Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż spryskiwaczy mgiełkowych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u siebie tez zamontowalem te spryski mod trwajacy 3 minuty a niebo a ziemia w porównaniu z seria

Opublikowano

Witam. Posiada ktoś może komplet grzanych z adapterami na sell przypadkiem?

Opublikowano

pisz do rafi10612, ja od niego brałem i wszystko okey :)

Opublikowano

Ten adapter wsuwa się na krawędź otworu maski?

Opublikowano
  • Autor

Ten adapter wsuwa się na krawędź otworu maski?

Tak jak widać.

Opublikowano

Ok.I jescze jedno zapytanie czy konieczne bedzie podpiłowanie dyszy?Przyczytałem że u jednych po założeniu z samym adapterem spryskuje idealnie,u innych trzeba było podpiłować.Od czego to zależy??

Edytowane przez lukas551

Opublikowano

Jest taka możliwość, ale u Ciebie może być że nie będziesz musiał. Zobaczysz jak założysz czy nie za nisko pryska. Jak za nisko to trzeba będzie wtedy piłować.

Wysłane z Tapatalka

Opublikowano

turzol wrzuciłeś zdjęcie, gdzie napis jest schowany "w masce", ktoś inny pisał, że ma być na dole. jak w końcu ma byc zamontowany adapter?

mam napisem do dołu i psika za nisko nawet po podpiłowaniu.

Opublikowano

Zamontuj od szyby to się oddali i będzie wyżej psiukal

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

turzol wrzuciłeś zdjęcie, gdzie napis jest schowany "w masce", ktoś inny pisał, że ma być na dole. jak w końcu ma byc zamontowany adapter?

mam napisem do dołu i psika za nisko nawet po podpiłowaniu.

Pokaż zdjęcie jak masz zamontowany ten adapter w otworze maski.

Opublikowano

turzol wrzuciłeś zdjęcie, gdzie napis jest schowany "w masce", ktoś inny pisał, że ma być na dole. jak w końcu ma byc zamontowany adapter?

mam napisem do dołu i psika za nisko nawet po podpiłowaniu.

Pokaż zdjęcie jak masz zamontowany ten adapter w otworze maski.

<a href=https://zapodaj.net/455dbe9879387.jpg.html>IMG_5795.JPG</a>

montaż od strony szyby nie ma sensu, jest jeszcze gorzej.

Opublikowano
  • Autor

Zamontuj od szyby to się oddali i będzie wyżej psiukal

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Poprawny montaż na pierwszej stronie.

22645383716_ae31560074_b.jpg

Opublikowano

mam tak zamontowane i nadal jest za nisko. a może to nie wina sprysków tylko pompka za słabo podaje płyn? pryskają poniżej połowy szyby na postoju, podczas jazdy wiadomo niżej.

Opublikowano

mam tak zamontowane i nadal jest za nisko. a może to nie wina sprysków tylko pompka za słabo podaje płyn? pryskają poniżej połowy szyby na postoju, podczas jazdy wiadomo niżej.

A na ori normalnie pryskało? Wątpię żeby ciśnienie za słabe było.

Opublikowano

Na ori bylo ok

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Na ori bylo ok

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

U mnie psika idealnie bez docinania, kwestia wyregulowania śrubokrętem... jeśli na ori psikało normalnie to i tu powinno - to nie może być wina pompki.

Opublikowano

Mam podpilowane i nadal za nisko. Wiem jak je regulowac:)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Zmieniałem wczoraj koledze na mgiełki. Zamontowane adaptery od szyby. Sprysk wpiety i psiuka do połowy szyby bez docinania

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Mam podpilowane i nadal za nisko. Wiem jak je regulowac:)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Może same spryski felerne?

Opublikowano

Tez mozliwe. Musialbym miec jakies na podmianke. Ktos z wawy pomoze?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.