Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

teraz kpl idzie wyrwać za 2k

cząstkowe czyli zderzak + grill za 1k + np. kratka halogenu i jeden lub dwa halog to 1,5k

ogólnie drożyzna, też juz poluję w piz*e czasu

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

Pany. Dobra cena za kompletny przedni zderzak S-line to jaka?

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

AUDI A4 S4 04 - Zderzak Przedni Przód GRIL SLINE (2734970488) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

to nie jest s-line :facepalm: ja pi3rd0le co za rzeźba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pany. Dobra cena za kompletny przedni zderzak S-line to jaka?

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

AUDI A4 S4 04 - Zderzak Przedni Przód GRIL SLINE (2734970488) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

to nie jest zderzak od B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyklaka kupiłem za stówke z Grilem. w kolorze :D

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

faktycznie jak teraz patrze to nie od B7 ten z Linku.

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

A4 04-09 S4 B7 S-LINE 8E0 ZDERZAK PRZOD PRZEDNI (2684810141) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no,elegancki prawie,brakuje sprysków,jak co,mam takowe,350 zeta,w gratisie dorzuce kawałek grilla,to sobie dokleisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz ze swojego zderzaka,to nie bedą pasowały,do zderzaka s-line musza byc spryski od niego,ale maskownice pasują:cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie orientuje się ktoś może ile kosztuje nowy ori termostat ?? Muszę chyba wymienić bo nie dogrzewa mi silnik do 90 C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie orientuje się ktoś może ile kosztuje nowy ori termostat ?? Muszę chyba wymienić bo nie dogrzewa mi silnik do 90 C.

koło 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie orientuje się ktoś może ile kosztuje nowy ori termostat ?? Muszę chyba wymienić bo nie dogrzewa mi silnik do 90 C.

koło 100zł

Podziękował :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kur!@# zrobił się temat 100 pytań do :facepalm:

Czytam całą stronę może coś ruszyło dalej, a tu o zderzakach, klapach i termostatach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to po co powstał ten wątek ?? żeby pytać co i jak w Ursusie c360 ?? Jak pytam gdzie indziej to nie ma odpowiedzi, pomyślałem zapytam tutaj, odpowiedź dostałem niemal błyskawicznie i za to dziękuje. A jak Ci nie pasuje to zgłoś mój post do moderatora a nie wyklinaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kur!@# zrobił się temat 100 pytań do :facepalm:

Czytam całą stronę może coś ruszyło dalej, a tu o zderzakach, klapach i termostatach.

Takie chyba zadanie ma ten wątek. Rozmawiać o B7 co, jak, gdzie i dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post mówi o tym : "ciekawe zdjęcia autek,opisy modów i numery części,oraz co tam macie ciekawego", ale ok jeżeli te części są ciekawymi to przepraszam że się "uniosłem", źle zrozumiałem pierwszy post założyciela wątku.

Wracając do logo, może się przyda w tworzeniu:

dc6476dd4e4e.jpg

PS: potrzebny nam jeszcze "regulamin" jak to w innych grupach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post mówi o tym : "ciekawe zdjęcia autek,opisy modów i numery części,oraz co tam macie ciekawego", ale ok jeżeli te części są ciekawymi to przepraszam że się "uniosłem", źle zrozumiałem pierwszy post założyciela wątku.

Wracając do logo, może się przyda w tworzeniu:

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/dc6476dd4e4e.jpg

PS: potrzebny nam jeszcze "regulamin" jak to w innych grupach :wink:

Przesadzasz :)

ważne żęby auto nie było seryjne..

PS. i to mnie na razie deklasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...