Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja się dziwiłem, że Ciebie tu jeszcze nie było. :naughty:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Daniel tak bez zgody wkleja te miniatury :decayed: mógł dać chociaż cynk :facepalm::decayed:

Opublikowano
Daniel tak bez zgody wkleja te miniatury :decayed: mógł dać chociaż cynk :facepalm::decayed:

:decayed: ja niewiem jak mogłeś przeoczyć temacik :wink: Chętnych na liste jest niewielu,muszę sam ich wybierać :wink: mam nadzieje,że nie jesteś zły :grin:

Opublikowano
  • Autor
Daniel tak bez zgody wkleja te miniatury :decayed: mógł dać chociaż cynk :facepalm::decayed:

:decayed: ja niewiem jak mogłeś przeoczyć temacik :wink: Chętnych na liste jest niewielu,muszę sam ich wybierać :wink: mam nadzieje,że nie jesteś zły :grin:

Luzik :decayed: myślałem żeby dostać się na listę muszą zostać spełnione jakieś wymogi, np. felga min. 19" :decayed:

Opublikowano
:cwaniak::naughty:
Opublikowano

eee no chociaż 18"

Nie mam kasy teraz na modzenie. :)

Opublikowano
  • Autor
eee no chociaż 18"

Nie mam kasy teraz na modzenie. :)

No ale Święta już nie długo :decayed:

Opublikowano

Święta, świętami... :naughty::whistling:

Opublikowano

czuje sie zaszczycony :D

Opublikowano

Tak jak wcześniej była sugestia fajnie by było jakby miniatury odnosiły Nas do odpowiednich tematów I wtedy by nie było wątpliwości. :wink:

Opublikowano
  • Autor
Tak jak wcześniej była sugestia fajnie by było jakby miniatury odnosiły Nas do odpowiednich tematów I wtedy by nie było wątpliwości. :wink:

Daniel chyba to po ogarnia:decayed: Aż się dziwię że taki kolega Andrzeja i jego fury tu nie dodał :decayed:

Opublikowano

A mój :decayed:

Teraz zauważyłem, że MAT1000 już podpowiedział :wink:

Opublikowano

jaką średnicę mają końcówki wydechu od 2.0TFSI?

Opublikowano
Tak jak wcześniej była sugestia fajnie by było jakby miniatury odnosiły Nas do odpowiednich tematów I wtedy by nie było wątpliwości. :wink:

Daniel chyba to po ogarnia:decayed: Aż się dziwię że taki kolega Andrzeja i jego fury tu nie dodał :decayed:

Tomek to jest wątek o b7 na wypasie , a nie o golasach :wink:

Opublikowano

jutro Ci sprawdzę rano :)

Opublikowano
Tak jak wcześniej była sugestia fajnie by było jakby miniatury odnosiły Nas do odpowiednich tematów I wtedy by nie było wątpliwości. :wink:

Daniel chyba to po ogarnia:decayed: Aż się dziwię że taki kolega Andrzeja i jego fury tu nie dodał :decayed:

:decayed: nie mogę znaleźć w jego temacie odpowiedniej fotki.:grin:

Opublikowano

oki

i zrób foto jak to wygląda bo nie wiem czy brać wydech od TFSI czy poczekać aż się trafi od 2.7 lub 2.0 [bRD] FWD

Opublikowano

a zdjecie to mam zara ci DAM

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.