Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki :) Zaraz zerknę...

...no i proszę, na dzień dobry boom i... Tom77 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

daj znać później jak to się cenowo przedstawia u naszych forowych sprzedawców, bo może trzeba będzie zminić mojego dostawcę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, napisałem PW - jak dostanę odpowiedź - podeślę Ci info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie odpisał...

Autko zaprowadziłem do "szybiarzy" - zielony Pilkington z ciemnym pasem razem z założeniem będzie mnie kosztował 590zł. Odbiór jeszcze dziś. Uff przynajmniej o dowód będe spokojny - teraz tylko żeby klocki dały radę.

BTW - jakie klocki zaproponujecie? Nowe zakładam jednak na obecne tarcze - najwyżej po swapie kupię jeszcze raz. Poziek dla 312 zalecał Textary - dla serii 288 myslę o ATE. Teraz nie wiem czy są jakieś różne typy/modele - czy też bierze się to co odpowiada nr kat. AUDI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie odpisał...

Autko zaprowadziłem do "szybiarzy" - zielony Pilkington z ciemnym pasem razem z założeniem będzie mnie kosztował 590zł. Odbiór jeszcze dziś. Uff przynajmniej o dowód będe spokojny - teraz tylko żeby klocki dały radę.

BTW - jakie klocki zaproponujecie? Nowe zakładam jednak na obecne tarcze - najwyżej po swapie kupię jeszcze raz. Poziek dla 312 zalecał Textary - dla serii 288 myslę o ATE. Teraz nie wiem czy są jakieś różne typy/modele - czy też bierze się to co odpowiada nr kat. AUDI.

ja kupilem do ORI tarcz 288 klocki ATE i nie ma sie do czego pzyczepic :good: :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tym bardziej... Tomku taśma kupiona ale znów cholera nie mam kiedy na pocztę wyskoczyć. Podeślij mi swój adres na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moj pierwszy post, wiec mozesz czuc sie zaszczycony :tongue4:

piekna... sucz :>

sam ozdabiales listwy wokol szyb? nie planujesz maznac felg na czarno?

pierwszy post piszemy tutaj

http://www.a4-klub.pl/smf/newbie-b3.0/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki massiwo - witamy na forum :)

Listwy ozdobne zakładała mi firma która wymieniała mi tylne boczne szybki - samemu nie dałbym rady, przede wszystkim z powodu konieczności przełożenia w/w szyb przy przesiadce z czarnych ramek na "chrom"... Jeśli chodzi o felgi - schwarzpakiet mnie nie interesuje :) Jak już znajdę fele z wzorkiem od RS4 - na zewnątrz polerka, w środku ciemne - to jedyny ciemny akcent przy felgach który planuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już znajdę fele z wzorkiem od RS4 - na zewnątrz polerka, w środku ciemne - to jedyny ciemny akcent przy felgach który planuję :)

Nie... nie rob tego... bedzie pasztet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz rację, na początek założę bez przeróbek i zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny srodek + polerka z zewnatrz kojarzy mi sie tylko z tania replika rodem z Chin...

Najpierw naciesz sie ori wzorem, moim zdanime bedzie koksik przy 19".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak zrobię Flyer :)

Ok wracając do tematu cen:

-tarcze przód 312mm ATE 200 zł/szt, Brembo 195 zł/szt, Lucas 170 zł/szt

-klocki przód Textar 180 zł/kpl. ATE 210 zł/kpl.

Jeśli chodzi o jażma to nie mam info, ponoć ATE ich nie robi - nie wiem jak to teraz ruszyć...

Przy okazji jeśli chodzi o ceny klocków do seryjnych tarcz (w 1.9TDi)

-przód ATE 210 zł/kpl

-tył ATE 115 zł/kpl

No nic - zamawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to naprawdę nieźle - tutaj jeszcze transport dojdzie...[br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 05:12_________________________________________________Klocki i płyn już czekają na wymianę :decayed: Koszt 380zł razem z wysyłką...

ATE.jpg

Tutaj podziękowania dla koleki TOM77 za profesjonalnie i szybko przeprowadzoną transakcję (towar był u mnie na drugi dzień po dokonaniu zamówienia).

Przy okazji... przednia szyba wymieniona Szyba 470zł, +20zł klej +100zł robocizna. Wrzucam foty "ku pamięci" (kuźwa historia tego auta będzie lepsza niż w ASO :decayed:):

pilk2.jpg

pilk1.jpg

Wydechu od 2.5FWD ani dokładki do S-Line'a jeszcze nie udało mi się znaleźć. Polowanie na felgi z wzorem RS4 od A6 też narazie bez powodzenia. Jeśli ktoś z Was ma namiar na w/w graty - bardzo proszę o info...

Póki co zdecydowałem się na zakup nowego kompletu opon na przód bo obecne Pirelki wyglądają już bardzo marnie... Przekładka (także Michelin PilotSport) po powrocie z urlopu czyli na początku sierpnia... Autko było też polerowane u lakiernika - z efektu jestem bardzo zadowolony, zniknęły wszystkie rysy (najbardziej bałem się o "okręgi" z myjki automatycznej ale wszystko ładnie zeszło - nawet rysa maska->błotnik :decayed:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...