Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ok,

a z doświadczenia orientujesz się czy nowe palniki świecą mocniej od kilkuletnich ? cały czas mam to mikro-migotanie lewego i mnie to drażni... więc chyba zacznę od wymiany palników... albo poczekam aż bartek wymieni swoje i zobaczymy czy będzie różnica...

Na logike - nowy zarnik po kiludziesieciu godzinach pracy bedzie swiecil lepiej niz kilkuletni.

Roznica bedzie zauwazalna golym okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie fajnie tylko co jest co ? :)

super ze jest cos takiego dostepne ORI tylko cena jak zwykle zabija :thumbdown:

jak podłączyć te lampki. co trzeba dorezać. Czy może pasuja P&P po co jest ta wtyczka. Dajcie znać bo jestem zainteresowany tym modem

---------- Post added at 00:16 ---------- Previous post was at 00:01 ----------

4G0943021 2 szt. 50, 59 PLN szt.

4B0971832 2 szt. 10,70 PLN szt.

000979009E 2 szt . 12,49 PLN szt.

http://postimage.org/image/4s4av82g3/

o ten wątek mi chodziło czyli o ledy w tablicy rejestracyjnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak podłączyć te lampki. co trzeba dorezać. Czy może pasuja P&P po co jest ta wtyczka. Dajcie znać bo jestem zainteresowany tym modem

---------- Post added at 00:16 ---------- Previous post was at 00:01 ----------

o ten wątek mi chodziło czyli o ledy w tablicy rejestracyjnej

Wtyki potrzebne sa do tych lampek przeciez :cicho:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż reflektorów przesunięty na jutro - Grześkowi coś wypadło :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbłyśniki nie były w najlepszym stanie...

odbl.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbłyśniki faktycznie w masakrycznym stanie. Będziesz mega zadowolony, tylko uważajcie przy montażu, żeby ustawić je poziomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ciężko zrobić fotkę wiązce światła (fotki są niewyraźne :confused4:). Różnica jest bardzo duża (zdjęcia tego do końca nie oddadzą - fotka przed regeneracją pokazuje lepszą wiązkę światła niż była w rzeczywistości).

Wcześniej na światłach mijania miałem lekką poświatę przed autem, a teraz wszystko za***iście widać. Nie wiem na ile różnica wynika z nowych odbłyśników a ile dokładają do tego nowe palniki (stan starych odbłyśników macie 2 posty wyżej).

Tak było przed...

nocold.JPG

A tak jest teraz...

nocnew.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock3: :shock3: :shock3: Bart-s i to tylko po samej regeneracji taka różnica ???

..to raczej soczewy z B8:naughty: Bart kiedyś coś wspominaleś o wymianie dachu pod szyber:eusathink: też mam na to chrapke:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart kto CI robil soczewy z b8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart kto CI robil soczewy z b8?

Nasz Grzesiu czyli Gwerty.

Bart kiedyś coś wspominaleś o wymianie dachu pod szyber:eusathink: też mam na to chrapke:kox:

To jest mega rezanie Dominiku - jeśli chodzi o części to nie jest tak źle. Problem polega na tym aby prawidłowo wspawać/zgrzać płytę dachu (wymaga to sporej precyzji) po uprzednim usunięciu całej wkładki. Póki co z braku czasu odłożyłem ten projekt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart kto CI robil soczewy z b8?

Nasz Grzesiu czyli Gwerty.

Będziecie mogli sensownie to opisać w wątku o wymianie soczewek?

Jak rozwiązaliście problem mocowania soczewki z B8 w kloszu B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ciężko zrobić fotkę wiązce światła (fotki są niewyraźne

:confused4:). Różnica jest bardzo duża (zdjęcia tego do końca nie oddadzą - fotka przed regeneracją pokazuje lepszą wiązkę światła niż była w rzeczywistości).

Wcześniej na światłach mijania miałem lekką poświatę przed autem, a teraz wszystko za***iście widać. Nie wiem na ile różnica wynika z nowych odbłyśników a ile dokładają do tego nowe palniki (stan starych odbłyśników macie 2 posty wyżej).

Tak było przed...

http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/storyline/nocold.JPG

A tak jest teraz...

http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/storyline/nocnew.JPG

takiego efektu sie mozna *bylo spodziewac*:thumbup1:

Ciekaw jestem tylko,jak na zywca wyglada granica swiatlo cienia na lewej stronie,bo jesli jest tak wysoko jak na zdjeciu z tym plotem betonowym,to powinni kierowcy z przeciwka migac ze ich slepisz.

Zakladalem koledze soczewki z b8 na starych planikach i jest roznica -mam nowe parniki i takie same soczewki a jednak calosc swieci wyraznie jasniej.

Takze dobrze zrobiles ze do kompletu zalozyles nowe palniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart kto CI robil soczewy z b8?

Nasz Grzesiu czyli Gwerty.

Będziecie mogli sensownie to opisać w wątku o wymianie soczewek?

Jak rozwiązaliście problem mocowania soczewki z B8 w kloszu B6?

To już od Grześka zależy czy będzie chciał się podzielić swoim patentem. Ja tylko udostępniłem swoje reflektory :thumbup1:

Kurcze ciężko zrobić fotkę wiązce światła (fotki są niewyraźne

:confused4:). Różnica jest bardzo duża (zdjęcia tego do końca nie oddadzą - fotka przed regeneracją pokazuje lepszą wiązkę światła niż była w rzeczywistości).

Wcześniej na światłach mijania miałem lekką poświatę przed autem, a teraz wszystko za***iście widać. Nie wiem na ile różnica wynika z nowych odbłyśników a ile dokładają do tego nowe palniki (stan starych odbłyśników macie 2 posty wyżej).

Tak było przed...

http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/storyline/nocold.JPG

A tak jest teraz...

http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/storyline/nocnew.JPG

takiego efektu sie mozna *bylo spodziewac*:thumbup1:

Ciekaw jestem tylko,jak na zywca wyglada granica swiatlo cienia na lewej stronie,bo jesli jest tak wysoko jak na zdjeciu z tym plotem betonowym,to powinni kierowcy z przeciwka migac ze ich slepisz.

Zakladalem koledze soczewki z b8 na starych planikach i jest roznica -mam nowe parniki i takie same soczewki a jednak calosc swieci wyraznie jasniej.

Takze dobrze zrobiles ze do kompletu zalozyles nowe palniki.

Nie regulowałem jeszcze ustawień po montażu lamp - jednak troszkę aut mijałem i nikt nie się nie wkurzał. Jutro podjadę na stację diagnostyczną i wtedy okaże się czy wymagana jest spora korekta (bo coś tam do poprawy będzie na pewno :embarrassed:). Ja Mariusz, jeszcze raz dziękuję Tobie za załatwienie palników :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart kiedyś coś wspominaleś o wymianie dachu pod szyber:eusathink: też mam na to chrapke:kox:

To jest mega rezanie Dominiku - jeśli chodzi o części to nie jest tak źle. Problem polega na tym aby prawidłowo wspawać/zgrzać płytę dachu (wymaga to sporej precyzji) po uprzednim usunięciu całej wkładki. Póki co z braku czasu odłożyłem ten projekt...

..mój szwagier (lakiernik z zamiłowania ) twierdzi że niema tragedii , do tego oczywiście potrzebny odpowiedni sprzęt i troszke umiejetności:naughty: chodzi o poprawne rozszczepienie starego poszycia:whistling: mówi ze robili to kiedyś podczas bumu na ople astry i nawet im sie to udawało:naughty: temat otwarty i zaczne sie chyba rozglądać za dachem z dziórwą:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..mój szwagier (lakiernik z zamiłowania ) twierdzi że niema tragedii , do tego oczywiście potrzebny odpowiedni sprzęt i troszke umiejetności:naughty: chodzi o poprawne rozszczepienie starego poszycia:whistling: mówi ze robili to kiedyś podczas bumu na ople astry i nawet im sie to udawało:naughty: temat otwarty i zaczne sie chyba rozglądać za dachem z dziórwą:kox:

Jeśli masz speca od tego - to jest inna rozmowa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart kto CI robil soczewy z b8?

Nasz Grzesiu czyli Gwerty.

Będziecie mogli sensownie to opisać w wątku o wymianie soczewek?

Jak rozwiązaliście problem mocowania soczewki z B8 w kloszu B6?

To już od Grześka zależy czy będzie chciał się podzielić swoim patentem. Ja tylko udostępniłem swoje reflektory :thumbup1:

Kurcze ciężko zrobić fotkę wiązce światła (fotki są niewyraźne

:confused4:). Różnica jest bardzo duża (zdjęcia tego do końca nie oddadzą - fotka przed regeneracją pokazuje lepszą wiązkę światła niż była w rzeczywistości).

Wcześniej na światłach mijania miałem lekką poświatę przed autem, a teraz wszystko za***iście widać. Nie wiem na ile różnica wynika z nowych odbłyśników a ile dokładają do tego nowe palniki (stan starych odbłyśników macie 2 posty wyżej).

Tak było przed...

http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/storyline/nocold.JPG

A tak jest teraz...

http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/storyline/nocnew.JPG

takiego efektu sie mozna *bylo spodziewac*:thumbup1:

Ciekaw jestem tylko,jak na zywca wyglada granica swiatlo cienia na lewej stronie,bo jesli jest tak wysoko jak na zdjeciu z tym plotem betonowym,to powinni kierowcy z przeciwka migac ze ich slepisz.

Zakladalem koledze soczewki z b8 na starych planikach i jest roznica -mam nowe parniki i takie same soczewki a jednak calosc swieci wyraznie jasniej.

Takze dobrze zrobiles ze do kompletu zalozyles nowe palniki.

Nie regulowałem jeszcze ustawień po montażu lamp - jednak troszkę aut mijałem i nikt nie się nie wkurzał. Jutro podjadę na stację diagnostyczną i wtedy okaże się czy wymagana jest spora korekta (bo coś tam do poprawy będzie na pewno :embarrassed:). Ja Mariusz, jeszcze raz dziękuję Tobie za załatwienie palników :thumbup1:

U mnie swiecilo tez tak wysoko z lewej strony - nie ustawilem dokladnie projektora w pionie -przeslona byla przechylona lewa strona w gore i jedynie ponownie rozebranie i ustawienie calosci w lampie dalo rezultat.

Majac jeszcze projektory z b6 po regeneracji,pojechalem na stacje diagnostyczna ustawic wiazki swiatel bo przeciez tam powinni zrobic to najlepiej-2 x ustawili tak ze swiecilo po ziemi 15 metrow przed autem i na tym koniec.

Od tamtej pory juz nie jezdze na stacje ustawiac swiatla.

Fajnie ze jestes zadowolony z palnikow*:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...