Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

oo :)

Bardzo podobna do mojej z tym ze nie mam skory :thumbdown:

Tez wymienialem naped ale we wlasnym zakresie za 500 zl.A co parktronica z przodu to super sprawa- mam u siebie ori.

Pamietaj tylko ze trzeba tez zmienic szufladki tzn kupic 2 zaslepki przyciskow zamiast szufladki na monety a 3 przyciskiem wlacza i wylacza sie parktronic z przodu i z tylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hehe o przyciskach pamiętam :) Myślałem jednak, że można wyłączyć tylko przód a tył i tak załącza się automatycznie przy wrzuceniu wsteki?

Zastanawiam się gdzie w Avancie jest schowany ten cholerny sterownik od parktronika. Chciałbym sprawdzić model i porównać z tym co powiedział mi gość w ASO, może fuksnie mi się i nie będę musiał wymieniać przekaźnika :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe o przyciskach pamiętam :) Myślałem jednak, że można wyłączyć tylko przód a tył i tak załącza się automatycznie przy wrzuceniu wsteki?

Zastanawiam się gdzie w Avancie jest schowany ten cholerny sterownik od parktronika. Chciałbym sprawdzić model i porównać z tym co powiedział mi gość w ASO, może fuksnie mi się i nie będę musiał wymieniać przekaźnika :decayed:

tak tyl zalacza sie automatycznie ale mozesz go wylaczyc jak wbijesz wsteczny a nie chcesz pikania.Mozna go wlaczyc tez samemu np dojezdzajac do przeszkody przodem.Po przekroczeniu 5-10kmh sam sie wylacza sygnalizujac to zgasnieciem kontrolki na przycisku i powzyej tej predkosci przycsik pdc jest nieaktywny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacny furacz :good:

jedyne co bym zmienil to tego leniucha na manual... :gwizdanie: ale jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest OK nike21 :) Był dylemat i to spory ale zdecydowałem się i teraz nie żałuję - wygodnie się jeździ, jest czas żeby pogłaskać żonkę po... kolanie :decayed:. Manual powiadasz? Może w następnej :) (jakaś S-ka czy coś, ale to temat na za 2 lata przynajmniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak jest Bart-S, do wygody łatwo się przyzwyczaić, następny będzie pewnie też w automacie :wink4:

Fajny furak na wypasie :good: zrób co masz w planach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne autko. Gratuluje zakupu, a skrzynia jak najbardziej OK :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest OK nike21 :) Był dylemat i to spory ale zdecydowałem się i teraz nie żałuję - wygodnie się jeździ, jest czas żeby pogłaskać żonkę po... kolanie :decayed:. Manual powiadasz? Może w następnej :) (jakaś S-ka czy coś, ale to temat na za 2 lata przynajmniej)

wiem wiem, znam zalety wolnej prawej reki :decayed: ale tak i tak wole bawic sie biegami i wiem ze jak mam zapiety jakis bieg to mi sie sam nie zmieni... :wink4: ja jedyne na co u siebie narzekam to krotka "jedynka", ale na 6 biegu od 100 do konca bez zadnych redukcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe - poznasz zalety prawej ręki wolnej, jak będziesz do pitera sięgał po 5-6k na naprawę :polew:Będzie tak wolno sie w tym kierunku poruszała, że o ja pierdziu :naughty:

Też chciałem multi, ale Pan Bóg dał, że się w dzień wyjazdu posypała szwagrowi. Przesądziło :> Śmigam sobie czasami multi i przyznam, że gdyby była bardziej dopracowana to było by marzenie - ale fakt, wygoda i komfort CUDO. :good:

Autko ładniusie - mam nadzieję, że nie popsułeś go zakładając zderzak S-Line tylni (pseudo Kadett) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie dokładam S-Line'a z przodu - z tyłu ori S-Line nie pasi, mam tylko jeden, podwójny wylot a bak przeszkadza aby zamontować drugi tłumik. Nie mam też zamiaru spawać jakichś dziwolągów pod autem. Szukam więc dokładki pełnej (żadnych grili czy siatek na dupce) z profilem na jeden/podwójny wylot - znalazłem na algiero za 150zł i pewnie łyknę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj gdzieś w dziale Ukł. Wydechowy. Sporo osób zakładało podwójny wydeszek z 2,5 tdi i nie ma z tym problemu. Sam właśnie jestem na etapie realizacji. Jak dokonam, to w końcu zaprezentuję i swojego paździerza :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że pakiet S-Line częściowo już mam...

- zawias [-20]

- spojlery i progi w kolorze nadwozia

- dekory aluminiowe

- duży FIS

- ciemna tapicerka (do wymiany jeszcze podsufitówka)

- skórzany drążek hamulca ręcznego

...dorwałem oznaczenia S-Line i okleiłem dziś auto (fotki w pierwszym poście). Jutro odbieram przedni spojer+grill+kratki, zamawiam odpowiednią nakładkę (żeby nie rezać standardu) i progi drzwiowe. Jak już sprzęt dojdzie od razu biorę się za malowanie :) Jeśli wszystko pójdzie sprawnie, w przyszłym tygodniu zakończę pierwszą część modyfikacji (dupkę zostawiam sobie na później :D)

Kupiłem też listwy progowe od kolegi alvaro

progi.jpg

Jednak z ich założeniem wstrzymuję się do czasu aż uda się upolować na allegro chromowane wkładki z logiem S-Line... Zdecydowałem się na listwy od B7 ponieważ 1.pasują 2.jak dla mnie wzór na chromie jest ładniejszy niż ten stosowany w B6 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:HiRide - normalnie czytasz w moich myślach... :decayed:

Przywiozłem dziś trochę klamotów:

sspojler.jpgsgrill.jpgskratki.jpg

Za namową kolegi vario-tech zmieniłem też oświetlenie wewnętrzne na ledy - postaram się zrobić jakieś foto i wieczorem wrzucić do galerii :)

Progi i nakładka mają być w sobotę (jeszcze raz dzięki arki :notworthy:). Jak tylko dojdą startuję do lakiernika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm no zapowiada się ciekawie.

A jakie są listwy progowe w b6??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwa progowa S-Line w B6 wygląda tak:

progi3.jpg

progi2.jpg

Natomiast w B7 mamy inny wzór na listwie:

progi5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa no to już wszytsko wiem.

Bardzo dziękuje za wyczerpującą odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i machina poszła w ruch... W niedzielę przywiozłem brakujące części (Arki, jeszcze raz :notworthy: za załatwienie wszystkiego).

nakladka.jpglistwyA.jpglistwyB.jpg

Dziś oddałem nakładkę, spojler i progi do malowania - mają trochę roboty więc "siknięte" elementy dostanę dopiero w piątek.

W sobotę z kolei odbieram felgi po operacji odnowienia. W gorszym stanie była w zasadzie tylko jedna obręcz, niestety takie już kupiłem - przy okazji modyfikacji autka, pojawiła się okazja aby coś z tym zrobić :decayed: Tak to wyglądało wcześniej...

fela4.jpgfela5.jpg

fela6.jpgfela7.jpg

Chromy do listw progowych mam mieć w przyszłym tygodniu ale... to już kosmetyka :)

Mam nadzieję że uda się wszystko zgrać tak żebym w sobotę mógł już wyjechać :)[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 19:56_________________________________________________Nareszcie! :decayed: Wczoraj z powodu libacji się nie udało ale dziś w końcu odebrałem furaka :) Zrobiłem kilka fotek (są na pierwszej stronie).

W piątek przywiozłem też felgi - nie jestem specem ale jak dla mnie robota wygląda na naprawdę nieźle wykonaną:

felgi.jpg

Jeśli tylko starczy mi czasu - w tym tygodniu postaram się zmienić felunek na letni :naughty:

...no i czekam jeszcze za chromami do listw progowych. W każdym bądź razie najważniejsza część moda już za mną - proszę o Wasze opinie! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wygląda, nabrała niezłego zadzioru :good: Czekamy na Ciebie na spociku, będziemy oglądać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...