Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tutorial już powstaje - myślę, że do soboty pojawi się w dziale "Warsztat" :wink4:

niemogę się go doczekac , kiedy będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh, widziałem te foteliki w ubiegłym tygodniu - niestety nie mój konfig (poszukiwana czarna pernappa/aclantara). Ale cena dobra - pewnie ktoś się skusi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutorial już powstaje - myślę, że do soboty pojawi się w dziale "Warsztat" :wink4:

Nie rób już nic Bart bo przecież braknie mi kasy na wszystkie pomysły, które Ty realizujesz! :wink4::tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutorial już powstaje - myślę, że do soboty pojawi się w dziale "Warsztat" :wink4:

Nie rób już nic Bart bo przecież braknie mi kasy na wszystkie pomysły, które Ty realizujesz! :wink4::tongue4:

Nic Ci nie pozostaje tylko iść po kredyt i go dogonisz :naughty::decayed:

Bartek dawno nie przeglądałem Twojego wątku i muszę przyznać że mody robią wielkie wrażenie, ale znając ciebie to jeszcze nie koniec :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze parę asów w rękawie :polew: W ciągu najbliższych kilku dni się ujawnię :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutorial już powstaje - myślę, że do soboty pojawi się w dziale "Warsztat" :wink4:

Nie rób już nic Bart bo przecież braknie mi kasy na wszystkie pomysły, które Ty realizujesz! :wink4::tongue4:

Nic Ci nie pozostaje tylko iść po kredyt i go dogonisz :naughty::decayed:

Bartek dawno nie przeglądałem Twojego wątku i muszę przyznać że mody robią wielkie wrażenie, ale znając ciebie to jeszcze nie koniec :kox::naughty:

Już wziąłem i nie mogę się teraz z tego wykaraskać! :wink4:

Mam jeszcze parę asów w rękawie :polew: W ciągu najbliższych kilku dni się ujawnię :wink4:

Mimo wszystko czekam na ujawnienie... :kox: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy koła przymierzysz? :naughty:

Wuju sprawdzałem dziś prognozę pogody na najbliższe 16 dni i nie wygląda to za ciekawie - myślę, że ze spokojem gdzieś pod koniec marca...

Mam jeszcze parę asów w rękawie :polew: W ciągu najbliższych kilku dni się ujawnię :wink4:

Mimo wszystko czekam na ujawnienie... :kox: :gwizdanie:

Nie ma sprawy :good: Jak tylko będę miał komplet gratów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuju sprawdzałem dziś prognozę pogody na najbliższe 16 dni i nie wygląda to za ciekawie - myślę, że ze spokojem gdzieś pod koniec marca...

marudzisz, ja właśnie dziś testowałem nowe zestawienie :naughty:

zaraz wrzucę jakieś foto

ale jutro trzeba będzie wrócić do czarnej stali ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do przymiarki sie przymierzasz Bartek ciekawi mnie wyglad , a ja zakupilem 19 " :rolleyes:

i tez przymiarke zapodam niedlugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do przymiarki sie przymierzasz Bartek ciekawi mnie wyglad , a ja zakupilem 19 " :rolleyes:

i tez przymiarke zapodam niedlugo

Grzesiu pod koniec marca po prostu wrzucę letni felunek ;)

Bartek a jak z tymi ledami w lampach nie palą się już ?? :mysli:

LEDy cały czas pracują - instalacja Vario spisała się na medal :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do przymiarki sie przymierzasz Bartek ciekawi mnie wyglad , a ja zakupilem 19 " :rolleyes:

i tez przymiarke zapodam niedlugo

Grzesiu pod koniec marca po prostu wrzucę letni felunek ;)

Bartek a jak z tymi ledami w lampach nie palą się już ?? :mysli:

LEDy cały czas pracują - instalacja Vario spisała się na medal :good:

A co zostało zmienione ?? Jakie były błedy jeśli chodzi o wcześniejsze rezanko ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej w reflektorach siedziały LEDy z którymi FIS miał pracować bez problemu - okazało się że żarówki padały w bardzo krótkim czasie. Vario wpiął mi równolegle w obwód postojówki rezystor 25W 47Ohm (metodą "bezinwazyjną) i od tego czasu mam spokój ;)

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_moja_pierwsza_niunia_a4_avant_19tdi_130km_sline-t33889.150.html - odpowiedź 164.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...