Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

tabletki sobie nasenne kup lepiej :wink4:

Bartek testowal w nocy TV wowczas zywej duszy nie ma nikt nie ma wlaczonego zadnego sprzetu i brak zaklocen :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tabletki sobie nasenne kup lepiej :wink4:

3 tygodnie bez auta - musiałem podjąć jakieś kroki ;) Padło na nockę w garażu :decayed:

to auto to ma z 200KG wiecej niz seria :kox:

Ważyłem kilka tygodni temu - bez TV/DVD i airbagów w kanapie, z pełnym bakiem było 1620kg. W dowodzie jest 1560kg - nie ma tragedii :)

Bart-s, dużo zachodu jest przy odblokowaniu TVfree? Wiem, wiem... na pewno dużo :D

I ile dałes za to DVD ?

Możesz dać foto jak umiejscowiłeś antenki ? A może je całkiem skryłeś ?

Z TVFree powiem Ci dziś jak skończę całą operację (ale wygląda na pikuś - kwestia backapu danych adaptacyjnych RNS-E).

Za DVD zapłaciłem w naviku 570zł.

Jeśli chodzi o anteny - podpinałem się pod ori wiązkę czyli... Kupione na ebay-u wzmacniacze antenowe z WE/WY TV. Wiązki antenowe łączące wzmaki i tuner nabyłem w naviku (200zł za 4 przewody - niestety dają złe wtyczki na piny - trzeba dokupić pasujące w ASO, na szczęście nie kosztują aż tak dużo). Jeśli chodzi o prowadzenie kabli - antenowy do prawego wzmaka puściłem na tylnej ściance bagażnika. Lewa wiązka ma do tunera 20cm więc tam nie było problemu. Najwięcej roboty było z przekładaniem kabla sygnałowego do RNS-E (131zł w naviku) oraz chinchy do DVD (30zł za 5m 3-przewodową wiązkę). Prowadziłem lewą stroną bagażnika , potem słupkiem C w dół, profilem kanapy do środka na konsolę środkową - jest tam prowadnica przewodów - aż do RNS-E i dalej chincze w prawo na schowek. Z kosztów dodatkowych będzie jeszcze adapter do kostki 54 w tunerze TV, umożliwiający podpięcie dodatkowych źródeł obtazu (47zł w naviku).

bagaznik.JPG

wnekabagaj.JPG

slupekC.JPGslupekClow.JPG

srodek.JPG

schowekatend.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty Bartek, ładowanie gotowego softu do rns-e to pikuś w porównaniu do przerzucania tych wszystkich kabli i bebechów, masz chłopie zapał :hi: graty :)

Rozumiem, że przy tej okazji podłączyłeś bose stage 2, przekodowałeś chyba też, no i jak wrażenia między pełnym systemem a stage one ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli było to pytanie to sory ale jest tu tego na prawdę sporo ;)

opisz jak Ci się jeździ automatem? :mysli:

następne Twoje auto to będzie automat czy wrócisz do manualu ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty Bartek, ładowanie gotowego softu do rns-e to pikuś w porównaniu do przerzucania tych wszystkich kabli i bebechów, masz chłopie zapał :hi: graty :)

Rozumiem, że przy tej okazji podłączyłeś bose stage 2, przekodowałeś chyba też, no i jak wrażenia między pełnym systemem a stage one ?

Operacja aktualizacji softu do 0660 zakończona poprawnie - niestety kanał 5 ustawiło na 1 :/ W tygodniu spróbuję jeszcze raz (auto miało odłaczone zasilanie nieco ponad 10h - być może za mało).

Miałem zamiar dołożyć wiązkę do BOSE (póki auto rozebrane). Jednak nie mogłem znaleźć odpowiednich przewodów - czas naglił, chciałem już wyjechać autem i zostawiłem to na "następny raz" ;)

opisz jak Ci się jeździ automatem? :mysli:

następne Twoje auto to będzie automat czy wrócisz do manualu ? :mysli:

Do automatu podchodziłem bardzo sceptycznie - a teraz nie wyobrażam sobie powrotu do manuala (no chyba, że S-ka - chociaż teraz z STronic to już raczej sprawa przesądzona :decayed:). Multitronikiem jeździ się bardzo komforotwo (płynnie - brak zmiany przełożeń). Gdyby nie fakt, że jest niekompatybilny z Quattro oraz to, że w B8 pali duuuużo więcej niż Tiptronic czy STronic to pewnie pozostałbym przy tej skrzyni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty Bartek, ładowanie gotowego softu do rns-e to pikuś w porównaniu do przerzucania tych wszystkich kabli i bebechów, masz chłopie zapał :hi: graty :)

Rozumiem, że przy tej okazji podłączyłeś bose stage 2, przekodowałeś chyba też, no i jak wrażenia między pełnym systemem a stage one ?

Operacja aktualizacji softu do 0660 zakończona poprawnie - niestety kanał 5 ustawiło na 1 :/ W tygodniu spróbuję jeszcze raz (auto miało odłaczone zasilanie nieco ponad 10h - być może za mało).

ja miałem chyba 8 godzin i wszystko wyszło więc nie wiem o co kaman.

Nie trzeba odpinać aku, wystarczy jezdzić z wyjetym bezpiecznikiem od RNSa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, nie słyszałem żeby Multitronic palił więcej niż klasyczny automat. Wiem natomiast, że S-tronic pali mniej i ma lepszy czas do setki niż manual. Już myślałem, że czasy konwertera, się skończyły, a tu ZF wymyśliło 8-biegowy klasyczny automat i pakują go prawie we wszystkie nowe BMW. Audi A8 również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem chyba 8 godzin i wszystko wyszło więc nie wiem o co kaman.

Nie trzeba odpinać aku, wystarczy jezdzić z wyjetym bezpiecznikiem od RNSa :)

W takim razie z softem może coś jest nie tak. Wrzucałem paczkę 0660 przygotowaną przez Malika pod kątem SDS - po kolejnym resecie spróbuję zaktualizować RNS-E przy pomocy navi 2008.

Dziwne, nie słyszałem żeby Multitronic palił więcej niż klasyczny automat. Wiem natomiast, że S-tronic pali mniej i ma lepszy czas do setki niż manual. Już myślałem, że czasy konwertera, się skończyły, a tu ZF wymyśliło 8-biegowy klasyczny automat i pakują go prawie we wszystkie nowe BMW. Audi A8 również.

Tomku masz rację z tym spalaniem przesadziłem - nie jest tak źle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja... Masz linka do takiej paczki?

Poszło.

Właśnie zasysam :) Dzięki :good:

Do samochodu :polew: :polew:

Nieee - dziś salon :decayed: ...i światynia zagłady :polew:

ja to potraktowałem PL-menu zmodzonym przezemnie na sdsa

Marek a Ty mojego mejla masz może :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj na PW to poświęce się, wstane z łózka i Ci podesle PL menu z sdsem i to do odblokowania tv w czasie jazdy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poooszło :) W RNS-E aktualnie siedzi już działające 0080.[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 23:04_________________________________________________Jeszcze jedna rzecz chodzi mi po głowie - ponoć dla navi wkładanej do A1 pojawił się PL lektor. Jakie tam wchodzą mapki? Może przy okazji kolejnej wersji RNS-E w końcu pojawi się fabryczne PL Menu i polski lektor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, daj spokój modom :kox: .... przecież zaraz Święta ...... :gwizdanie:

Poważnie to jak zwykle dopięte wszystko na ostatni guźik :notworthy:

Pozdrowionka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do samochodu :polew: :polew:

Nieee - dziś salon :decayed: ...i światynia zagłady :polew:

ech... dobrze że Gośka tu nie zagląda... oberwałbyś za tą zagładę :polew:

i nic by nie dało tłumaczenie że to Indiana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...