Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

no to działaj :decayed:

Kombi Instrument - 17 -> adaptacja 10 -> Kanał 04

Ustaw na 2 (angielski), jesli masz niemiecki w tej chwili, to powinieneś mieć 1.

-> Kanal 004 (Sprachvariante)

00001 - Deutsch

00002 - Englisch

00003 - Französisch

00004 - Italenisch

00005 - Spanisch (auch Mexiko)

00006 - Portugiesisch/Brasilianisch

00008 - Chinesisch (ab MJ 2000)

http://de.openobd.org/audi/a6_4b.htm#17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Marcin - dzięki wielkie. Nie zdążyłem się podpiąć przed pracą - spróbuję porezać wieczorkiem :>[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 14:18_________________________________________________Ruszam dalej z tematem chromów - udało mi się załatwić szybki boczne (które jak się wczoraj okazało - pod chromy trzeba wymienić) po 100zł za szt. (lewa/prawa), w ASO chcieli 370zł za jedną. Gdyby był ktoś chętny na ten element - moje źródło ma jeszcze jedną parę (cena ta sama + transport).[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 17:03_________________________________________________FIS na EN wyrezany - Cineksik, jeszcze raz dzięki - nie było tak strasznie :)[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 00:47_________________________________________________Jestem właśne po rezanku listw progowych (fotki jak zwykle wrzuciłem na koniec pierwszej wiadomości). Przygotowuję się już jednak to kolejnej operacji ;) Ledy do postojów już są, czekam tylko aż VarioT dorwie dla mnie odpowiednie rezystory i... zakładamy :decayed:

Zastanawiałem się wcześniej które żarówki będą lepsze - kupiłem rozpraszającą z 1 ledem i z ukierunkowanym słupkiem światła - 4ledową. Poniżej fotka na której widać różnicę - bez zastanowienia 4LED ROXX!

led1.jpg..led4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśne po rezanku listw progowych (fotki jak zwykle wrzuciłem na koniec pierwszej wiadomości). Przygotowuję się już jednak to kolejnej operacji ;) Ledy do postojów już są, czekam tylko aż VarioT dorwie dla mnie odpowiednie rezystory i... zakładamy :decayed:

Zastanawiałem się wcześniej które żarówki będą lepsze - kupiłem rozpraszającą z 1 ledem i z ukierunkowanym słupkiem światła - 4ledową. Poniżej fotka na której widać różnicę - bez zastanowienia 4LED ROXX!

Hey Barti roznica kolosalna trzeba przyznac :kox:

Jak zalozysz pochwal sie fotka bo jestem Ciekaw :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Flyerku - przypomniało Ci się :tongue4: Spoko, fotki daj na mejla: [email protected] Mam tylko nadzieję że boberek jeszcze nie dorwał szarego lusterka i transakcja wiązana dojdzie do skutku :wink4:

Łukasz -> zamówiłem ledy 6-tki. Może się okazać że będzie jeszcze lepiej. Jak będę miał chwilkę zrobię jeszcze porównanie 4vs6. Rezystorów jeszcze nie mam (ciężko dorwać 25W/47ohm z radkiem) - zaraz piszę mejla z zamówieniem do Analogis. Jak dobrze pójdzie może przyjadą za tydzień. Instalacja troszkę się przeciągnie bo lecę do UK na parę dni ale może uda mi się namówić VT na rezanko zaraz po powrocie. Coś mi się jednak wydaje że nie skończymy tego prędzej niż na początku maja :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Flyerku - przypomniało Ci się :tongue4: Spoko, fotki daj na mejla: [email protected] Mam tylko nadzieję że boberek jeszcze nie dorwał szarego lusterka i transakcja wiązana dojdzie do skutku :wink4:

Łukasz -> zamówiłem ledy 6-tki. Może się okazać że będzie jeszcze lepiej. Jak będę miał chwilkę zrobię jeszcze porównanie 4vs6. Rezystorów jeszcze nie mam (ciężko dorwać 25W/47ohm z radkiem) - zaraz piszę mejla z zamówieniem do Analogis. Jak dobrze pójdzie może przyjadą za tydzień. Instalacja troszkę się przeciągnie bo lecę do UK na parę dni ale może uda mi się namówić VT na rezanko zaraz po powrocie. Coś mi się jednak wydaje że nie skończymy tego prędzej niż na początku maja :confused4:

No ok mimo to lukne na fociaki.. Z tymi ledami to jest jednak pieprzenia oby nie siadaly Ci :good: To w moich stronach bedziesz hehe.. To Milego pobytu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie siedzisz Łukasz? 5 dni będę w Londynie - jak jakaś mała odległość to może się spikniemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie siedzisz Łukasz? 5 dni będę w Londynie - jak jakaś mała odległość to może się spikniemy ;)

No nie ja juz jestem Blisko Granicy ze Szkocja wiec mam do Londynu jakies 600 tak sadze :gwizdanie:

To juz predzej na Wielkopolsce niz tu w Uk..

Szczegolnie ze autko zwiazlem bo Smietnik sie tu maly robi :disgust:

[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 15:52_________________________________________________

Bart-s może mi przywieziesz i-poda bo na Stansted ew. Luton mają dobre ceny :) pogadamy na spocie jak by co :)

JA kupilem i-poda 8GB 2-gen za 180 funtow kawalek czasu temu.. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiście odpada. No nic, zgramy się jak wrócisz do PL.

Vario nie ma najmniejszego problemu. Mówisz i masz :)[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 15:58_________________________________________________I wracam znów po małej przerwie :decayed: Rezanie chromów zakończone... Było troszkę pod górkę bo i szyby trzeba było wymienić, spinki i zaczepy dokupić, ale po kolei...

Cała operacja kosztowała mnie ok 1500zł

- 400zł komplet listw ozdobnych

- 200zł używane tylne szyby boczne, '07, przyciemniane z uszczelką wyprofilowaną pod chrom

- 670zł za wymianę szyb i założenie chromów

- 100zł za spinki do listwy ozdobnej tylnej szyby bocznej (te montowane do karoserii)

- 60zł nity (potrzeba 34szt, 26 na listwy dachowe i po 8 na listwy boczne szyby tylnej)

- 50zł spinki do tapicerki drzwi (te łamiące się zawsze przy ściąganiu), spinki mocujące listwę ozdobną drzwi do karoserii

Jeśli ktoś będzie tym tematem zainteresowany mogę spróbować przygotować jakiś tutorial ze zdjęciami i numerami części...

Na chwilę obecną wygląda to tak:

chrom2.jpg

No nic, kolejny mod za mną. Teraz trzeba rozprawić się z tym brzydkim żółtym światłem w postojach i przeciwmgielnych (LED + HID soon!). Oprócz tego bankowo dystanse bo wkurza mnie fela schowana pod nadkolem - trzeba ją pokazać światu :decayed: (wentylek u Ciebie teraz jest koxx! - taka inspiracja dla mnie :)). No i pewnie jakaś 18" bo 17" optycznie już przestają mi wystarczać :kox:

No i w międzyczasie rezam jeszcze podświetlanie klamek bo tego mi brakuje do pakietu oświetlenie...

Podwójny wydech muszę jeszcze obgadać z Musashim :kox:

...końca (modów) nie widać... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S dystanse 30 mm na ośkę tylną załatwię za ok 200 PLN ze śrubami - takie same zamawiam dla siebie na dniach. Jak by co to dzwoń. Ja wyrezałem już postoje u siebie na LED :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartuś ja czekam za LEDami od kimoto - mają być na allegro w tym tygodniu. Może w mojej da radę bez rezystorów...

Co do dystansów - jutro mam dostać tel. od pobliskiego wulkanizatora odnośnie kosztów. Zobaczymy co powie - jakby co będę do Ciebie dzownił. BTW - może doradzisz mi jakie dystanse założyć dla feli 17x7,5 z ET42 - na moje oko to jest właśnie jakieś 3cm, a jak to wygląda u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartuś ja czekam za LEDami od kimoto - mają być na allegro w tym tygodniu. Może w mojej da radę bez rezystorów...

Co do dystansów - jutro mam dostać tel. od pobliskiego wulkanizatora odnośnie kosztów. Zobaczymy co powie - jakby co będę do Ciebie dzownił. BTW - może doradzisz mi jakie dystanse założyć dla feli 17x7,5 z ET42 - na moje oko to jest właśnie jakieś 3cm, a jak to wygląda u Ciebie?

Barti dawaj 18 nache.. Ja u Siebie zalozylem 17 nastki i powiem Ci ze brakuje oj brakuje tego cala :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak właśnie myślę nad 18" od S-Line-a 9 ramienne... Ale kit, dystanse i tak kupię teraz bo ta fela ma takie samo ET jak moje 17" więc jak się zdecyduje to i tak będą pasować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 PLN dystanse + sruby?

Dobry komplet srub to ponad 100 PLN...

W razie czego mam na sprzedaz komplet srub [nowe!] pod dystanse od 10mm do 20mm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie takie: http://allegro.pl/item611508921_sruby_do_felg_aluminiowych_od_35_do_55mm_gwintu.html

Moge sprzedac jakos sporo taniej jak ktos bedzie chetny, bo kupilem 2 komplety [spieszylo mi sie] i nie wiedzialem, ktory dojdzie szybciej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...