Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

soczewki którei siedza w b8 w bmw byłu już duzo wczesniej montowane. takie same soczewki wystepują również w paru nowszych modelach volvo

jest kilka odmian tych samych soczewek co w b8, rożnią sie mocowaniem palników.

od zwykłych jak w b6 na drucikach, przez nakrętki do wciskanych jak w b8

---------- Post added at 15:36 ---------- Previous post was at 15:34 ----------

Nie ma sensu regenerować tych starych odbłyśników. One nawet jako nowe nie świeciły jakoś za specjalnie dobrze jak na xenon. Kolega ma po regeneracji a ja mam soczewki z A6 C6 i jest ogromna różnica.
mowisz o tych lampach co zmieniałem soczewki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

soczewki którei siedza w b8 w bmw byłu już duzo wczesniej montowane. takie same soczewki wystepują również w paru nowszych modelach volvo

jest kilka odmian tych samych soczewek co w b8, rożnią sie mocowaniem palników.

od zwykłych jak w b6 na drucikach, przez nakrętki do wciskanych jak w b8

---------- Post added at 15:36 ---------- Previous post was at 15:34 ----------

mowisz o tych lampach co zmieniałem soczewki?

Tak dokładnie o tych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam to t nie masz soczewek z a6c6. chyba ze juz mi sie ludzie mieszają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam to t nie masz soczewek z a6c6. chyba ze juz mi sie ludzie mieszają

Pamiętam że mówiłeś że mam z A6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soczewki takie jak w b8 byly tez montowane* w mercedesach,ale soczewka soczewce nie rowne bo niby te same sa tez w b7,a swiatlo juz nie *jest tak dobre*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic - Grzesiu już ma lampy na chacie. W niedzielę zobaczymy co z tego wyszło (odbieraliśmy dziś lampy Smoka666 po regeneracji i efekt jest super, zobaczymy jak świecą ale to po montażu skrzyni :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soczewki takie jak w b8 byly tez montowane* w mercedesach,ale soczewka soczewce nie rowne bo niby te same sa tez w b7,a swiatlo juz nie *jest tak dobre*

bo roznica jest w przesłonach. na przesłonach sa oznaczenia w b8 z tego co pamietam jest 164, albo 167

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos malo tych stronek tutaj teraz :)) powiem wam ze musialem manualnie sie dogrzebac bo ta szukajka to mnie wk... na potege

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos malo tych stronek tutaj teraz :)) powiem wam ze musialem manualnie sie dogrzebac bo ta szukajka to mnie wk... na potege

Jest więcej odpowiedzi na stronę ;) Dlatego z 220 zrobiło się 138...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znow mozesz dobijac do 200

Bartek co z poduszkami testowales juz cos jakies pomiary itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znow mozesz dobijac do 200

Bartek co z poduszkami testowales juz cos jakies pomiary itp?

Niestety w najbliższym czasie nie będę miał możliwości zająć się airbagiem B6 vs. B7 - muszę to odłożyć na późniejszy termin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic - Grzesiu już ma lampy na chacie. W niedzielę zobaczymy co z tego wyszło (odbieraliśmy dziś lampy Smoka666 po regeneracji i efekt jest super, zobaczymy jak świecą ale to po montażu skrzyni :wink: ).

lampy dużo lepiej świecą...... jak testowaliśmy wczoraj u Bartka to efekt był super, ciekawe ile nowe soczewki posłużą.... (dzięki grzegorz!)

dobija mnie tylko mikro migotanie lewej lampy, to chyba palnik się kończy albo coś z przetwornicą..... ciekawe czy jeśli założę nowy komplet D1S to jasność/moc światła dodatkowo wzrośnie (w porównaniu ze starymi kilkuletnimi palnikami)??? Bartek ty miałeś nowy komplecik, więc jak zamontujesz lampy i już się nimi nacieszysz to zakładaj te nowe palniki i zdaj nam relacje ;p

ps.

ma ktoś namiary na sprawdzonego sprzedawce D1S ? osram, philips ? **** wie co mam kupić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy dużo lepiej świecą...... jak testowaliśmy wczoraj u Bartka to efekt był super, ciekawe ile nowe soczewki posłużą.... (dzięki grzegorz!)

dobija mnie tylko mikro migotanie lewej lampy, to chyba palnik się kończy albo coś z przetwornicą..... ciekawe czy jeśli założę nowy komplet D1S to jasność/moc światła dodatkowo wzrośnie (w porównaniu ze starymi kilkuletnimi palnikami)??? Bartek ty miałeś nowy komplecik, więc jak zamontujesz lampy i już się nimi nacieszysz to zakładaj te nowe palniki i zdaj nam relacje ;p

ps.

ma ktoś namiary na sprawdzonego sprzedawce D1S ? osram, philips ? **** wie co mam kupić....

Potwierdzam. Lampy wyglądały i świeciły jak nowe :wink: Różnica z tym co było wcześniej jak dzień do nocy - klosz przejrzysty i o wiele wyraźniejsza wiązka światła...

W niedzielę odbieram swój komplet więc wieczorem zrobię testy i pochwalę się wynikami (za namową Grześka - i Waszą - zdecydowałem się na soczewki z B8 :thumbup1:).

Dodam jeszcze tylko, że mój komplet w trybie światłach mijania już baaardzo słabo świecił. Do tego jeden z palników powoli zaczynał przechodzić w czerwień - dlatego już najwyższy czas aby coś z tym zrobić :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak soczewki z B8 :) ciekawe jak to wyjdzie :) ..... podczas powrotu na chatę, jak oślepił mnie TIR z 20-stoma halogenami .... wpadł mi szatański pomysł wsadzenia extra HID'a pod H7 do klosza rotfl , miałbym tri-xenon :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj sie wzialem za przerobke lamp na b8.

Masakra jakas.Rozkleilem lampe,zeby miec latwy dostep i pomaluje wszystko na grafitowo oprocz odblysnika drogowych.

Przeslona w soczewce oczywiscie na czarno.

Jak moge poprawic stan kloszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak soczewki z B8 :) ciekawe jak to wyjdzie :) ..... podczas powrotu na chatę, jak oślepił mnie TIR z 20-stoma halogenami .... wpadł mi szatański pomysł wsadzenia extra HID'a pod H7 do klosza rotfl , miałbym tri-xenon :D

założyć możesz, tyle ze długo to nie poświeci. przetwornice i palniki przystosowane są do pracy ciągłej. a w światłach drogowych będziesz często włączał i wyłączał. na pewno mocno skróci to ich żywot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyć możesz, tyle ze długo to nie poświeci. przetwornice i palniki przystosowane są do pracy ciągłej. a w światłach drogowych będziesz często włączał i wyłączał. na pewno mocno skróci to ich żywot

ok,

a z doświadczenia orientujesz się czy nowe palniki świecą mocniej od kilkuletnich ? cały czas mam to mikro-migotanie lewego i mnie to drażni... więc chyba zacznę od wymiany palników... albo poczekam aż bartek wymieni swoje i zobaczymy czy będzie różnica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,

a z doświadczenia orientujesz się czy nowe palniki świecą mocniej od kilkuletnich ? cały czas mam to mikro-migotanie lewego i mnie to drażni... więc chyba zacznę od wymiany palników... albo poczekam aż bartek wymieni swoje i zobaczymy czy będzie różnica...

Ale u mnie nic nie drży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Bartek. Widzę, że zdecydowałeś się na zmianę na soczewki z B8 :yeee:. Ja jakiś czas temu zregenerowałem swoje odbłyśnik z B6 a kilka dni temu dodatkowo wymieniłem na nowe palniki. Efekt super ( mam zdjęcia przed i po zmianie - jak będzie ktoś chętny mogę umieścić ) ale to jeszcze nie jest to czego oczekuję. Tez zdecydowałem się na zmianę soczewek na te z B8. Czekam tylko, aż Grzegorz będzie miał chwilkę i ogarnie mi mocowanie tych soczewek. Podejrzewam, że różnica będzie kolosalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(....)

(odbieraliśmy dziś lampy Smoka666 po regeneracji i efekt jest super, zobaczymy jak świecą ale to po montażu skrzyni :wink: ).

Regeneracja odbłyśników może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...