Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż spryskiwaczy mgiełkowych


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Można go wsadzić od strony szyby a wtedy pupa.

dokładnie o To mi chodziło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

zamontowałem spryski od Rafiego :) dzieki :) adapterek jest ale cala wycieraczke mi "obsikuje" szyba cala + prawie caly dach + boki (ma moc!) :P w jezdzie pewnie to sie zmieni

Poki co bez rezania zmienie na maksa wysokosc i zobacze ...

Pozdrawiam

Edytowane przez Krystian Bachorski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pyt. sam wężyk z dysz trzeba ściągać czy z tą końcówką schodzi (nie chcę urwać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po ponad roku na półce spryskiwacze wleciały dzisiaj na pokład i wszystko niby gra bo po docięciu ładnie psikają natomiast pojawia się problem z adapterami bo nijak nie moge ich wpasować;/ ma ktoś zdjęcie na żywo jak powinno to wygladać? bo na chwilę obecną spryski w masce są luźne i wypadają ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaptery wchodzą na wcisk. Jak dobrze pamiętam to numerem do dołu

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Na 1 stronie jest odnośnik do montażu spryskiwaczy. Klikasz i w tym temacie jest zdj zamontowanego adaptera w masce

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej instrukcji to zamiast piłować - nie lepiej dać adapter z drugiej strony tj. na dole (patrząc na zdjęcia z montażu) - otwór jest symetryczny, a wtedy poniesie się strumień sprysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie tak jest podane, inaczej nie miało by sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien lub nie uważnie czytałem, czy jest możliwość zamontowania tych spryskiwaczy w Audi A4 B5 2000r. po lifcie spryski pod maską, nie jestem pewien czy mam podgrzewane i jak to rozpoznać? Wiem że spryski mam innego kształtu z niebieskim wnętrzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to nie widze w etce coś z epoko b5 żeby miało podgrzewane i mgiełkowe spryski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś wstanie podebrać dla mnie coś pasującego, mgiełka do B5

Zamiast robić syf w temacie, użyj szukaji forum...

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/68013-all-b5-spryskiwacze-mgielkowe-czy-sa-w-ogole-dostepne-jakies/page-6?hl=%2Bspryski+%2Bmgielkowe#entry4002080

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie oczywiście byłoby cudem gdybym czegoś nie spier*** i cudu nie było bo jeden plasticzek boczny ułamałem, ale w miare to sie trzyma nie powinno wyleciec (mam nadzieje) :D spiłowane mam na razie ustawione troche nizej zobaczymy w jezdzi jak to sie bedzie sprawowac

74370615898881679196.jpg

99473936799576626312.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli adaptery montowac po przeciwnej stronie szyby tak ?

W pierwszym linku wszystko jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki dzięki doczytałem bardzo dokładnie i już wszystko wiem, pojutrze się za to zabiorę :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde montowałem dzisiaj mgiełki ale jak zwykle coś poszło nie tak. Zarówno jeden jak i drugi nijak nie chciały się jakoś zatrzasnąć żeby się trzymały bez wypadania.

Skończyło się na tym że w obu mam połamane po jednym małym wypuście takim z boku. Spryski się trzymają tylko się przesuwają na boki.

Może to przez to że strasznie krótkie są te wężyki od płynu?

Tak sobie porównuje różne aukcje i mam wrażenie że są wersje z krótszymi tymi wypustami po końcach tak jak jest w starych spryskiwaczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...