Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do d*py aparat :disgust: Gdy robię fotki autka z bliska - na focie widze beczkę (zaokrąglone krawędzie). Mnie się wydaje, że te końcóweczki jeszcze większe powinny być ;) Zobaczcie jaka szpara jest między profilem w zderzaku a końcówką...

Lagadula jakiś czas temu sprawdzał i w S4 ma średnicę zewnętrzną 80mm - no mam minimalnie więcej :decayed: Wydaje mi się, że kwestia prawidłowego dopasowania dyfuzora do zderzaka jest bardzo istotna aby to ładnie wyglądało. IMO nie powinno za bardzo wystawać, fajnie jak jest skos (końcówka wyprofilowana tak jak zderzak) - no i odpowiednia średnica. Myślę, że dobrałem git. Auta nie zdążyłem umyć bo podłączałem dziś antenę do układu kontroli ciśnienia ale pstryknąłęm jeszcze kilka fotek...

new2b.JPG

new2c.JPG

A tyle wypuściłem za dupkę...

new2a.JPG

Ta część między dwoma wydechami jest w innym kolorze? Bo na zdjeciach tak wychodzi jakoś na szarawo

tak ma być-to eskowo o ile się nie myle

Tak się odbiło - zderzak jest cały w czerni ;)

Kurcze Bart-S spore te końcówy są.

Mam w 3.0 V6 też dwa wydechy ale chyba mniejsze są.

Albo taka prespektywa zdjęcia od spodu ?

W 3.0 końcówki będą jeszcze mniejsze niż w S-ce. Chwyć za miarkę i zmierz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bartek jest cud miod.Teraz tylko mocy brakuje.

Dzięki Tomeczku - skoro nawet moja żonka zwróciła na końcówki uwagę to znaczy, że rzeczywiście jest poprawa. Mnie też się podoba :wink4: A z mocą to wiesz - gdyby nie ta skrzynia... Z drugiej strony naprawde bardzo cenię sobie komfort jaki daje. Dobrego tunera muszę znaleźć - ciekawe za ile Rogal dałby się namówić :polew:

BTW - ktoś rezał ISOFIX? Rodzinka mi się powiększy więc trzeba szybko działać dalej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten obecny to akurat konieczność. Ale jako przyszły tatuś chciałbym zapewnić dziecku jak największy komfort - czyli najlepiej Recaro :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b6 i b7 na 100% mają otwory żeby przykręcić to mocowanie trzeba tylko kupić mocowanie dwie śruby i tuleje prowadzące :D Wiem co piszę bo sam niedawno montowałem

o to numer części:

e4ca2d38695005bem.jpg

a tutaj instrukcja montażu:

Rear Isofix Fitting Guide

Należy pamiętać że mocowanie można kupić na lewą jak i na prawą stronę tylnego siedzenia albo oba. Do tego plastikowe tuleje prowadzące n i oczywiście śruby. Koszt za jedno mocowanie wraz ze śrubami i tulejami około 250- 300 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S a sąsiad grafita też będzie tak rezał ? jednak chyba mamy wspólnych znajomków :)

:> Nie wiem jakie Rafał ma plany - aktualnie chyba jeszcze odkrywa co jego autko może zaoferować :decayed: Gdy rozmawialiśmy kilka dni temu, padł temat naprawy reflektorów (to cholerne parowanie). Jeśli chodzi o rezanko - jeszcze się nie "odkrył". Sam go zapytaj :tongue4:

b6 i b7 na 100% mają otwory żeby przykręcić to mocowanie trzeba tylko kupić mocowanie dwie śruby i tuleje prowadzące :D Wiem co piszę bo sam niedawno montowałem

o to numer części:

e4ca2d38695005bem.jpg

a tutaj instrukcja montażu:

http://www.audi-sport.net/vb/showthread.php?t=76926

Należy pamiętać że mocowanie można kupić na lewą jak i na prawą stronę tylnego siedzenia albo oba. Do tego plastikowe tuleje prowadzące n i oczywiście śruby. Koszt za jedno mocowanie wraz ze śrubami i tulejami około 250- 300 zł

Dzięki Przemek - teraz wiem na czym stoję :good: Zaraz wysyłam Tobie fotki roletek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Rodzinka mi się powiększy więc trzeba szybko działać dalej :decayed:

Bartek widzę że modzisz nie tylko w garażu :good: (ale kiedy Ty na to znajdujesz czas :gwizdanie: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Rodzinka mi się powiększy więc trzeba szybko działać dalej :decayed:

Bartek widzę że modzisz nie tylko w garażu :good: (ale kiedy Ty na to znajdujesz czas :gwizdanie: )

Na TO musi być czas. Podczas mam najlepsze pomysły :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam Piotra który zna Ciebie i Rafała a ja znam Ciebie, kamienny krąg :polew:

Heheehhe, to dopiero :polew:Vario - springi już do mnie idą. Kiedy możemy zakładać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcik - Recaro dla Bobasów nie są zbyt polecane :thumbdown: w przeciwieństwie do rodziców :decayed:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 11:17_________________________________________________Co do końcówek, to różnica spora na + jak dla mnie - ładnie się komponują :good:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 11:17_________________________________________________PS jakie dokładnie wziąłeś te sprężynki do siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S a sąsiad grafita też będzie tak rezał ? jednak chyba mamy wspólnych znajomków :)

Nie nie sąsiad jest już u kresu wytrzymałości widząc kolejne paczki przywożone DHL'em, bez relanium nie daję rady :decayed:

Widzę od początku jak to auto się zmienia i ile serca oraz czasu jest w to wkładane. Wielki :notworthy:

Ja dzięki pomocy Bartka poznaje dopiero swoje auto :good:

Myślę, że po zakończeniu modów zobaczymy auto i właściciela w OPT na TVN TURBO jako jedyna B6 w kraju z takim wyposażeniem?? :hi:

Gratulacje dla przyszłego tatusia i mamusi - ciekawe co mały wyreza ze swoich pierwszych 4 kółek :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek jest cud miod.Teraz tylko mocy brakuje.

Dzięki Tomeczku - skoro nawet moja żonka zwróciła na końcówki uwagę to znaczy, że rzeczywiście jest poprawa. Mnie też się podoba :wink4: A z mocą to wiesz - gdyby nie ta skrzynia... Z drugiej strony naprawde bardzo cenię sobie komfort jaki daje. Dobrego tunera muszę znaleźć - ciekawe za ile Rogal dałby się namówić :polew:

BTW - ktoś rezał ISOFIX? Rodzinka mi się powiększy więc trzeba szybko działać dalej :decayed:

Gratulacje Bartii :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :good:

To był dobry strzał modowy :decayed:

Oby córa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...