Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1,9 TDI Q]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich, :mrgreen:

mój nabytek od 3 dni,kupiony spontanicznie,bo przygoda zaczela sie w tamtym tygodniu jak znalazłem to AUDI w Niemczech,nagrałem wszystko w 2 dni przez moja kolezanke ktora tam mieszka i wyjazd był na niedziele. Dzis moge napisac za***isty furak i nie załuje :mrgreen:

Auto kupione od prywatnej osoby,servisowane od nowosci,wszystkie faktury,bezwypadkowe 100%,bardzo zadbane,alufelgi lato + alufelgi zima :razz:

Teraz REAL FOTO :

HPIM1580.jpg HPIM1581.jpg HPIM1612.jpg

IMG_4310.jpg IMG_4307.jpg

Opublikowano

spoko silnik, spoko fura, spoko quattro :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: spoko jazdy..

Opublikowano

No ladnie sie prezentuje, zazdroszcze kierownicy. :razz:

Zycze milej jazdy zima z bananem na gebie. :mrgreen:

Opublikowano

No witamy w klubie, piekne autko, i srebrne :mrgreen: A mozna wiedziec ile Cie wynioslo ??

Opublikowano

Bardzo ładnie się prezentuje

Opublikowano

fajnie, że na zimę quattro spobie sprawiłeś :wink:

autko fajne :cool:

Opublikowano

ladna furka :cool:

Opublikowano

z opisu ładne tylko fotki nie banglają :sad:

Opublikowano

myslalem ze tylko ja mam jakis dziwny odbior bo fotek nie ma :roll:

Opublikowano

właśnie, fotki coś nie teges :???:

Opublikowano
  • Autor

Czesc Wam,dzieki za wasza opinie dobra ;)

wstawiłem raz jeszcze foty w imageshack ,nie wiem czemu raz sa, raz nie!

TAK sa spryskiwacze ale brak xenonów,nie ma tez podgrzewanych foteli i skóry.

A tak to wszystko jest,chyba standart jak u kazdego z Was w tym roczniku ;)

Oprocz tego zawieszenie obnizone 25mm,kola lato 225/40/18 z nowymi oponami,dostałem drugie kola zima tez alufelgi 195/65/15 z nowymi oponami :razz:

Auto ma wszystkie plyny wymienione,klocki hamulcowe ,auto było pare tys,km, wstecz na generalnym przegladzie w AUDI do przegladu :roll:

Ogólnie super sie jezdzi nawet na tych Zoll 18',nic nie biło po naszych drogach !

''' moze ja nie jechałem tylko nisko lecialem....... ''' :mrgreen:

Spalanie na trasie wyszło 6,3l,na baku okolo 930km, Sttutgard-Katowice przy predkosci od 140-170, to mysle chłopaki ze jest dobrze ?????

http://img182.imageshack.us/my.php?image=img4307km2.jpg

http://img209.imageshack.us/my.php?image=hpim1580hw5.jpg

http://img180.imageshack.us/my.php?image=quattroxb3.jpg

Ps.

Chłopaki mozecie mi napisac ile ceni sie takie auto u nas ????

Nie znalazłem tego w ogole rocznika w sedan-ie Q :roll:

Pozdrawiam....

Opublikowano

sliczna!! tylko swiatla z przodu zmien i masz lalke jak ja nie moge! :) tdi + quattro to swietne polaczenie, wiesz, ze moze byc zwawsze dzieki chipowi? :D wyglada na wyglaskana, ciekawe jak smiga? :)

Opublikowano

fajna - szukam takiej w AWX i B6

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam kolegę z Rabki!! Ja mieszkam po drugiej stronie Lubonia Wielkiego (w Tenczynie) i będę sprzęta wypatrywał...

Opublikowano

młody/quattro, to wpadaj na spocik do kr POCHWALISZ SIE...no i ladnie zmien nazwe tematu na taka jak ma byc

Opublikowano

ładny sedanik :wink:

Opublikowano

no no no

kolejna piekna niunia :cool:

tylko białe kieruneczki na błotniki i bajka

tylko czemu masz zderzak ze spryskami skoro nie ma xenonów :?:

Opublikowano

fajna bryczka, tdi i quattro, jest czego pozazdrościc, pewnie znasz mechanika ligeziewicza z rabki, jest gość dobry i można u niego podnieść moc w cacku!!

[ Dodano: 09-12-2006, 13:54 ]

polecam

[ Dodano: 09-12-2006, 14:10 ]

to nie jest reklama serwisu samochodowego :wink:

Opublikowano

Ja też zachwalam Ligęziewicza - facet wie z czym ma doczynienia, ogólnie się dobrze zna na Audi. Serwisuję u niego swoją...

Opublikowano

Fajna bliźniaczka, tyle że nie avancik ... gratulacje :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.