Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dziś wsadziłem sobie ledy w dupkę.

Jak kolwiek by to nie brzmialo.. :naughty:

Z chromami tez nie ma co przesadzac, bo bedzie festyn.. :good:

Ale chyba latwiej zalozyc czarne relingi niz dorezac chrom listewki.. :mysli:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 294,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gang-bang Avant (Bus) by Bart-S :) LEDy na tyle są oki i dzięki nim koledzy na trasie do i z Bukowiny rozpoznawali mojego klekota z daleka, ostatnie mi się zepsuły bo wilgoci dostały, obecne są wyczesane i świecą mocniej niż w Lexusie GS300 nowej generacji :)

Opublikowano

Ale chyba latwiej zalozyc czarne relingi niz dorezac chrom listewki..

niby tak ale by wtedy sie przydal czarny gril przód itd....

Ogólnie furmanka rewelka po zmianach , graty :good:

Opublikowano
  • Autor
dziś wsadziłem sobie ledy w dupkę.

Jak kolwiek by to nie brzmialo.. :naughty:

Z chromami tez nie ma co przesadzac, bo bedzie festyn.. :good:

Ale chyba latwiej zalozyc czarne relingi niz dorezac chrom listewki.. :mysli:

Oj to na bank - fotostory Deszcza będzie bardzo pomocne. Nie wygląda to tak źle gdyby nie fakt że znów podsufitę trzebaby rozbierać a po ostatnim tygodniu mam już dość. Jeśli chodzi o "przesadzanie" - w grę wchodzi tylko chrom wokół szyb. Przemyślałem sprawę lusterek i in-pro oraz klamek i odpuszczam...

Z założeniem rzeczywiście jest trochę zachodu ale jutro spotykam się z kolesiem który sprowadza tylko auta koncernu VW i m.in. bawi się w takie rzeczy - może uda mi się go namówić do hmm "współpracy" :decayed:

Ale chyba latwiej zalozyc czarne relingi niz dorezac chrom listewki..

niby tak ale by wtedy sie przydal czarny gril przód itd....

Ogólnie furmanka rewelka po zmianach , graty :good:

Dzięki Cub, a miał być S4 mod! :decayed:

Gang-bang Avant (Bus) by Bart-S :) LEDy na tyle są oki i dzięki nim koledzy na trasie do i z Bukowiny rozpoznawali mojego klekota z daleka, ostatnie mi się zepsuły bo wilgoci dostały, obecne są wyczesane i świecą mocniej niż w Lexusie GS300 nowej generacji :)

Vario one dają po oczach bardziej niż wsteka :decayed:. Naprawdę fajnie to wygląda np. przy Coming/Leaving home - gdybym jeszcze do przeciwmgielnych wymyślił coś bardziej białego...

Opublikowano

Można wyrezać inną żarówkę ew. xenon

Opublikowano
  • Autor

Xenon w p-m? A legalne to?

Opublikowano

Poszukaj HID na allegro ew. ebay.de

Opublikowano
  • Autor

Z rezaniem żarówki dałbym sobie spokój - jeśli efekt będzie taki jak np. w przypadku Philips BlueVision to nie ma sensu się za to zabierać (światło owszem jest jaśniejsze ale do ksenonu/ledów jeszcze mu daleko). Zatem ruszam temat HID-ów...

Opublikowano

no Bart-s poszłes stary po bandzie ,ale w jaki sposób szacunek rezaczu :hi: :hi: :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Zaproponuje Ci kolejny mod :naughty: zmien sobie jezyk wyswietlanych informacji na FISie chyba ze lubisz niemiecki :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

O proszzz.... wiedziałem że w RNS-E można zmienić (troszkę ludzi już oferuje taką usługę) ale że w FIS-ie można to pierwsze słyszę. Ktoś od nas z forum się tym zajmuje? Ile taka usługa?

Opublikowano

W FISie to ręcznie na ENG można :) na Polski to nie słyszałem o takiej możliwości.

Opublikowano
  • Autor

Bartek a wiesz jak? Szczerze mówiąc nie zagłębiałem się nigdy w funkcje FIS-a tylko to co potrzebowałem pod manetką...

Opublikowano

Vario - mam nadzieję że nie będziesz miał mi za złe (bo to Twój autorski pomysł) ale... dziś wsadziłem sobie ledy w dupkę. Wyglądają zajebiaszczo :decayed: Jutro kołuję w zamian prezent dla Ciebie ale o tym później :gwizdanie

Pokaz jak sie prezentuja.. Tez wlasnie poluje na ledy.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Chętnie ale mój aparat nie radzi sobie gdy jest ciemno a dopiero wtedy ledy dają efekt - jak uda mi się jakąś lustrzankę skołować to popstrykam trochę i wrzucę.

Opublikowano

Chętnie ale mój aparat nie radzi sobie gdy jest ciemno a dopiero wtedy ledy dają efekt - jak uda mi się jakąś lustrzankę skołować to popstrykam trochę i wrzucę.

No chetnie bym zobaczyl a kupiles te przydymiane in. pro. ???

Opublikowano
  • Autor

Nie o to oświetlenie chodzi - ale teraz już wiesz ;)

Opublikowano

Bartek a wiesz jak? Szczerze mówiąc nie zagłębiałem się nigdy w funkcje FIS-a tylko to co potrzebowałem pod manetką...

wiem ze vagiem mozna bo dzis to robilem koledze z naszego forum ale innej metody nie znam

Opublikowano
  • Autor

Hmm HiRide a podzielisz się ze mną tym sekretem? :decayed:

Tylko pytanie w jaki moduł trzeba się wpiąć bo przez KKL-OB2 i VAG 311.2 nie mam wstępu do wszystkich modułów - może mi się fuksnie i akurat trafimy na taki co da się zeskanować ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.