jaki masz kod silnika?

Opublikowano

A gdzie znajdę kod silnika? Ostatnio miałem Mondeusza, to wiedziałem o nim wszystko, tego zaczynam poznawać !

Opublikowano
  • Autor

Wlepa w książce serwisowej. Naklejka na osłonie paska rozrządu.

Opublikowano

Znalazłem coś takiego! - BPW014687

a moze po VIN cos da się ustalić, - WAUZZZ8E86A164212

Opublikowano

Twoj kod silnika to BPW

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Znalazłem coś takiego! - BPW014687

a moze po VIN cos da się ustalić, - WAUZZZ8E86A164212

To zawczasu kup sobie wałek i szklanki :grin: chyba że już go wymienili w DE, bo wspomniałeś coś o osi :decayed:

Opublikowano

Nie przesadzaj Tomaszu :), wywal DPF i nie bedzie problemu z walkami ;)

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To mnie pocieszyłeś! Mówisz o wałku rozrządu, czy coś innego? chyba muszę dac te kwity do tłumaczenia żeby coś więcej się dowiedzieć. A co ile pasek rozrządu wymiana?

Opublikowano
  • Autor
Nie przesadzaj Tomaszu :), wywal DPF i nie bedzie problemu z walkami ;)

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

W 1.9 niema DPFa a też się to wyciera przy 250KKM, ten typ już tak ma :wink:

---------- Post dopisany at 09:57 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ----------

To mnie pocieszyłeś! Mówisz o wałku rozrządu, czy coś innego? chyba muszę dac te kwity do tłumaczenia żeby coś więcej się dowiedzieć. A co ile pasek rozrządu wymiana?

Zrób skan/foto i tu wrzuć. Pisałem, ori co 90KKM

Opublikowano

A ile sobie winszują za taką operacje, DPF i chyba coś z softem cza zamieszać! Z Konina gdzie najlepiej by było podjechać?

---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ----------

Tu są skany chyba najważniejsze!

Last_Scan.jpg

Last_Scan1.jpg

Opublikowano
  • Autor
A ile sobie winszują za taką operacje, DPF i chyba coś z softem cza zamieszać! Z Konina gdzie najlepiej by było podjechać?

---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ----------

Tu są skany chyba najważniejsze!

http://s29.postimg.org/a4jlftllv/Last_Scan.jpg

http://s29.postimg.org/b83prs68z/Last_Scan1.jpg

Usunięcie DPF'a to +/- 500zl, DPF sprzedasz za jakieś 700-800zł, jeśli robisz trasy ja bym go zostawił...

Auto z Holandii... o wałku ja tam nic nie rozszyfrowałem..

Opublikowano
A ile sobie winszują za taką operacje, DPF i chyba coś z softem cza zamieszać! Z Konina gdzie najlepiej by było podjechać?

---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ----------

Tu są skany chyba najważniejsze!

http://s29.postimg.org/a4jlftllv/Last_Scan.jpg

http://s29.postimg.org/b83prs68z/Last_Scan1.jpg

Usunięcie DPF'a to +/- 500zl, DPF sprzedasz za jakieś 700-800zł, jeśli robisz trasy ja bym go zostawił...

Co ty mówisz :slina: mi DPFa wycenili o ile dobrze pamiętam 900zł i po demontażu nie oddali żelastwa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.