Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
ale ekran do fotki to już mogłeś wyczyścić :tongue4:

Nie da się. Moja nokia swoje już przeszła :tongue4:

...ale, żebyś się nie czepiał - wrzucę inne foto :wink:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:wink:
Opublikowano

Bartek jak juz zalozysz te lampki nad tablice to *wstaw jakies foto jak to swieci.Ciekaw jestem jak to wyglada.

U mnie znowu przydaly sie diody z drl Audi.Zadnego bledu fis nie wywala,a kolor ... porownamy z Twoim*:tongue4:

Opublikowano
  • Autor
E52 takie telefony mają rezacze :kox::dancing:

Grzesiu też masz E52?

Bartek jak juz zalozysz te lampki nad tablice to *wstaw jakies foto jak to swieci.Ciekaw jestem jak to wyglada.

U mnie znowu przydaly sie diody z drl Audi.Zadnego bledu fis nie wywala,a kolor ... porownamy z Twoim*:tongue4:

Na pewno coś powstanie. BTW - dziś biorę się za reflektory (m.in. założę palniki, które kupiłem od Ciebie Mario jakiś czas temu).

post-9748-1406905696,0137_thumb.jpg

post-9748-1406905695,9744_thumb.jpg

Opublikowano

Bartek linki ze starego forum nie działają :sad:

Opublikowano
  • Autor
Bartek linki ze starego forum nie działają :sad:

Hugo i żółtki pracują nad tym. Jak nie dadzą rady - wtedy poprawię :wink:

Opublikowano
Grzesiu też masz E52?

Na pewno coś powstanie. BTW - dziś biorę się za reflektory (m.in. założę palniki, które kupiłem od Ciebie Mario jakiś czas temu).

[ATTACH=CONFIG]57[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]56[/ATTACH]

Jeszcze ich nie zalozyles*:bag: *to pewno juz zakurzone.

O ile pamietam regenerowales odlbysniki *valeo ? Cos tez wspominales o nowych lampach ?

Opublikowano
  • Autor
Jeszcze ich nie zalozyles*:bag: *to pewno juz zakurzone.

O ile pamietam regenerowales odlbysniki *valeo ? Cos tez wspominales o nowych lampach ?

Od czasu ostatnich rozważań na temat reflektorów i ich regeneracji nie zrobiłem nic. Dziś startuję z regeneracją lamp (powieżam to koledze Gwerty). Odbłyśniki, czyszczenie, uszczelnianienie i nowe palniki... Pełny wykaz co, jak i za ile zostało zrobione - wrzucę po montażu lamp (wstępnie piątek).

Opublikowano

Nic juz Bart nie osiagniesz z tych lamp.

Drogowe sa fajne,ale mijania nawet po regeneracji nie sa idealne.

Jest o niebo lepiej.

Ale ja od xenona oczekuje wiecej.

Dlatego zmieniam soczewke na b8.

BTW.

Jak tam canbusy?

Opublikowano

Grzesiu nadużywasz ludzika :punk:, sorry za :ot:

Opublikowano

Na allegro pojawila sie oferta regeneracji odblysnikow i wyglada to dosc obiecujaco,przy czym trzeba oddac swoje stare.Cena za sztuke !!! 160 zl*:OMG:

Opublikowano
  • Autor
Nic juz Bart nie osiagniesz z tych lamp.

Drogowe sa fajne,ale mijania nawet po regeneracji nie sa idealne.

Jest o niebo lepiej.

Ale ja od xenona oczekuje wiecej.

Dlatego zmieniam soczewke na b8.

BTW.

Jak tam canbusy?

Rozważam i taką możliwość :decayed:

Bartku tak mam E52 :dancing:

Grzesiu widzę, że masz nową ulubioną emotkę :polew:

Opublikowano
Rozważam i taką możliwość :decayed:

Grzesiu widzę, że masz nową ulubioną emotkę :polew:

też zauważyłeś :nabijasie: wyślemy Go do You can dance :afro:
Opublikowano

Nie ma sensu regenerować tych starych odbłyśników. One nawet jako nowe nie świeciły jakoś za specjalnie dobrze jak na xenon. Kolega ma po regeneracji a ja mam soczewki z A6 C6 i jest ogromna różnica.

Opublikowano
Nie ma sensu regenerować tych starych odbłyśników. One nawet jako nowe nie świeciły jakoś za specjalnie dobrze jak na xenon. Kolega ma po regeneracji a ja mam soczewki z A6 C6 i jest ogromna różnica.

Powiem Ci ze soczewki z a6 c6 mialem zamontowane moze kilka dni.

Jak zobaczylem sama powloke odblysnika to juz bylem mocno zdziwiony co to jest.

Zamontowalem no i zalowalem kilku godzin rezania-porazka na drodze.

Dlatego troche mnie zdziwiles ze jestes zadowolony z tych projektorow.

Opublikowano

Tak jak pisałem że z porównaniem do światła jakie dają ori soczewki z B6 po regeneracji to świeca o wiele lepiej bo mam porównanie u znajomego.

Opublikowano

No tak porownujac do soczewek b6 jest roznica na +* ale nie ma przepasci

Opublikowano
No tak porownujac do soczewek b6 jest roznica na +* ale nie ma przepasci

Ja odniosłem wrażenie że światło jest o wiele bardziej skupione z tych z A6 niż w b6

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.