Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki! Za tydzień Bukowina więc spikniemy się dopiero za 2 tyg ;)[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 12:40_________________________________________________Dziś przywiozłem kolejne części (podsufita i chromy). Jutro montaż :decayed:

trim.jpg

chrom.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki Bartas ale dobrze wiesz że LED-y to akurat nie moja zasługa :wink4:

Zobaczymy jak się będzie komponować całość gdy już poskładam środek "do kupy". Spróbuję namówić jutro Musashiego na przerobienie wiązki o której Ci mówiłem (w ASO 550zł i to jeszcze nie wiadomo jaka przyjdzie - odpuściłem) - jak to ruszymy dalej powinno być już z górki :decayed:

Teraz muszę jeszcze rozgryźć w jaki sposób "łatwo i przyjemnie" założyć chromy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff ruszyłem już trochę... Nadal sporo zostało, ale najgorsze już za mną.

Musashi "dopracował" mi wiązkę elektryczną i dzis mogłem poskładać podsufitę. Niestety okazało się że przewód do czujnika otwierania lusterka do "mejkapu" jest za krótki i jutro będę musiał ten element jeszcze hmmm "podrezać" :decayed:

Najgorzej było z rozbieraniem przedziału bagażnika aby wymienić słupki C i D. Mimo tego że schematy z AESIS bardzo się przydały to i tak czasem trzeba było rozkminic jak zdjąć dany element aby po nie połamać. No i tak najwięcej namęczyłem się w części tylnej :kox:

Dziś poskładałem dolne graty - jutro góra. Geeeezz kiedy w końcu to skończę :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł Vario! Jutro zawczasu skombinuję sobnie wyborową gruszkową i "sprajta" :D Pytanie tylko gdzie ładować, w garażu? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Trzeniu. Jak skończę, załatwię jakąś lustrzankę i wrzuce parę fotek. Sam jestem ciekaw efektu...

Vario, jestem jak najbardziej ZA! Jak już wytrzeźwiejemy to udamy sie na niedzielnego spota :wink4:[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 00:09_________________________________________________Uffff! W zasadzie skończyłem... Zostało jeszcze naprawienie wiązki jednej z osłon słonecznych i przedłużenie kabelka ale oprócz tych elementów auto już poskładane... Znów męczyłem się z tymi cholernymi bokami w bagażniku - ale jakoś się udało :decayed:

Vario - pokombinowałem z ledami i wkońcu zaświeciło jak trzeba (nie wiem, zawiecha jakaś czy co...). W tym całym bałaganie zapomniałem tylko umyć auta więc jutro na spot przyjedzie czarny morus :wink4: No nic, idę sobie walnąć tego drina :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu duzo pisac furka wypasna!!!!!!!Gratulacje!!!!!! :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na spocie kończyłem dorabiać przewody... niespodziewane problemy z montażem słupka A (Paweł, Musashi dzięki za 8-mkę i wsparcie :decayed:) opóźniły nieco zakończenie całej operacji. Ostatecznie wylazłem z domowego garażu coś ok 23... ale wszystko już poskładane.

Dopiero skończyłem a tu juz kolejne rezanka się szykują... Lusterko fotochrom mam teraz nie pod kolor...(ASO 900 algier 130-300), no i nie działa oświetlenie "mejkapu" pasażera - konieczny zakup nowej osłony p-słon bo badziew ten jest nierozbieralny (ASO 210 / algiero 80).

Myślę jeszcze nad kierą sport/multifunkcyjną/zmiana bieg. od B7 i spojlerem na światło stopu nad tylną klapę. Nie mogę też znaleźć info czy osłona drążką multitronika była inna w S-Line czy tego elementu akurat nie ruszano.

Ledy w postojach to temat na jutro - umówiłem się już wstępnie z emperorkiem na kupno/odbiór żarówek, mam nadzieję że spotkanie wypali i jutro już będę mógł testować nowe oświetlenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie dlatego się dziwię bo emperorek powiedział że kupił - włożył - i latają bez niczego...

Musashi mówił coś o tym, że sterownik w starszych wersjach B6 mógł nie sprawdzać napięcia i dlatego FIS nie zgłasza mu błędu mimo że wrzucił W5W. Jutro się okaże :wink4:

Jeśli nie da rady - tak jak mówisz Bartek, zostają rezystory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ledy nie dojechały do sklepu więc dziś nie będzie testów ale...

...żonka dziś po raz pierwszy oglada auto po modach. Ściągnęła na dół osłonę przeciwsłonecznę (tę co niby nie działa) a tu się żarówka zapala... czyli oprócz otwierania lusterka wyłączenie/włączenie leda jest odpalane także przez pozycję osłony (o tym już nie wiedziałem). Wychodzi na to Musashi że mieliśmy uchwyt przekręcony tak że dawał czujnikowi pozycję OFF i stąd ta zmyłka. Uff, przynajmniej trochę grosza zostanie w kieszeni - już mi sie humor poprawił :)

Dziś trochę lepsza pogoda - słoneczko dziś daje więc postanowiłem zaryzykować małą sesję z moim zdupnym aparatem.

2.jpg

Oprócz tego wrzuciłem małe porównanie podsufity old vs. new. Nie wyszło tak źle - efekty w pierwszym poście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...