Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Końcóweczki zakupione :> średnica 87mm, koszt 50zł za szt. (dzięki wentyl :good:)

koncowka.jpg

Jeszcze tylko srebrzanka i śruby...

ładne są ! :> mnie sie podobają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Eeeee Michaś - źle wyglądać nie będą, bo złe nie są, ale mi bardziej chodzi o średnicę, czy nie za duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcóweczki zakupione :> średnica 87mm, koszt 50zł za szt. (dzięki wentyl :good:)

No to tu mnie rozczarowales... beda wygladaly slabo [jesli sie nie myle] :thumbdown:

Najladniejsze sa proste estetyczne koncowki, a te maja jakis "parapet".

Kolego wszystko kwestia gustu-mnie sie podobaja elipsy sciete,zawiniete do srodka te ktore mam na aucie.

Bartkowi,takie jakie zakupil a Tobie zapewne te ktore masz na wlasnym aucie

Dobrze ze jest zakladac rozne (byle nie za duze) bo wtedy te auta nie robia sie nudne i takie same :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly kurcze o jakim "parapecie" mówisz, przecież to są ładne proste końcóweczki - chodzi Ci o ten ząbkowany profil na końcu? Oglądałem na żywo u wentylka i wogóle tego nie widać - ja to dopiero teraz zauważyłem, na foto - napis zejdzie po delikatnym rezanku papierem ściernym ;)

Końcówki nie będą za duże - u Marcina wygląda to tak i chyba jest idealnie (chociaż to zdjęcie nie daje pełnego ekefktu, na żywo wygląda to o wiele lepiej - jak wracaliśmy ze zlotu w Pile to nie mogłem się napatrzyć na tą jego dupkę ;):

f623ce0e1aed9706med.jpg

Jedyne co to nie będę chciał ich wypychać tak jak wetnyl za zderzak - tylko raczej równo z dokładką. Wracając do średnicy - jak widzicie, dyfuzor siedzi dokładnie w profilu i jeszcze trochę miejsca jest.

Podsumowując - na początku, ten wariant średnio mi się podobał, ale im częściej oglądałem wentylowóz tym bardziej się przekonywałem. Zobaczymy jak to będzie wyglądać u mnie. W zasadzie to eksperyment - jeśli jednak mi się odwidzi, po prostu wymienię końcówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly kurcze o jakim "parapecie" mówisz, przecież to są ładne proste końcóweczki - chodzi Ci o ten ząbkowany profil na końcu? Oglądałem na żywo u wentylka i wogóle tego nie widać - ja to dopiero teraz zauważyłem, na foto - napis zejdzie po delikatnym rezanku papierem ściernym ;)

Końcówki nie będą za duże - u Marcina wygląda to tak i chyba jest idealnie (chociaż to zdjęcie nie daje pełnego ekefktu, na żywo wygląda to o wiele lepiej - jak wracaliśmy ze zlotu w Pile to nie mogłem się napatrzyć na tą jego dupkę ;):

f623ce0e1aed9706med.jpg

Jedyne co to nie będę chciał ich wypychać tak jak wetnyl za zderzak - tylko raczej równo z dokładką. Wracając do średnicy - jak widzicie, dyfuzor siedzi dokładnie w profilu i jeszcze trochę miejsca jest.

Podsumowując - na początku, ten wariant średnio mi się podobał, ale im częściej oglądałem wentylowóz tym bardziej się przekonywałem. Zobaczymy jak to będzie wyglądać u mnie. W zasadzie to eksperyment - jeśli jednak mi się odwidzi, po prostu wymienię końcówki :)

ten "parapet" to odcinek na calym obwodzie od konca wydechu do srodka -jest troche duzy

Jak dla mnie te koncowki u wentyla sa za duze.Mierzylem rozne i 80mm to jest max zeby to wygladalo ok bo znowu 75mm sa za male.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten "parapet" to odcinek na calym obwodzie od konca wydechu do srodka -jest troche duzy

Jak dla mnie te koncowki u wentyla sa za duze.Mierzylem rozne i 80mm to jest max zeby to wygladalo ok bo znowu 75mm sa za male.

No nic, wszystko się okaże jak już całość zmontuję :wink4:

Bartas -obejrzałeś film, to teraz chyba Suzi, albo Hanię kupisz jakąś, zamiast doinwestowywać A4 :polew:

A tak na poważnie, to proszę bardzo - http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_a4_avant_airride_stylepoznan-t54446.0.html - niby niepozorne i niezbyt urodziwe fele, a jedne z najdroższych w oryginale, jakie udało mi się znaleźć... :gwizdanie:

Co do listew, to ja również obok Marcina się dołączam do grona chętnych - jak będziesz miał, to wal śmiało na PW - okazyjnie S4 listwy również mogą być.

Do końcóweczki wydechu teraz - nie będą za duże na B6 :wink4:?? Wczoraj przykładałem fi 76mm, to nie jest wcale mała :naughty: Powiedz mi tylko, czy otwory w dokładkach S-Line i 1,8 T są jednakowe, czy różnią się jakoś wielkością ??

[br]Dopisany: 09 Sierpień 2009, 20:36_________________________________________________No more questions - fakt że do BMW - http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=685294030

Hehe, jestem jak najbardziej za ale jest kilka ale... (1) brak prawka na jednoślad, (2) żona się kategorycznie nie zgadza - mówi że wie jak szybko jeżdżę autem a co dopiero motocyklem ;)

Jeśli chodzi o rozmiar profilu na dyfuzor to Fly napisał że standard i S-Line się pod tym względem nie różnią... Ja tam mu wierzę ale jak przyjdzie zderzak to mogę zmierzyć i wtedy porównamy z Waszymi...

Co do tematu felg - myślałem o BBS-ach, żonce się podobają i jeszcze kolega Mroova81 mnie namawia :) Oprócz RS4

rs4car3.jpg

podobają mi się jeszcze BBS GT:

bbsgt.jpg

lub:

golf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci powiem szczerze, że też cały czas choruję na coś ze stajni BBS i coś może w najbliższym czasie u mnie zagości :> Może to i typ pod BMW, albo VW, ale jak dla mnie świetnie się prezentuje.

Myslałem kiedyś, że będą źle wyglądać fele z rantem do B6, ale po tym, jak zobaczyłem na żywo (fakt, że 19") zmieniłem zdanie od razu.

Dobra gleba i rant robią swoją robotę, chociaż BBS CH też nie wygląda źle :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek , masz przepiękne autko , a mody i czas jaki poświęciłeś to normalnie masakra , :good: :good: , nakładki nie muszą być równo , lepiej jak zrobisz z 5-10mm wysunięte i już będzie lepiej :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak już masz wszystkie graty to zakładaj bom ciekawy jak to wyjdzie- też chcę taki zderzak(trzeba było avanta kupić :wallbash::wallbash::wallbash: :wallbash: :wallbash:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak już masz wszystkie graty to zakładaj bom ciekawy jak to wyjdzie- też chcę taki zderzak(trzeba było avanta kupić :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:)

Do sedana też nie najbrzydszy jest, więc nie ma się co martwić :> EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko wydech :) Końcówki i zderzak przyjadą jutro - najpierw dokładka do malowania więc za montaż zabiorę się pewnie dopiero w weekend... Co do wystających końcówek - chyba macie rację, delikatnie musi wychodzić za zarys bo inaczej będzię wrażenie jakby były schowane :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Bart... Czapki z głów za te pomysły i ich realizacje... :hi:

P.S. Czekamy na wyniki Twoich prac! :)[br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 12:55_________________________________________________Jeśli chodzi o fele to ja wybrałbym BBS. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario - wszystkie, tylko nie te paździerze..... ;( One są zwyczajnie okropne - to już szczerze powiedziawszy wolałbym założyć takie coś:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=705419504

I wyglądają ładniej (jak BBS GT/AR1) i jakościowo też nie są złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładeczka już odizolowana od nakładki - jest u lakiernika. Stan naprawdę niezły. Wygląda lepiej niż na zdjęciu z allegro.

dokladka.jpg

Dojechały też cybuchy :) Niestety paczkę odbierałem po odwiezieniu dokładki do malowania więc przymiarka dopiero jak odbiorę spojlerek.

dyfuzor.jpg

Jeszcze nie mam potwierdzenia od lakiernika ale mam nadzieję że do piątku/soboty się wyrobi - na sobotę mam już zaklepany termin przekładki wydechu więc zrobilibyśmy wszystko za jednym zamachem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładeczka już odizolowana od nakładki - jest u lakiernika. Stan naprawdę niezły. Wygląda lepiej niż na zdjęciu z allegro.

dokladka.jpg

Dojechały też cybuchy :) Niestety paczkę odbierałem po odwiezieniu dokładki do malowania więc przymiarka dopiero jak odbiorę spojlerek.

dyfuzor.jpg

Jeszcze nie mam potwierdzenia od lakiernika ale mam nadzieję że do piątku/soboty się wyrobi - na sobotę mam już zaklepany termin przekładki wydechu więc zrobilibyśmy wszystko za jednym zamachem.

wyjdzie :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...