Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Za rok to już B8 przyjedziesz:grin:


Noo.. Jak mi dolozysz do b8 to napewno :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Teraz, Damianq napisał:

Chodzi mi o to ze teraz chce kupić nowe sruby do nowych 19”po 

Dobra powiedz mi na c**ja ci te sruby teraz nowe ?:decayed:

Opublikowano

@Damianq sciagnij obecne fele, wyciagnij sruby. Wloz srube w 19” i zobacz ile wystaje. Jesli wystaje min. nie wiem... Kurde z 2cm to bedzie okej na starych srobach. Do dystansow dostaniesz dluzsze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Stare już brzydkie a nowe chromowane będą ładnie wyglądać :)  Dobra bo ja już zgłupiałem chyba. Są dwie opcje z dystansami? Albo dystanse przykręcam śrubami do piasty a potem fele innymi śrubami do dystansa albo przykręcam długimi śrubami jednocześnie dystans i felgę?

Edytowane przez Damianq

Opublikowano
Stare już brzydkie a nowe chromowane będą ładnie wyglądać [emoji4]  Dobra bo ja już zgłupiałem chyba. Są dwie opcje z dystansami? Albo dystanse przykręcam śrubami do piasty a potem fele innymi śrubami do dystansa albo przykręcam długimi śrubami jednocześnie dystans i felgę?


Si.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
2 minuty temu, Damianq napisał:

Stare już brzydkie a nowe chromowane będą ładnie wyglądać :)  Dobra bo ja już zgłupiałem chyba. Są dwie opcje z dystansami? Albo dystanse przykręcam śrubami do piasty a potem fele innymi śrubami do dystansa albo przykręcam długimi śrubami jednocześnie dystans i felgę?

ale przeciez wystaje tylko jak to napisał munnv "łeb" śruby:decayed: a na ten łeb możesz sobie klupic ładne nakładki w dowolnym kolorze

Opublikowano

W sumie racja :decayed: Tyle ze nie wiem ile te śruby maja i w jakimś są stanie. Ostatnio tacie zmieniałem opony to wulkanizator w jednej ukręcił główkę i był problem... dlatego pomyślałem tez o nowym komplecie tylko nie wiem jakie parametry powinny mieć te śruby :)  

Opublikowano

http:// https://srubydofelg.pl/jak-dobrac-srube-/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Teraz, Damianq napisał:

W sumie racja :decayed: Tyle ze nie wiem ile te śruby maja i w jakimś są stanie. Ostatnio tacie zmieniałem opony to wulkanizator w jednej ukręcił główkę i był problem... dlatego pomyślałem tez o nowym komplecie tylko nie wiem jakie parametry powinny mieć te śruby :)  

Mozesz tez wypaskowac je sobie.....M14x1,5

Opublikowano
Nie tylko Ty na nich jeździłeś :decayed:
To akurat wiem ale Że niby ty?
Opublikowano

Podziękował Panowie :) Jak przyjadą nowe felgi rozkminie jakie gniazdo i będę szukał śrub :)

Opublikowano

Witam.
W sprawach dystansow szpenio ze mnie zaden i moge sie mylic,ale gdzies ktos kiedys bardzo lopatologicznie napisal: zmierz dlugosc sruby,ktora masz zalozona obecnie,od konca lebka do konca sruby(tylko ta nagwintowana czesc,bez lebka/szesciokata) i jesli dokladasz dystans,dajmy na to 20mm,to zaloz o tyle dluzsza nowa srube! Oczywiscie tyczy sie to dystansow przelotowych!
Tak wiec,@Damianq,jak napisal@FroS-t - gwint M14x1.5,dlugosc nowych srub dluzsza o grubosc dystansu,jaki bedziesz chcial dolozyc.

Wystukane na Galaxy S8+

Opublikowano
13 godzin temu, ucho.77 napisał:

większość osób przy 19tkach jezdzi na 88xl bo wiekszej nośności nie ma przy 225 ?

istnieje wyjątek :decayed:

http://allegro.pl/4x-gt-radial-champiro-uhp-1-225-35r19-94w-letnie-i7180227048.html

 

Opublikowano

Wracając jeszcze do tematu zwykłych żarówek do DRL są jeszcze jakieś takie:

http://allegro.pl/zarowka-p21w-ba15s-philips-premium-vision-4000k-i6013036153.html

"niby" mają barwę 3800K i świecą "niby" na biało, zwykła żarówka żołta ma jakieś 2800K

Testował to już ktoś ?

 

Jak już gdzieś był temat tych żarówek to sorki.

Opublikowano

Zamawiając dystanse w dystom.pl przychodzą w komplecie z odpowiednimi srubami. Trzeba jedynie określic rodzaj śrub. (kula czy stożek) 

Opublikowano
Wracając jeszcze do tematu zwykłych żarówek do DRL są jeszcze jakieś takie:
http://allegro.pl/zarowka-p21w-ba15s-philips-premium-vision-4000k-i6013036153.html
"niby" mają barwę 3800K i świecą "niby" na biało, zwykła żarówka żołta ma jakieś 2800K
Testował to już ktoś ?
 
Jak już gdzieś był temat tych żarówek to sorki.



Zamow te jesli chcesz sprawdzone. Mam je ja i@blade13.


http://s.aliexpress.com/a2ArYVZZ



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
Godzinę temu, muunv napisał:


Zamow te jesli chcesz sprawdzone. Mam je ja i@blade13.


http://s.aliexpress.com/a2ArYVZZ


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Rozumiem że nie trzeba do nich żadnych rezystorów i nie wali błędu na Fisie ?

Opublikowano

Czy to:

https://pl.aliexpress.com/item/2x-white-382-P21W-1156-BA15s-Bulb-SAMSUNG-LED-Sidelight-Turn-Indicator-Light-DRL/32599942025.html?spm=a2g17.search0104.3.115.729521eeTfiLqH&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_5_10152_10151_10065_10344_10068_10342_10343_10340_10341_10696_10084_10083_10618_10304_10307_10301_5711211_10313_10059_10534_100031_10103_10624_10623_443_10622_10621_10620,searchweb201603_25,ppcSwitch_5&algo_expid=3bae9bad-79ec-44d5-bd23-f457e772feec-17&algo_pvid=3bae9bad-79ec-44d5-bd23-f457e772feec&transAbTest=ae803_5&priceBeautifyAB=0

nie to samo co to:

http://sklep.motohid.pl/pl/p/BA15s-1156-15xSMD-Samsung-LENS-15W-biala-4700k/669

 

Wygląda i z opisu, że tak :) Tyle, że w motohid mamy za 2 szt. 160 zł a tu za 2 szt. placimy 52 zł :decayed: Z tym, że trzeba dokupić jeszcze kasownik. Np. ten https://www.aliexpress.com/item/2x-T10-S25-T20-1156-BA15S-1157-7440-7443-3156-3157-LED-Decoder-Car-LED-Turn/32807964810.html?ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10152_10151_10065_10344_10068_10342_10343_10340_10341_10696_10084_10083_10618_10304_10307_10301_5711220_10313_10059_10534_100031_10103_10624_10623_443_10622_10621_10620,searchweb201603_49,ppcSwitch_7&algo_expid=b3cc26c4-5916-4cc2-b847-cfeccf2748ae-34&algo_pvid=b3cc26c4-5916-4cc2-b847-cfeccf2748ae&transAbTest=ae803_4&priceBeautifyAB=0

 

Sam zastanawiam się nad takim zestawem do testów. Ciekawe jak działa ten kasownik. Podejrzewam, że tam też jest jakiś rezystor, ale w obudowie co wydaje mi się bezpieczniejsze niż kombinowanie z dokładaniem rezystorów i cięciu oryginalnej instalacji.

Edytowane przez Damianq

Opublikowano
10 godzin temu, qruku napisał:

Wracając jeszcze do tematu zwykłych żarówek do DRL są jeszcze jakieś takie:

http://allegro.pl/zarowka-p21w-ba15s-philips-premium-vision-4000k-i6013036153.html

"niby" mają barwę 3800K i świecą "niby" na biało, zwykła żarówka żołta ma jakieś 2800K

Testował to już ktoś ?

 

Jak już gdzieś był temat tych żarówek to sorki.

Trzeba próbować, 5 zika to nie majątek :) 

Opublikowano

@qruku trzeba dolozyc rezystory. Ale to koszt max 20zl.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.