Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W UK jeszcze lepiej tylko 15 VATu jest :) ale Super Street jest duuużo lepszy :)

Opublikowano
  • Autor

W sumie racja - mamy czas więc można ze spokojem coś dobrać... Jeśli chodzi o gwint to raczej nie wyrobię finansowo (zresztą na dodatkowe amory też nie dlatego zostaje opcja springi). Tylko zastanawia mnie to (co zauważył Mariusz), że u Kristofa po założeniu -30 siedzi jak u mnie...

5f9d81561d8b0fc9med.jpg1.JPG

Dla mnie idealnie byłoby gdyby siadł tak:

00005_1m_1.jpg

Vario ja jestem zielony - mam nadzieję, że coś fajnego mi dobierzesz :wink4: BTW - za komplet używanych sprężyn H&R 200zł, może jednak wezmę je i zrobimy próbę? Pisałeś, że na seryjne amory max -30 (tutaj -35). Czy ma znaczenie fakt, że amorki mam dla BE a nie BA? Damy radę z tym zestawem u mnie czy jednak trzymać się opisanej przez Ciebie granicy?

Opublikowano

Dla mnie idealnie byłoby gdyby siadł tak:

00005_1m_1.jpg

całkiem jak u mnie :decayed:

przód jest niżej :gwizdanie:

co by tak było musisz dać różne wysokości :cool1:

Opublikowano

Bartek ja sprzedaje swoje zawieszenie FK.

29c43c2124c52056.jpg

81ed0dd4ba51111c.jpg

We wtorek montuje u siebie gwint AP.

Na zawieszeniu FK przejechalem moze 5 tys km.

Opublikowano

Wojtas - powiedz no mi, ile byś sobie życzył za to zawieszenie FK, które będziesz ściągał u siebie? Moje 1BE niestety siada w dość szybkim tempie i też czymś to muszę zamienić, a zbyt wiele wydatków, żeby teraz wybebeszyć się na gwint jakiś solidny.

Napisz no coś na temat tego zawieszenia. jak z twardością, amortyzowaniem i ogólnie jak wybiera dziury i nierówności.

Może się skuszę na takie tymczasowe mało kosztowne rozwiązanie.

Tylko wal na PW, bo tutaj nie będziemy śmiecić Bartkowi (i skrzynkę sobie opróżnij)[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 08:34_________________________________________________

A jakbyś Bartolomeo chciał takowy zestaw, to carnivore1 miał i sprzedawał - napisz to Ci objaśni zalety i wady takiej zawieszki :wink4: Z tego co pamiętam, to narzekał, że się ciężko z familiadą na tym jeździ, co innego samemu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No niestety ale takie wyjazdy też muszę brać pod uwagę - po założeniu zimówek zrobiłem trasę do Mielna (4 osoby + bagażnik zawalony do wysokości rolety)... Niestety na BE + 17" 215/50 potrafił z tyłu przytrzeć. Dlatego chciałbym przemyśleć ten zakup i dobrze dobrać sprzęt - nie wiem czy to wogóle możliwe przy 19"...

Opublikowano

Ja mam Weiteci springi na ori amorach - siedzi jak u Ciebie/może ciut niżej ale napewno jest twardszy -przy 2 dorosłych osobach, dużym psie(45kg), z boxem na dachu i ciężkim bagażem nigdy nie zdarzyło mi się żeby obtarło. Było to na felach 18".

Więc przypuszczam, że większość markowych springów da Ci podobny efekt jeśli chodzi o twardość/sztywność zawiechy - teraz tylko kwestia wyboru odpowiedniego obniżenia aby trafić wizualnie.

Poza tym graty auta :good: :good:

Opublikowano

wogóle możliwe przy 19"

mi na be+19 na załadowanym samochodzie piszczały na dołkach

na weitecach i 15 nic sie nie działo zobaczymy jak będzie na 19 :gwizdanie:

Opublikowano

No niestety ale takie wyjazdy też muszę brać pod uwagę - po założeniu zimówek zrobiłem trasę do Mielna (4 osoby + bagażnik zawalony do wysokości rolety)... Niestety na BE + 17" 215/50 potrafił z tyłu przytrzeć. Dlatego chciałbym przemyśleć ten zakup i dobrze dobrać sprzęt - nie wiem czy to wogóle możliwe przy 19"...

A to Ci się chyba przytyło jakoś :naughty:, bo moje zapakowane po dach, żonka, dziecię i ja, 18" koła i amory na poziomie 55% 1BE i nic nie przytarłem na trasie Legnica-morze w zeszłym roku :wink4:

A zapierniczałem po tych koleinach zdrowo i nie raz na hopce podskoczyłem - ciekawe, może to kwestia dystansów, bo ja nie mam i koła szczerze powiedziawszy są schowane :mysli:

Opublikowano

Bartku ja bym proponował tak auto posadzić :naughty:

A4B7Avant20Zoll.jpg

:slina: :slina: :slina: nie mam pytań - rewelacja jak dla mnie, tylko chyba słabo spisujący się setup jak na nasze śliczne, tryskające dziurami polniaki :naughty::decayed:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 11:21_________________________________________________Ale gleba idealna - no, może z 0,5 cm do góry i można na 18-19" jeździć.

Opublikowano
  • Autor

Dla mnie bomba ale na 20" bym się zabił :decayed:Mariusz - możesz mieć rację z dystansami - z tyłu obcierało i z tyłu siedziały -17mm :mysli: Przy czym zdażyło się przy pełnym baku - jak ubyło 10L to już nie przycierał... Widocznie było na styk. Teraz kwestia dopasowania wszystkiego pod 19"...

BTW - back on 19s" :dance: Spalanie 0.5-1L więcej... Nie jeździ się tak źle :wink4: Zdecydowanie przyda się kontrola ciśnienia (wystraszony ostatnimi zdarzeniami jeżdżę o wiele spokojniej). O servotroniku chyba też pomyślę - na postoju i przy małych prędkościach jednak kiera przy tak dużych kołach stawia odczuwalnie większy opór... Sterownik to pikuś, gorzej z maglem :gwizdanie:

Opublikowano

Ja po zdjeciu kolek odczulem mocno spalanie w dol... :kox:

Na 1BE jezdzi sie pewnie juz na granicy komfortu, dlatego nie mysl o zadnych gwincie w tym aucie.

...dlatego ja ten sezon otwieram i zamykam na 17" :D

Opublikowano

Ja po zdjeciu kolek odczulem mocno spalanie w dol... :kox:

Na 1BE jezdzi sie pewnie juz na granicy komfortu, dlatego nie mysl o zadnych gwincie w tym aucie.

...dlatego ja ten sezon otwieram i zamykam na 17" :D

widze ze coraz wiecej osob zmienia felgi na mniejsze -jakas nowa moda.

Bartek Ty juz smigasz na 19'.Nie wiem jak na takich da sie jezdzic po polskich drogach.

U mnie do konca miesiaca powinny zagoscic 18' ale juz mysle czy nie sprzedac i jezdzic dalej na 16' :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ja po zdjeciu kolek odczulem mocno spalanie w dol... :kox:

Na 1BE jezdzi sie pewnie juz na granicy komfortu, dlatego nie mysl o zadnych gwincie w tym aucie.

...dlatego ja ten sezon otwieram i zamykam na 17" :D

widze ze coraz wiecej osob zmienia felgi na mniejsze -jakas nowa moda.

Bartek Ty juz smigasz na 19'.Nie wiem jak na takich da sie jezdzic po polskich drogach.

U mnie do konca miesiaca powinny zagoscic 18' ale juz mysle czy nie sprzedac i jezdzic dalej na 16' :polew:

Licząc się tylko z komfortem założył bym 15" z gumą o profilu 60/65 - ostatnio śmigałem kumpla Paskiem B5 (miał takie zimówki)... Normalnie załamka - droga same dziury a auto leciało płynnie jak autostradą :good: W porównaniu z moim prawie nie czułem drgań. Niestety jako wzrokowiec potrzebuję nacieszyć oko :wink4: Stąd 19"... Auto w końcu zaczęło mi się podobać - komfortu poszukam w sprężynach i... spokojniejszej jeżdzie :decayed:

Opublikowano

Ja po zdjeciu kolek odczulem mocno spalanie w dol... :kox:

Na 1BE jezdzi sie pewnie juz na granicy komfortu, dlatego nie mysl o zadnych gwincie w tym aucie.

...dlatego ja ten sezon otwieram i zamykam na 17" :D

widze ze coraz wiecej osob zmienia felgi na mniejsze -jakas nowa moda.

Bartek Ty juz smigasz na 19'.Nie wiem jak na takich da sie jezdzic po polskich drogach.

U mnie do konca miesiaca powinny zagoscic 18' ale juz mysle czy nie sprzedac i jezdzic dalej na 16' :polew:

Licząc się tylko z komfortem założył bym 15" z gumą o profilu 60/65 - ostatnio śmigałem kumpla Paskiem B5 (miał takie zimówki)... Normalnie załamka - droga same dziury a auto leciało płynnie jak autostradą :good: W porównaniu z moim prawie nie czułem drgań. Niestety jako wzrokowiec potrzebuję nacieszyć oko :wink4: Stąd 19"... Auto w końcu zaczęło mi się podobać - komfortu poszukam w sprężynach i... spokojniejszej jeżdzie :decayed:

Moim zdaniem 17'' to kompromis między komfortem a wyglądem...

Opublikowano
  • Autor

fajna ta fotka w profilu :wink4:

Dziękuję w imieniu żony - sama wybierała :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.