Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Czyli jak brać,to AZV BMN BUY,tak?,a napęd pompy oleju jak,tez z tym imbusikiem i zebatkami z plasteliny?

moze 1.9 lepiej szukać,jak tam jest z wyrezaniem cyrka ~180PS,dużo większy koszt niż w 2.0?

Tak, jest tradycyjna pompa jak w 1.9TDI

1.9TDI to jest to samo co BMM, osobiście bym szukał 16V, BMN i BUY ma kolektor wydechowy razem z turbo, więc tu ciężko coś większego zamontować, chyba że wymiana na kolektor z BKD AZV

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ok,dzieki Tomek:hi:

Opublikowano

Pany szybkie pytanie bo w technicznym cisza - mam wywalony DPF a muszę wymienić wałek, powinno się kupić od wersji bez DFPa ? czy montować dedykowany do BPW z DPFem ?

Opublikowano

A co daje wałek dedykowany pod DPF????

Opublikowano

A ma to jakiś wpływ że program robiłem na wałku z DPF ?

---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ----------

A co daje wałek dedykowany pod DPF????

Różnica krzywki i dotrysk paliwa.

Opublikowano
  • Autor

Cofam to co napisałem, daj taki jak ma być żeby pasowały fazy na wtryskach.

Opublikowano

Ale ze względu na zrobiony program czy niezależnie?

Opublikowano

Troszkę wałek mi się przytarł :grin:

a295e9cc8c9b.jpg

b977a2d7b278.jpg

Opublikowano

Witam. potrzebuję lampy lewej do b7 z 2005 roku lampa nie przeżyła konfrontacji z sarną, sarna była lepsza i spie.....ła przytomnie :),

nr katalogowy 8e0941003aj

Opublikowano

Ehhh jak zawsze :wink:

Ale zobacz jak wyjechało szklankę na wylot :kox: a wałkowi brakuje kilku milimetrów na krzywce :grin:

Broki na miejscu, olejum zawsze lane motula nie przekraczając nigdy 10K

Opublikowano

identycznie jak u mnie kiedyś w moim BPW, jazda z DPF i olej wymieszany z ropą :kwasny:

---------- Post dopisany at 06:19 ---------- Poprzedni post napisany at 06:15 ----------

jak nie masz DPF to kup wałek od AVF

lepiej będzie silniczek pracował, sprawdzone...

Opublikowano

Kutffffa za późno :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

identycznie jak u mnie kiedyś w moim BPW, jazda z DPF i olej wymieszany z ropą :kwasny:

---------- Post dopisany at 06:19 ---------- Poprzedni post napisany at 06:15 ----------

jak nie masz DPF to kup wałek od AVF

lepiej będzie silniczek pracował, sprawdzone...

A sprawdzałeś jakie masz BIPy na tym wałku?

Opublikowano

Ten znów z tymi BIPAMI :wink: jak już wszystko poskładane.

Co to te BIPy powiedz bo pierwsze słyszę

Opublikowano

Bigos ile koszt naprawy walka? Moze byc na Pw... ;)

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

2300zł z wymianą, oczywiście netto :wink:

---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------

w cenie robiłem też rolkę napinacza rozrządu bo po rozbiórce okazało się że nie naciąga paska (wymieniana ostatnio jakieś 20k temu:shock3:) i rolkę napinania paska wielorowkowego bo coś podejrzanie wyglądała.

Opublikowano
Ten znów z tymi BIPAMI :wink: jak już wszystko poskładane.

Co to te BIPy powiedz bo pierwsze słyszę

Bip- to czas otwarcia elektrozaworu.

Dla 1,9 sa mniejsze tolerancje niż dla 2,0.

A sprawdzał ktoś czy dzieki temu walkowi bez DPF, zmniejsza sie spalanie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.