Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż spryskiwaczy mgiełkowych


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie,

zdecydowałem się również na tego moda z mgiełkowymi spryskiwaczami z uwagi na stan seryjnych. Wszystko zrobiłem tak jak w tutorialu, czyli przypiłowałem dysze (nawet jedną przeciałem), zamontowałem adapter od strony zderzaka, ale nie wiem dlaczego jak montuje spryskiwacze w otwór to ustawioną dyszę coś mi przesuwa i jest ona na połowie. Co sprawia, że nie ma tego efektu... Mało tego nie można jej wyregulować.. Macie jakiś pomysł na to?Zablokować ją jakoś?Czy problem jest ze spryskiwaczem? Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowales to dobrze. Tylko ja dałbym adapter od szyby

Masz problem żeby wyregulować wysokość psiukania? Masz śrubę na torxa małego. Nią regulujesz. Jeśli to nie działa to przyjrzyj się czy ta śruba nie jest wyrobiona i klucz się nie kręci w środku lub jest urwana

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysza podczas regulowania przesuwa sie góra/dół, problem w tym, że jak go wyreguluje i wsadzam w ten otwór to opada.. może jakoś zablokować tą dysze? Jutro spróbuje zamonotwać adapter od szyby, ale czy to pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie siedzi dobrze, ale wydaje mi się, że w tym otworze jest mało miejsca i coś go rozregulowuje.. jak już dysza sie zamonotwowana to już nie ma możliwości regulacji do góry na maksa ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę dziwne dlatego ze regulacja jest na śrubie . Ona trzyma dysze

Może coś masz źle dociete

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj w B6 zamontowałem spryski mgłowe od rafiego i powiem że różnica jest ogromna w porównaniu do zwykłych. że ja dopiero nie dawno wyczaiłem że idzie to zmienić tak bym to zrobił prędzej a nie świadomy jeździłem dwa lata na tych zwykłych masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również kupiłem spryski mgiełkowe od Rafiego (dzięx).

Wszystko poszło bezproblemowo.

Zainstalowałem zgodnie z instrukcją i działają jak należy.

Koszt to żaden, a różnica w porównaniu do zwykłych ogromna - polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytanie w sumie mi się nasuwa jedno - jak ustawiacie/regulujecie?

Podczas postoju pryska wam trochę powyżej szyby, czy wszystko na szybę? Jak w czasie jazdy wtedy zachowuje się płyn (pewnie pryska niżej przez pęd powietrza - mocno niżej?)

Bo nie wiem czy jeszcze pokręcić trochę dyszami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupione mgiełki i od razu zamontowane, koszt 30zł za sztuke orginalne pochodzące z passata B8 podgrzewane. Adaptery kupiłem w ASO sosnowiec po 5.61zł za sztuke (ostatnie 2 wziąłem) Teraz pryska na całą szybe aż miło.

Polecam wymiane każdemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupione mgiełki i od razu zamontowane, koszt 30zł za sztuke orginalne pochodzące z passata B8 podgrzewane. Adaptery kupiłem w ASO sosnowiec po 5.61zł za sztuke (ostatnie 2 wziąłem) Teraz pryska na całą szybe aż miło.

Polecam wymiane każdemu

Spryskiwacze nowe z ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam. Nie wiem od czego to zależy czy od samochodu czy co, ale dobrze przynajmniej mi spryskują tylko przy prędkościach poniżej 30 km/h a swoje przycinałem. Powyżej tej prędkości uważam że za słabo dają. Może tego że najczęściej ich używam przy prędkościach powyżej 120 km/h a wtedy mało które chyba dobrze spryskują

[emoji1]

Wysłane z Tapatalka

A pytanie w sumie mi się nasuwa jedno - jak ustawiacie/regulujecie?

Podczas postoju pryska wam trochę powyżej szyby, czy wszystko na szybę? Jak w czasie jazdy wtedy zachowuje się płyn (pewnie pryska niżej przez pęd powietrza - mocno niżej?)

Bo nie wiem czy jeszcze pokręcić trochę dyszami

Podczas postoju u mnie leci też na dach także według mnie to dobre ustawienie

Wysłane z Tapatalka

Edytowane przez pawloo7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam. Nie wiem od czego to zależy czy od samochodu czy co, ale dobrze przynajmniej mi spryskują tylko przy prędkościach poniżej 30 km/h a swoje przycinałem. Powyżej tej prędkości uważam że za słabo dają. Może tego że najczęściej ich używam przy prędkościach powyżej 120 km/h a wtedy mało które chyba dobrze spryskują

[emoji1]

Wysłane z Tapatalka

Rozumiem, że adapter założyłes zgodnie z instrukcją Hammera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wasze mgiełki wtyczke na elektryke mają po drugiej stronie w porównaniu do oryginałów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę dziwne dlatego ze regulacja jest na śrubie . Ona trzyma dysze

Może coś masz źle dociete

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

kolego ja mam ten sam problem, po ustawieniu na MAX do góry i włożeniu sam się przestawia mniej więcej na połowę - okazuje się powodem takiego stanu rzeczy jest problem z wężem z płynem - kolanka, które jest za duże i zahacza o blachę maski ( przetłoczenie) i przesuwa sprysk na środek... może dziś spróbuję domowymi sposobami powalczyć z tym problemem - jeśli mi się nie uda to pozostaje zakup tego kolana o którym mowa w pierwszym poście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...