Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przykręcane - z przodu dałem 15mmm z tyłu 17mmm. Mam zestaw na jedną oś (17mm + śruby) jeśli chcesz. Wyszło tak...

3.JPG4.JPG

No, no. :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Prawie jak u mnie ;) Ja założyłem 16 mm przód i 20 mm tył :naughty:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Tomku - z przodu wystaje minimalnie, a z tyłu z kolei troszeczkę brakuje. Strzelam, że idealnie byłoby 12/20... (dla 19"/8,5" z ET48)

Artur - wrzuć foto swojej tylnej ośki to sprawdzimy :wink4:

Kurcze, moim zdaniem fotki nie wyszły :wallbash: Od dwóch lat marudzę na ten aparat - chyba czas najwyższy go wymienić... Zaraz wrzucę te wypociny...

Opublikowano

Tomku[/b] - z przodu wystaje minimalnie, a z tyłu z kolei troszeczkę brakuje. Strzelam, że idealnie byłoby 12/20... (dla 19"/8,5" z ET48)

Artur - wrzuć foto swojej tylnej ośki to sprawdzimy :wink4

Spoko. Jutro obmyję furkę i coś strzelę ;)

A co do Twojej oceny, to też odnoszę wrażenie, że 12/20 byłoby idealnie ;)

Opublikowano
  • Autor

OK - zapraszam do wyżywania się :> W czasie gdy Wy będziecie się pastwić ja lecę do wulkanizy i zmieniam na 17"... W trakcie drogi powrotnej z Poznania jedna z opon zakończyła swój żywot. Obleciałem wszystkich miejscowych "oponiarzy" i nikt nie ma na stanie Conti Sport Contact 3 235/35/19 - do czasu aż nie załatwię nowej gumy muszę wrócić do zimówek. Szkoda... Myślałem, że będzie lans na niedzielnym spocie i teraz mam karę - ehhh generalnie cały dzień w piz*u... ;( :confused4::disgust:

6.JPG

7.JPG

5.JPG

2.JPG

1.JPG

8.JPG

Opublikowano

całkiem ładnie wygląda :good:

Opublikowano

wygląda nieźle :cool1: ale jak dla mnie trochę za wysoko stoi :gwizdanie:

Opublikowano

wygląda nieźle :cool1: ale jak dla mnie trochę za wysoko stoi :gwizdanie:

Kurde. Odniosłem podobne wrażenie :mysli:

Dodatkowo zmieniłbym tylne lampy. Jakoś tak odstają od całości :naughty:

Potem coś tam można by jeszcze nawymyslać, ale jak sobie pomyślę, co tam jest wyrezane, to brak mi słów :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Bartek, ktoras z moich opon? czy jakas nowa nie dala rady? :confused4:

btw, to przypadek wysoko stojacego 1BE :) - ale moje auto poprostu jest ciezsze i nizej siedzi. Porownajcie sobie foty moje i Bartka, bo to te same fele :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Fly niestety poszła Twoja gumka - ta z odłamanym kawałkiem rantu. Najgorzsze jest to, że nigdzie nie przypierdzieliłem, spokojna trasa na A2, omijanie dziur itd. Co zrobić - po prostu przyszedł na nią czas ;(

Na autku siedzi już zimowy setup - jutro poszukam nowej Conti.

No i oczywiście macie rację - przydałaby się gleba. Omówię sprawę z Vario i zobaczymy co tam się dobierze :wink4:

Artur - jeśli chodzi o lampy - masz jakiś konkretny pomysł? Jestem otwarty na propozycje :> (mile widziane foty)

BTW - trzeba będzie także pomyśleć o nowym zestawie hamulców. Chyba odpuszczę sobie S4 i złożę coś na Zimmermanach (widziałem fajne sportowe tarcze - nawiercane, nacinane i wentylowane).

Opublikowano

OK - zapraszam do wyżywania się :> W czasie gdy Wy będziecie się pastwić ja lecę do wulkanizy i zmieniam na 17"... W trakcie drogi powrotnej z Poznania jedna z opon zakończyła swój żywot. Obleciałem wszystkich miejscowych "oponiarzy" i nikt nie ma na stanie Conti Sport Contact 3 235/35/19 - do czasu aż nie załatwię nowej gumy muszę wrócić do zimówek. Szkoda... Myślałem, że będzie lans na niedzielnym spocie i teraz mam karę - ehhh generalnie cały dzień w piz*u... ;( :confused4::disgust:

Taka gume szukasz :mysli:

http://moto.allegro.pl/item958299044_continental_sortcontact_3_235_35_19_235_35r19_1szt.html

Opublikowano

Fly niestety poszła Twoja gumka - ta z odłamanym kawałkiem rantu. Najgorzsze jest to, że nigdzie nie przypierdzieliłem, spokojna trasa na A2, omijanie dziur itd. Co zrobić - po prostu przyszedł na nią czas ;(

Na autku siedzi już zimowy setup - jutro poszukam nowej Conti.

No i oczywiście macie rację - przydałaby się gleba. Omówię sprawę z Vario i zobaczymy co tam się dobierze :wink4:

Artur - jeśli chodzi o lampy - masz jakiś konkretny pomysł? Jestem otwarty na propozycje :> (mile widziane foty)

BTW - trzeba będzie także pomyśleć o nowym zestawie hamulców. Chyba odpuszczę sobie S4 i złożę coś na Zimmermanach (widziałem fajne sportowe tarcze - nawiercane, nacinane i wentylowane).

Barti Felunek na furczaku kox jak i cała furczynka :kox:

Ja czekam na listwy s-lina :naughty:

Opublikowano

Fly niestety poszła Twoja gumka - ta z odłamanym kawałkiem rantu. Najgorzsze jest to, że nigdzie nie przypierdzieliłem, spokojna trasa na A2, omijanie dziur itd. Co zrobić - po prostu przyszedł na nią czas ;(

Szfaaaak... tak samo jak tuz przed sprzedaza felg poprostu gdzies zawadzilem zdrowa opona... i zrobil sie balon.

Niestety przy tym rozmiarze nie znasz dnia ani godziny. Ona nie mogla byc wczesniej uszkodzona, bo zwyczajnie bys jej nie wywazyl... mala dziura w drodze/kraweznika... polskie drogi :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Fly niestety poszła Twoja gumka - ta z odłamanym kawałkiem rantu. Najgorzsze jest to, że nigdzie nie przypierdzieliłem, spokojna trasa na A2, omijanie dziur itd. Co zrobić - po prostu przyszedł na nią czas ;(

Szfaaaak... tak samo jak tuz przed sprzedaza felg poprostu gdzies zawadzilem zdrowa opona... i zrobil sie balon.

Niestety przy tym rozmiarze nie znasz dnia ani godziny. Ona nie mogla byc wczesniej uszkodzona, bo zwyczajnie bys jej nie wywazyl... mala dziura w drodze/kraweznika... polskie drogi :thumbdown:

Michu - żebyśmy się dobrze zrozumieli - nie mam do Ciebie absolutnie żadnych pretensji. Po prostu miałem pecha... Może to i dobrze, że tak się stało - jak wrócą 19", będę ostrożniejszy :good:

OK - zapraszam do wyżywania się :> W czasie gdy Wy będziecie się pastwić ja lecę do wulkanizy i zmieniam na 17"... W trakcie drogi powrotnej z Poznania jedna z opon zakończyła swój żywot. Obleciałem wszystkich miejscowych "oponiarzy" i nikt nie ma na stanie Conti Sport Contact 3 235/35/19 - do czasu aż nie załatwię nowej gumy muszę wrócić do zimówek. Szkoda... Myślałem, że będzie lans na niedzielnym spocie i teraz mam karę - ehhh generalnie cały dzień w piz*u... ;( :confused4::disgust:

Taka gume szukasz :mysli:

http://moto.allegro.pl/item958299044_continental_sortcontact_3_235_35_19_235_35r19_1szt.html

Grzesiu jak zwykle ratujesz mi d*pę. Jeszcze Tarnowo Pdg czyli mam bliziutko. Dzięki stary :good:

Zaraz looknę na lampki...

Opublikowano

Na Twoim miejscu pomyslalbym w przyszlym sezonie (bo sadze, ze felgi zostana na dluuuzej) o oponkach 245/35/19 - sporo wiecej gumy, bezpieczniej i komfort na +.

btw, mam dla Ciebie numery lusterek, jutro podrzuce ;)

Opublikowano
  • Autor

Na Twoim miejscu pomyslalbym w przyszlym sezonie (bo sadze, ze felgi zostana na dluuuzej) o oponkach 245/35/19 - sporo wiecej gumy, bezpieczniej i komfort na +.

btw, mam dla Ciebie numery lusterek, jutro podrzuce ;)

Świetnie - bardzo dziękuję :good:

OK wklejam zdjęcia Artura i proszę o opinię - mamy już dwa głosy za :decayed: BTW - wrclaguna nie ma czasem tych samych lamp?

b1a841405c5843a7.jpg

Opublikowano

Ja jestem za :naughty:

Na Twoim miejscu pomyslalbym w przyszlym sezonie (bo sadze, ze felgi zostana na dluuuzej) o oponkach 245/35/19 - sporo wiecej gumy, bezpieczniej i komfort na +.

btw, mam dla Ciebie numery lusterek, jutro podrzuce ;)

Świetnie - bardzo dziękuję :good:

OK wklejam zdjęcia Artura i proszę o opinię - mamy już dwa głosy za :decayed: BTW - wrclaguna nie ma czasem tych samych lamp?

b1a841405c5843a7.jpg

Ma ma :naughty:

Opublikowano

Bartek, IMO te lampy nie sa fajne... :cool1: Fakt - na czarnym wygladaja lepiej, ale ogolnie takie sobie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.