Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
44 minuty temu, Norbas napisał:

Wesołych, spokojnych świat  oraz szerokości na drogach Panowie :hi: ????

Dziękuje i dołączam się do życzeń :hi:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam kto u nas na forum zajmuje sie częściami do A4 B6/B7 konkretnie chodzi mi o przeguby zewnętrzne i wewnętrzne .

Zdrowych wesołych  wszystkim

Pozdrawiam

 

 

Opublikowano
Godzinę temu, bartekzks napisał:

Witam kto u nas na forum zajmuje sie częściami do A4 B6/B7 konkretnie chodzi mi o przeguby zewnętrzne i wewnętrzne .

Zdrowych wesołych  wszystkim

Pozdrawiam

 

 

H4mm3R

Opublikowano
Godzinę temu, Adam87 napisał:

H4mm3R

Podziękował

 

A Panowie  i Panie mam jeszcze takie pytanie mam a4 B6 ( była to oska i automat ) przełożone na quattro manual z tym ,że swap quattro był z B7 (skrzynia z 2.0 TFSI ) pytanie o  przeguby różnią sie te z b7 od tych z B6 bo muszę kupić a nie wiem jakie brać ??

 

Ewentualnie nr ori  takich które będą pasować ktoś by mógł podesłać ?? 

Opublikowano
6 minut temu, bartekzks napisał:

Podziękował

 

A Panowie  i Panie mam jeszcze takie pytanie mam a4 B6 ( była to oska i automat ) przełożone na quattro manual z tym ,że swap quattro był z B7 (skrzynia z 2.0 TFSI ) pytanie o  przeguby różnią sie te z b7 od tych z B6 bo muszę kupić a nie wiem jakie brać ??

 

Ewentualnie nr ori  takich które będą pasować ktoś by mógł podesłać ?? 

Pytaj wszystko Tomka (H4mm3R) będziesz miał na wszystko odpowiedz

Wesołych :hi:

Opublikowano
W dniu 24.03.2018 o 12:17, Rabbi napisał:

Daj znać w wątku jak świecą :hi:

Nic z tego nie będzie. Sprzedawca wali ściemę z barwą światła. Jak zacząłem drążyć temat to przestał odpisywać. Zwykłe żarówki z kombinowaniem i radosną twórczością jak sprzedać żarówkę wartą złotówkę za 5 zł. 

Edytowane przez qruku

Opublikowano

Dzięki za info

Opublikowano

Panowie nie ma ktoś jakiś śmietników foteli do b6/B7? Potrzebuje same dolne mocowania pasów bezpieczeństwa. Chętnie zapłacę jakiś grosz jeśli komuś by się chciało je odciąć i wysłać [emoji41]

3a2bbcbe4fa7bd0dc25e5ae9f8e593d8.jpg

 

 

 

Opublikowano
W dniu 31.03.2018 o 21:21, bartekzks napisał:

Czujniki poziomowania na przód i tył , moduł/sterownik , wypadało by spryski ... , odpowiednia wiązka lub swoja przerobić

czujniki przód i tył, sterownik pod nieskrętne mam... wiązkę też dorobię :)

Opublikowano

Panowie jest sens dawać listwy s4 w czarnym macie plast dip?  (kolor budy lz9y) czy lepiej sobie darować i isc do lakiernika by psiknoł to w kolor budy i było jak należy? :)

Ew. moze ma ktoś foto jak to wygląda ? :P

Opublikowano

Nie będę zakładał nowego tematu, zapytam tutaj.

Panowie, rozrząd w silnikach 2.7 TDI o oznaczeniu BPP zawsze jest taki sam, czy w rożnych rocznikach lub między  a4 b7, a a6 może sie czymś różnic? Dokładnie chodzi o górne napinacze. 

Opublikowano
12 godzin temu, tazzi napisał:

Panowie jest sens dawać listwy s4 w czarnym macie plast dip?  (kolor budy lz9y) czy lepiej sobie darować i isc do lakiernika by psiknoł to w kolor budy i było jak należy? :)

Ew. moze ma ktoś foto jak to wygląda ? :P

Ja zrobiłem w kolor budy (też LZ9Y) i nie żałuję.

Opublikowano
3 godziny temu, MAT1000 napisał:

Ja zrobiłem w kolor budy (też LZ9Y) i nie żałuję.

Nie dziwię się bo ori to ori:) ale ciekawi mnie ten mat... Może prysne  1 stronę i zobaczymy jak będzie wyglądać:p

Opublikowano

Mat masz u mnie w temacie na listwach, grillu i dyfuzorze ;)  jak chcesz uzyskać gładka powierzchnie z dipa to jest na to sposób :) 

do twojej budy najlepiej będzie pasował ori kolor imo :) 

Edytowane przez Norbas

Opublikowano

Panowie szukam bezskutecznie nr oem dla zderzaka tylnego sline w avancie. Pomożecie?

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, jolley napisał:

Panowie szukam bezskutecznie nr oem dla zderzaka tylnego sline w avancie. Pomożecie?

Taki sam jak zwykły, różni się dokładką...

Opublikowano

Masz więc nr zwykłego "pod ręką" ? Ja moje rozkładam :kox:

Opublikowano

8E9807303 avant

8E5807303 sedan

Opublikowano

dzięki serdeczne :)

Opublikowano

Progi S4 b6/b7 są takie same czy się mylę? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.