Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AVJ]1.8 T Q Projekt na 250PS+ ModyfikacjeTabasko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moje A4 B6 1.8 T :quattro:

Wyposażenie :decayed:

-ABS

-6 x Airbag

-ESP

-Skrzynia 5-biegowa

-Immobilaizer

-Klimatyzacja (2 strefy)

-Elektryczne boczne lusterka (fotochromatyczne)

-Podgrzewane przednie lusterka

-Komputer pokładowy

-Podgrzewane spryskiwacze

-Centralny zamek

-Podgrzewane przednie fotele

-Szyby atermiczne

-Elektryka szyb x 4

-Podłokietnik przód, tył

-Elektryczne przednie fotele z regulacją ustawień

-Pakiet chrom

-Felga 16" (audi) opony 205/55/16

-Głośniki x 6 plus seryjny subwoofer

-Radio w serii Audi Chours (wymienione na Clarion cz202)

Zdjęcia serii

DSCN0108.jpg

DSCN0110.jpg

DSCN0107.jpg

DSCN0109.jpg

DSCN0093.jpg

DSCN0095.jpg

Zainwestowałem w

Instalacja LPG, komputer sterujący ZENIT PRO OBD, reduktor KME GOLD, wtryski HANA niebieskie

http://a4-klub.pl/a4-b6-234/a4-b6-1-8-t-q-avj-instlacja-gazowa-265434/

Przyciemnienie tylnej szyby i bocznych trójkątów

20130425_163726.jpg

Felgi aluminiowe 16' (oryginalne audi) które zostają na zimę, na lato prawdopodobnie 17'

Olej tylko marki MOTUL :wink:

20130708_185915.jpg

Doszły nowe plany które są już realizowane. Foty z kalkulatora wybaczcie mi :whistling:

Zacząłem od wymiany

świece NGK PFR6Q oraz nowe cewki Beru

20130607_080529.jpg

zamontowany Fmic

20130625_160920.jpg

20130626_184302.jpg

Tip oraz DP

20130626_093008.jpg

image.jpg

zawór DV Forge007

20130626_104923.jpg

Filtr Stożkowy ITG

Przy okazii tych robutek wyczyszczona przepustnica oraz wymieniona plecionka.

20130625_150511.jpg

Włożone nowe turbo K03s

W ręce wpadła mi jeszcze dokładka do zderzaka sline:wink:

ddd.jpg

Opublikowano

fajny silniczek + napęd :decayed: zastanawiałem się zawsze jak b6 wygląda na tym kole bo chciałem takie na zimówki kupić, teraz wiem :grin: co do planów to felga dobra ale tak już napisałem na zimę:wink:

Opublikowano
DSCN0108.jpg nie lepiej fotki tak wkleić :naughty::naughty::naughty:
Opublikowano

O, nastepna 1.8TQ :decayed:

Ladna sztuka, sliczny kolor :wink:

Opublikowano
  • Autor
fajny silniczek + napęd :decayed: zastanawiałem się zawsze jak b6 wygląda na tym kole bo chciałem takie na zimówki kupić, teraz wiem :grin: co do planów to felga dobra ale tak już napisałem na zimę:wink:

czyżby moje Audi na 16" (lato)było jedyne w klubie ? hehe:grin:

Opublikowano

Dobra sztuka Ci się trafiła :slina:

Opublikowano
fajny silniczek + napęd :decayed: zastanawiałem się zawsze jak b6 wygląda na tym kole bo chciałem takie na zimówki kupić, teraz wiem :grin: co do planów to felga dobra ale tak już napisałem na zimę:wink:

czyżby moje Audi na 16" (lato)było jedyne w klubie ? hehe:grin:

nie, ja też mam na 16" :facepalm:

Opublikowano
fajny silniczek + napęd :decayed: zastanawiałem się zawsze jak b6 wygląda na tym kole bo chciałem takie na zimówki kupić, teraz wiem :grin: co do planów to felga dobra ale tak już napisałem na zimę:wink:

czyżby moje Audi na 16" (lato)było jedyne w klubie ? hehe:grin:

nie, ja też mam na 16" :facepalm:

Ja również 16" i nie zmienię na większe, chociaż mi się bardzo podobają - dziury na drogach a nie mieszkam przy autostradzie

Opublikowano
  • Autor

wydaje mi się że im większe felgi tym mniejszy komfort ale lepszy wygląd. Niech te 16" zostaną ;) przez jakis czas jeździłęm na 15" stalówkach.

Opublikowano

Quattro, czyli to co tygryski lubią najbardziej :decayed:

Piękny okaz :P

Opublikowano

fajne wozidło,,fajny kolor.aby słuzyło bezawaryjnie

Opublikowano

gratki furki do zob na mieście :hi:bezawaryjności

Opublikowano

poczekaj az spadnie snieg to zaznasz radosci z Q :D

Opublikowano
  • Autor

czekam z niecierpliwoscia:decayed:

Opublikowano

i pod obi na parking :kox:

Opublikowano
  • Autor

No mozna by sie bylo kiedys zgadac, czemu nie. ja w Radomiu jestem codziennie :wink:

Opublikowano

ja też już czekam na śnieg jak dziecko z podstawówki :decayed::ad::quattro:

Opublikowano
No mozna by sie bylo kiedys zgadac, czemu nie. ja w Radomiu jestem codziennie :wink:

no spoko bo pod m 1 to mandatami sypali ostro w zeszłym roku :hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

fajna furka :wink:

Opublikowano

Bardzo ładny kolor :thumbup1: Szkoda że taka uboga wersja... koza , brak xenonów , ubogie wnętrze :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.