Treść opublikowana przez majlet
-
Udostępnianie transmisji danych do audi connect
Jest ktoś w stanie pomóc ?
-
Udostępnianie transmisji danych do audi connect
Witam temat dałem do a4 b8, ale samochód to Q5 2014r Problem mam z połączeniem przesyłu danych z telefonu przez bluetooth. Jak włożę kartę SIM do slotu internet łapie i mam dostępne audi connect, mapy google jakieś tam natężenia ruchu itd. Problem w tym że chce to mieć z telefonu żeby tak samo działał mi w mmi telefon żeby móc z niego dzwonić. Jak znajomy połączył się jakimś Samsungiem chyba s21 to normalnie to działało. Z mojego telefonu nie mogę udostępnić tego połączenia danych. https://imgur.com/a/KOitkby Mój tel to POCO f2 pro
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę jeszcze ten WA1LFAFP9FA026129
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Bardzo proszę Vin WA1LFAFP7EA119343
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam proszę taki Vin WAUHGAFC8EN001698
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WA1LFAFP7FA101717 Pardon uciekła literka L poprawiony
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Bardzo proszę info nt tego vinu WA1FAFP7FA101717
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Bardzo proszę o ten Vin dzięki z góry WA1WFCFPXDA101104
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witaj. Proszę o rozkodowanie głównie chodzi mi o wyposażenie czy posiada grzane fotele WA1LFAFP0FA134591
-
Dolot 1.8turbo b6. Nie mogę znaleźć co tam ma być
Znalazłem jeszcze takie zdjęcie dolotu na forum ale u mnie z tej metalowej rurki jest kawałek gumowego i leci dalej w metalową rurką w dół
-
Dolot 1.8turbo b6. Nie mogę znaleźć co tam ma być
Właśnie to zaślepiłem dziś ,krótka przejażdżka i wszystko ok. W wolnej chwili jeszcze wyjmę obudowę filtra i sprawdze czy na pewno nic nie pominąłem.
-
Dolot 1.8turbo b6. Nie mogę znaleźć co tam ma być
Panowie co tam powinno być ? Wymieniałem filtr i potem patrzę dziurką nie zaślepiona, nie znalazłem nic luźnego co tam powinno wejść itd.
-
Słaba instalacja czy gazownik?
Mi tam 1.8t quattro po chipie tak z 13 to ciężko zejść przy jeździe w koło komina. Przy takich prędkościach to pewnie podobnie by było
-
Wymiana pompy paliwa w Audi A4 B6 1.8T quattro
witam. a4 1.8t quattro 2002r Problem tego typu Wczoraj zobaczyłem że kapie mi paliwo z okolicy prawego tylnego koła. Zlokalizowałem że paliwo leci spod uszczelki prawej pompy paliwa( pod kanapą, do wymiany bo jakaś porozciągana już) okazało się że jest pełna ( wskazanie poziomu 1/3) Otworzyłem lewą komore i jest ledwo na dnie jeszcze takie bardziej mleczne to paliwo... Gdzie szukać problemu panowie bo nie mam pomysłu? Dodam że tydzień temu padł mi akumulator i po naładowaniu wskazywało mi całkowite zero w baku, pojeździłem chwilę i nic się nie zmieniło więc dolałem paliwa za 50zł i po kilku odpaleniach poziom się podniósł do tej 1/3
-
Wahacze SKV
Wahacze dotarły na drugi dzień po zamówieniu. Zmontowany komplet oprócz końcówek drążków bo miałem nówki Lema założone. Przebieg 197700 oby latały jak najdłużej.
-
Po założeniu gazu olej ginie w oczach...
Ja bym się trzymał uszkodzenia silnika poprzez brak demontażu kolektora do wiercenia. Jakiegoś dobrego prawnika na początek i troszkę gazika przycisnąć i czekać na efekt. Skoro ewidentnie nie zdjęli to te opiłki mogły narobić dziadostwa.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie który zestaw podejdzie największy na tył pod felgę stalową 15" A4 b6 quattro
-
Jak podwyższyć kosztorys naprawy auta - poradnik
Witam witam. Ostatnio dostałem w tyłek w katowicach. Autko już naprawione ale zastanawiam sie czy nie za nisko wycenili mi naprawe. Kilku rzeczy nie uwzględnili które wyszły głębiej np: -wiązka od czujników parkowania -wiązka haka holowniczego - tylny pas do klepania i malowania - butla lpg też dostała i musiałem ją wymienić ( miała już 9 lat jak by coś także i tak sie niedługo nadawała do wymiany) - hak holowniczy, wpisali końcówkę tylko doczepianą a pogięło całą belkę tam gdzie jest gniazdo do wtyczki przyczepki no i tą osłone aluminiową haka(belke) Podpowiedzcie mi czy te ceny które popisali itp są w miare ok i czy mogę się starać o pare złotych więcej ? PL2018042503770_kosztorys.pdf PL2018042503770_wycena.pdf
-
Naklejka znamionowa w komorze silnika A4 b6 Avant 1.8t quattro POMOCY
Witam Dziś na przeglądzie niestety dostałem negatywa za brak takowej nalepki. W ASO cena to 440zł i 1.5-2 tyg oczekiwania Tej metalowej na nitach nie chce montować bo wiadomo jak to ludzie później patrzą przy sprzedaży itp.. Najrozsądniejsza opcja to wydrukowanie takiej nalepki w jakiejś firmie. Bardzo bym prosił kogoś o dokładne wymiary takiej naklejki i jakie dane dokładnie powinny być tam zawarte. Zdjęcie na wzór niech ktoś podeśle ( z zamazanym vinem żeby nie było) Mój silnik to 1.8t quattro avant a4 b6
-
1.8T AVJ 150KM, DUZE SPALANIE
Przecież kolega pisze że tankuje 42 litry i robi 350km maks U mnie wychodzi taki wynik ale mam quattro i 201koni z hamowni i nie oszczedzam pedału gazu. Zmień gazownika dokładnie przejrzyj osprzęt silnika i na pewno znajdziesz zlodzieja.
-
Wydech z 2.0 tfsi audi a4 B7 do b6 3.0
Jeżeli zamienisz standard na przelot to jak ma się moc zmniejszyć ??? Będziesz musiał tylko ogarnąć trójnik z nierdzewki i do ogarnięcia.
-
Wymiana pompy paliwa w Audi A4 B6 1.8T quattro
Przy pracy na LPG pompa paliwa pracuje cały czas. Cały czas utrzymuje ciśnienie na listwie PB ale ma zaworek przez który wraca paliwo do baku. I tak krąży aż pompa zaczyna wyć ;p Ja swojej jeszcze nie wymieniłem na tą po reklamacji... brak czasu
-
Końcowki 1.8T Quattro
Raczej 55mm
-
Wymiana pompy paliwa w Audi A4 B6 1.8T quattro
Po 3 dniach od złożenia reklamacji do firmy Esen dostałem nową pompkę, niestety nie mam czasu jej założyć (ślub itp)
-
Eibach PRO-Kit - strona kierowcy siedzi niżej
Montowałeś nowy pakiet czy używkę ? Ja na pierwszy ogień sprawdziłbym numery na sprężynach i u producenta dowiedział się czy na pewno są pod tą samą wagę i czy tyle samo mm obniżają samochód pozdro