Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

listwy s4 to z pakietu s-line? to zderzak s4 to tez s-line?

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

A gdzie Ty widzisz zderzak i listwy S4? U mnie?

Tutaj masz porównanie zderzaka S-Line i S4:

01.jpg

A tutaj porównanie listw drzwiowych:

008.jpg

Co do zderzaka myślę że nie będziesz miał problemów - jeśli chodzi o listwy, dobrze się przyjżyj. S-Line są mniejsze i takie właśnie założyłem u siebie.

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie cały S4 mod jest za***isty :decayed: - nawet moja żonka stwierdziła że bardziej sportowy. Ale ze względu na większe koszty (całe zderzaki, wymiana halogenów, inaczej spryski) odpuściłem ten wariant i zrobiłem S-Line...

Opublikowano
  • Autor

Nie przejmuję się, S-Line też mi się podoba :decayed: ...i mam zamiar wyrezać go do końca (dokładka zderzaka z tyłu i felgi 18") ...tylko najpierw muszę skołować odpowiedni wydech :decayed:

Opublikowano

Rezales przednia dokaldke s-line do seryjnej gory? Ja dzis robilem to.. gdybym wiedzial, ze takie beda efekty [problem z dopieciem srodkowej kratki, slabo trzymajace zatrzaski bocznych kratek], to bym szukal kompletnego zderzaka :confused4::cool1:

Opublikowano
  • Autor

Flyerku właśnie aby tego rezania uniknąć kupiłem nową nakładkę zderzaka S-Line czyli PR-2K7 (jest inaczej wyprofilowana na dole). Jak widziałem tutorial rezania do standardu z audizine i spojler przypięty na opaski zaciskowe to :wallbash: :wallbash: Jest drożej ale idę w fabrykę na ile się da...

Opublikowano

Flyerku właśnie aby tego rezania uniknąć kupiłem nową nakładkę zderzaka S-Line czyli PR-2K7 (jest inaczej wyprofilowana na dole). Jak widziałem tutorial rezania do standardu z audizine i spojler przypięty na opaski zaciskowe to :wallbash: :wallbash: Jest drożej ale idę w fabrykę na ile się da...

krotko mowiac idziesz na latwizne :polew: powodzenia z tym tylem...

Opublikowano

Flyerku właśnie aby tego rezania uniknąć kupiłem nową nakładkę zderzaka S-Line czyli PR-2K7 (jest inaczej wyprofilowana na dole). Jak widziałem tutorial rezania do standardu z audizine i spojler przypięty na opaski zaciskowe to :wallbash: :wallbash: Jest drożej ale idę w fabrykę na ile się da...

krotko mowiac idziesz na latwizne :polew: powodzenia z tym tylem...

Bardziej na estetyke niz latwizne czasem z braku mozliwosci przyczepiaja dokladki na tasmy sciagajace sadzisz ze fajnie to wyglada ?? :decayed:

Opublikowano

Oczywiscie mowa o przedniej dokladce. Ja akurat docialem wszystko tak, ze dokladka trzyma sie na swoich zaciskach. Jest tylko problem z kratkami... ale to akurat pikuś.

Opublikowano
  • Autor

Flyer zmieniasz S-kę na S-Line? Why!

Wiesz schwarzpakiet mnie akurat nie kręci ale... środek masz zajebiaszczy ;)

BTW jeśli chodzi o felgi - dziś doszedł właśnie ten wzór który masz czyli od RS4... Teraz mam dylemat które wybrać, oczywiscie wszystkie obręcze to 18" - oceńcie i doradźcie...

WZÓR 1: RS4

rs43.jpgrs4car3.jpg

WZÓR 2: Exclusive/S-Line B7/RS6

slineb71.jpgrs6car1.jpg

WZÓR 3: S-Line B6

slineb64.jpgslineb6car1.jpg

Opublikowano

tez bym bral #1 :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

Rs4 nr 1 :kox: :kox:

Opublikowano

Do Twojego auta tylko wzor nr 3 :good:

Opublikowano

1 w polerce !!!!

Opublikowano

do Twojego wzór nr 3

Opublikowano

Obstawiam 3 :>

gx1fgSlr.jpg

Sorki,że takie małe foto :confused4: pewnie na taki kolor nie pomalujesz,ale ktoś wpadł na niezły pomysł fele s-line na biało :shocked:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.