Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 292,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tutorial już powstaje - myślę, że do soboty pojawi się w dziale "Warsztat" :wink4:

niemogę się go doczekac , kiedy będzie

Opublikowano

Fotele kozak :gwizdanie:

Opublikowano

No, no musze przyznać ze prezentuje się na medal :)

Opublikowano
  • Autor

Heheh, widziałem te foteliki w ubiegłym tygodniu - niestety nie mój konfig (poszukiwana czarna pernappa/aclantara). Ale cena dobra - pewnie ktoś się skusi :wink4:

Opublikowano

Tutorial już powstaje - myślę, że do soboty pojawi się w dziale "Warsztat" :wink4:

Nie rób już nic Bart bo przecież braknie mi kasy na wszystkie pomysły, które Ty realizujesz! :wink4::tongue4:
Opublikowano

Tutorial już powstaje - myślę, że do soboty pojawi się w dziale "Warsztat" :wink4:

Nie rób już nic Bart bo przecież braknie mi kasy na wszystkie pomysły, które Ty realizujesz! :wink4::tongue4:

Nic Ci nie pozostaje tylko iść po kredyt i go dogonisz :naughty::decayed:

Bartek dawno nie przeglądałem Twojego wątku i muszę przyznać że mody robią wielkie wrażenie, ale znając ciebie to jeszcze nie koniec :kox::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Mam jeszcze parę asów w rękawie :polew: W ciągu najbliższych kilku dni się ujawnię :wink4:

Opublikowano

kiedy koła przymierzysz? :naughty:

Opublikowano

Tutorial już powstaje - myślę, że do soboty pojawi się w dziale "Warsztat" :wink4:

Nie rób już nic Bart bo przecież braknie mi kasy na wszystkie pomysły, które Ty realizujesz! :wink4::tongue4:

Nic Ci nie pozostaje tylko iść po kredyt i go dogonisz :naughty::decayed:

Bartek dawno nie przeglądałem Twojego wątku i muszę przyznać że mody robią wielkie wrażenie, ale znając ciebie to jeszcze nie koniec :kox::naughty:

Już wziąłem i nie mogę się teraz z tego wykaraskać! :wink4:

Mam jeszcze parę asów w rękawie :polew: W ciągu najbliższych kilku dni się ujawnię :wink4:

Mimo wszystko czekam na ujawnienie... :kox: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

kiedy koła przymierzysz? :naughty:

Wuju sprawdzałem dziś prognozę pogody na najbliższe 16 dni i nie wygląda to za ciekawie - myślę, że ze spokojem gdzieś pod koniec marca...

Mam jeszcze parę asów w rękawie :polew: W ciągu najbliższych kilku dni się ujawnię :wink4:

Mimo wszystko czekam na ujawnienie... :kox: :gwizdanie:

Nie ma sprawy :good: Jak tylko będę miał komplet gratów ;)

Opublikowano

Wuju sprawdzałem dziś prognozę pogody na najbliższe 16 dni i nie wygląda to za ciekawie - myślę, że ze spokojem gdzieś pod koniec marca...

marudzisz, ja właśnie dziś testowałem nowe zestawienie :naughty:

zaraz wrzucę jakieś foto

ale jutro trzeba będzie wrócić do czarnej stali ;(

Opublikowano
  • Autor

No to kurcze pochwal się :decayed:

Opublikowano

No to kurcze pochwal się :decayed:

5 minut :evil:

Opublikowano
  • Autor

K - zwołam ekipę do oceny :D

Opublikowano

do przymiarki sie przymierzasz Bartek ciekawi mnie wyglad , a ja zakupilem 19 " :rolleyes:

i tez przymiarke zapodam niedlugo

Opublikowano

Bartek a jak z tymi ledami w lampach nie palą się już ?? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

do przymiarki sie przymierzasz Bartek ciekawi mnie wyglad , a ja zakupilem 19 " :rolleyes:

i tez przymiarke zapodam niedlugo

Grzesiu pod koniec marca po prostu wrzucę letni felunek ;)

Bartek a jak z tymi ledami w lampach nie palą się już ?? :mysli:

LEDy cały czas pracują - instalacja Vario spisała się na medal :good:

Opublikowano

do przymiarki sie przymierzasz Bartek ciekawi mnie wyglad , a ja zakupilem 19 " :rolleyes:

i tez przymiarke zapodam niedlugo

Grzesiu pod koniec marca po prostu wrzucę letni felunek ;)

Bartek a jak z tymi ledami w lampach nie palą się już ?? :mysli:

LEDy cały czas pracują - instalacja Vario spisała się na medal :good:

A co zostało zmienione ?? Jakie były błedy jeśli chodzi o wcześniejsze rezanko ??

Opublikowano
  • Autor

Wcześniej w reflektorach siedziały LEDy z którymi FIS miał pracować bez problemu - okazało się że żarówki padały w bardzo krótkim czasie. Vario wpiął mi równolegle w obwód postojówki rezystor 25W 47Ohm (metodą "bezinwazyjną) i od tego czasu mam spokój ;)

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_moja_pierwsza_niunia_a4_avant_19tdi_130km_sline-t33889.150.html - odpowiedź 164.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.