Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajny bajer bo oryy :) ale jak ktos nie umie trafic tego na allegro to mozna sobie zalozyc rolety na stale w postaci ciemnych szybek..najlepiej wszystkich :naughty:

Ja mam ciemne szyby a i tak mam rolety daje to jeszcze lepszy efekt z tyłu . Tylko ze ja za dwa boczki zapłaciłem 100zł tylko na korbki :wink4:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 292,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomku ale linka do czego? Homelinka z tego co wiem jeszcze nikt nie zakładał... Chcesz listę gratów i schematy?

Było by super jak byś podał listę gratów i schematy. Ja już mam PDC z przodu, więc wiązka jest już pociągnięta.

Boczki konkret :good: kiedyś widziałem B7 dopasioną i miał właśnie miała tylną roletę elek.

Opublikowano
  • Autor

Tomku ale linka do czego? Homelinka z tego co wiem jeszcze nikt nie zakładał... Chcesz listę gratów i schematy?

Było by super jak byś podał listę gratów i schematy. Ja już mam PDC z przodu, więc wiązka jest już pociągnięta.

Boczki konkret :good: kiedyś widziałem B7 dopasioną i miał właśnie miała tylną roletę elek.

OK, dziś mam trochę pracy więc się nie wyrobię ale na jutro przygotuję schematy i listę części :good:

Dziś znów odwiedził mnie listonosz - idę looknąć co tam :decayed::wink4:

Opublikowano

u Bartka listonosz chodzi kilka razy w tygodniu :wink4: z przesylkami :gwizdanie:

ciekawe co zamowil :mysli:

u mnie na poczcie wszyscy mnie znaja nawet ... kierowniczka :decayed:

Opublikowano

Tomku ale linka do czego? Homelinka z tego co wiem jeszcze nikt nie zakładał... Chcesz listę gratów i schematy?

Było by super jak byś podał listę gratów i schematy. Ja już mam PDC z przodu, więc wiązka jest już pociągnięta.

Boczki konkret :good: kiedyś widziałem B7 dopasioną i miał właśnie miała tylną roletę elek.

OK, dziś mam trochę pracy więc się nie wyrobię ale na jutro przygotuję schematy i listę części :good:

Dziś znów odwiedził mnie listonosz - idę looknąć co tam :decayed::wink4:

Ciekawe, że nie wiesz? :wink4:
Opublikowano

Tomku ale linka do czego? Homelinka z tego co wiem jeszcze nikt nie zakładał... Chcesz listę gratów i schematy?

Było by super jak byś podał listę gratów i schematy. Ja już mam PDC z przodu, więc wiązka jest już pociągnięta.

Boczki konkret :good: kiedyś widziałem B7 dopasioną i miał właśnie miała tylną roletę elek.

OK, dziś mam trochę pracy więc się nie wyrobię ale na jutro przygotuję schematy i listę części :good:

Dziś znów odwiedził mnie listonosz - idę looknąć co tam :decayed::wink4:

Ciekawe, że nie wiesz? :wink4:

Bartek tyle zamawia, że sam nie wie, co przychodzi.

Taki Św. Mikołaj kilka razy w miesiącu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No fakt, zamawiam tego tyle, że nigdy do końca nie wiem co znajdę w paczce :decayed: Tak więc Artur trafiłeś z tym Mikołajem :wink4:

Dziś doszły graty do najnowszego projektu - system kontroli ciśnienia w oponach ;)

tyrepressurepack.JPG

Zgodnie z radą Alvaro poszukałem dobrego "plastikarza" - jutro jadę zobaczyć jak szybko poradzi sobie z roletkami :mysli:

Opublikowano

No nie :wallbash: załamać się można :shocked:

Opublikowano

Za Bartkiem nie nadążysz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Weeeeeeeeeeeeeee..... :ad::decayed::polew:

Opublikowano

Weeeeeeeeeeeeeee..... :ad::decayed::polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Tomek - a propos programu... zrobiłeś już napęd pompy oleju, że na czipsa się szykujesz? :mysli:

Opublikowano

widze czujniki i modul pewnie o numerach 8E0 907 273 i co tam jeszcze jest :mysli:

zapewne jest jeszcze odbiornik sygnalow Z czujnikow w kolach :) ciekawe jak to wyswietla dane i w jakiej postaci :) mialem taki system w lagunie i bardzo mi sie podobal (szczegolnie jak pokazywalo cisnienie przy kazdym kole ) a najwazniejsze ze nigdy sie to nie popsulo :)

Opublikowano
  • Autor

Antena i jej dwa mocowania, mocowanie sterownika, no i wtyczki... Został jeszcze panel Menu do tunelu pod kontrolę ciśnienia i webasto (ten z końcówką A) - miałem dziś jechać do Pozka odebrać go z AP ale przełożyłem wyjazd na piątek aby... wyjechać na letnim felunku :dance:

Grzesiu fotostory układu kontroli ciśnienia już powstaje - będzie z dedykacją dla Ciebie :wink4:

Jeśli chodzi o działanie - detali jeszcze nie znam... W instrukcji obsługi nic na ten temat nie ma bo opcja ta w B6 pojawiła się dopiero pod koniec produkcji tego nadwozia (połowa 2004). Jeśli ktoś ma książkę do B7 - tam pewnie będzie to ładnie opisane. Wiem tylko tyle, że panelem w tunelu wywołujesz MENU - i tam masz opcję zapisu bieżącego ciśnienia jako poprawnego. Spadek sygnalizuje kontrolka w zegarach...

Opublikowano

Przesadzasz.... :hi::good:

Opublikowano

:decayed: Bartek popatrzylem w Etce i rzeczywiscie antena i mocowania

a jak tam ten modul od pamieci foteli pasuje od cabrio :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.