Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Stan bardzo dobry - jedyne oznaki zużycia są na boczkach foteli przy słupkach B (wytarcia powstające przy wsiadaniu/wysiadaniu). Czarna skóra + alcantara. Fotele sportowe, podgrzewane z elektryczną regulacją odcinka lędźwiowego. Kanapa z podłkietnikiem, składana. Cena 2tyś.

srodek1.jpgsrodek2.jpgsrodek3.jpgsrodek4.jpg

Haczyk związany ze sprzedażą - najpierw muszę dorwać fotele Recaro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełen podziwu za zawziętość i ilość modów jakie przeprowadziłeś w tym aucie. Pełen respekt :notworthy:

Efekt oczywiście fantastyczny, pozazdrościć fury.

Szkoda, że tak późno natrafiłem na ten wątek i nie śledziłem go wcześniej. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambro - bardzo dziękuję za opinię :> Jest jednak jeszcze trochę rzeczy do zrobienia ;)

W sobotę udało się skończyć instalację i zapiąć oświetlenie przestrzeni nóg. W aucie siedzi już nowy komfort BD - miałem trochę problemów z pilotem centralnego zamka ale domjenick i chudineze szybko pomogli rozwiązać ten problem :good: Oprócz tego auto ma przygotowaną instalację elektryczną pod alarm fabryczny, czujniki zapięcia pasów, homelinka oraz pamięć ustawień lusterek i foteli... Niestety tej ostatniej pozycji nie udało mi się uruchomić - zabrakło pinów do kostki sterownika memo. Jutro odbieram brakujące graty w AP - myślę, że w czwartek uda się zakończyć i ten projekt - rozkminimy wtedy czy pamięć lusterek zadziała bez foteli sterowanych elektrycznie...

Wiem, że niektórym z Was LED nie pasi ale dla mnie jest git ;) Ideę mam taką aby całe oświetlenie auta zrobić w jednej tonacji (pomijam oczywiście światła ostrzegawcze, tylne i ambient). Zostały już tylko oświetlenie tapicerki klapy bagażnika i przeciwmgielne (na światła drogowe nie mam jeszcze pomysłu).

"Footwell Light" :naughty:

footwell3.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha :D chociaz w jednym jestem lepszy bo oswietlenie calego auta juz wyrezałem w ledach :D

ale temat sledze od jakiegoś czasu i tak tylko patrze jak realizujesz moje plany w swoim aucie eh :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt "Memory" zakończony - muszę przemyśleć jeszcze jak przymocować sterownik do fotela (stelaże stołków z pełną elektryką i manualne różnią się więc w moim nie ma profilu na przekaźnik). Póki co wrzuciłem go na dywanik pod fotel i do czasu aż czegoś nie wykombinuję - grzecznie tam poczeka.

Zadziałało bez ingerencji w kodowanie sterownika - "Tilt Function" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt "Memory" zakończony - muszę przemyśleć jeszcze jak przymocować sterownik do fotela (stelaże stołków z pełną elektryką i manualne różnią się więc w moim nie ma profilu na przekaźnik). Póki co wrzuciłem go na dywanik pod fotel i do czasu aż czegoś nie wykombinuję - grzecznie tam poczeka.

Zadziałało bez ingerencji w kodowanie sterownika - "Tilt Function" :naughty:

Bartek co to za sprzet tak ladnie Ci dzwiek rejestruje ?

I co potrzeba zeby lusterko samo sie kierowalo w dol po wybraniu R ?Samo do wczesniejszej pozycji nie wraca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie tam Ci te głośniczki dają :kox:

BOSE :decayed:

Bartek co to za sprzet tak ladnie Ci dzwiek rejestruje ?

I co potrzeba zeby lusterko samo sie kierowalo w dol po wybraniu R ?Samo do wczesniejszej pozycji nie wraca ?

Canon PowerShot A550 - shit jeśli chodzi o zdjęcia, lepiej daje sobie radę z audio :wink4:

Tilt to funkcja którą daje moduł pamięci lusterek i foteli - po wbiciu wstecznego lusterko po stronie pasażera zjeżdża na dół pokazując krawężnik. Potrzebny sterownik który pakuje się pod fotel kierowcy, lusterka w pełnej opcji, sterownik drzwi w pełnej opcji (dodatkowo można zamontować też przełącznik memo do lusterek oraz panel i przełaczniki tapicerki drzwi kierowcy). Generalnie graty to jakieś 200/300zł - do tego koszt lusterek (tutaj różnie - za komplet swoich zapłaciłem 700zł ale można dorwać taniej).

Jeśli chodzi o powrót lusterka - wraca do wcześniejszej pozycji po wrzuceniu D i przekroczeniu 15km/h (lub po ustawieniu joysticka lusterek w pozycji 0 lub L).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink::shocked::slina: aleś Bartek wyrezał :oklaski: - nie wiem co powiedzieć jak zwykle ...WIELKI SZACUN :notworthy:

P.S.

Prezencik pierwsza klasa :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutorial już powstaje - myślę, że do soboty pojawi się w dziale "Warsztat" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooo.... Bart-S niedlugo to twoje Audi bedzie Ci sie mowic Dzien Dobry :hi:

tylko w jakim jezyku :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mi Grzesiu powiedz lepiej jak się sprawuje monitor w zagłówku - myślę nad wycieczką do naviservice :decayed: Podpiąłbym tuner, DVD i... niespodziankę za jednym razem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie czytam tego wątku bo mnie zazdrość bierze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...