Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż spryskiwaczy mgiełkowych


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Panowie zamówiłem z alliexpress i mogę polecić jak na razie działają bez zarzutu bez zadnego rzeźbienia jak to co niektórzy tu na forum robili żeby wyżej cos psikało.Postaram się dac linka do tych co ja zamawiałem https://pl.aliexpress.com/item/Windscreen-Washer-Jet-Water-Spray-Nozzle-with-heating-For-VW-Jetta-MK5-MK6-Golf-GTI-Tiguan/32814636220.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.l8PI3S do tego w aso adapterki zamówić i wszystko pasi gico 

Edytowane przez Daniel85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te mają standardowo wtyczkę do grzania? Nic nietypowego?

Dziś sprawdzę czy mam grzane i zamawiam te, bo cena przez pół, więc nie ma co się zastanawiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak maja wtyczke do grzania i teoretycznie maja ja z drugiej strony niż ori ale to i tak nie problem styka kabla z wtyczka żeby wpiąć ja na druga strone sa tez w wersji bez wtyczki czyli standardowo nieogrzewane no ale to zależy co tam kto ma pod maska.Nawet jeśli masz nieogrzewane to można i te z grzaniem wziąć tyle ze nie podepniesz wtyczki jak jej nie masz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja montowałem u siebie mgiełki (niepodgrzewane) - mogę polecić z ręką na sercu.

Niebo a ziemia jeżeli w porównaniu do zwykłych :

1. Mniej płynu zużywają

2. Lepiej czyszczą szybę

3. Lepsza kontrola połozenia dyszy

U siebie przy okazji montażu mgiełek wymieniłem kompleksowo wszystkie pióra wycieraczek na valeo także efekt bomba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny mam na zbyciu spryski mgiełkowe  5MO 955 985 ORI nie podgrzewane .Były u mnie w A4 B8 rewelacja . Do odania za 50 zł z wysyłką ,jak coś proszę na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zamontować spryski mgiełkowe. Muszę zamówić dysze 2 szt o numerze 5M0 955 985 C ?? Nie ma różnicy lewa/prawa strona ?

Jeżeli jest to proszę o podanie numerów OEM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukas551 napisał:

Mam zamiar zamontować spryski mgiełkowe. Muszę zamówić dysze 2 szt o numerze 5M0 955 985 C ?? Nie ma różnicy lewa/prawa strona ?

Jeżeli jest to proszę o podanie numerów OEM.

Nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie nic lało, bo wycinasz tylko obudowę która blokuje dalszą regulację góra/dół

212200 - Montaż spryskiwaczy mgiełkowych - 3

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak to jest z tymi spryskami przy dużej prędkości? Jedziemy drogą ekspresową (bo u nas niema autostrad) powiedzmy 140, 160 no nawet te 180 km/h. Czy one wtedy dobrze spryskuja szybę? Czy tylko na postoju i przy małej prędkości jest tak dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2018 o 23:43, Dydki napisał:

Panowie a jak to jest z tymi spryskami przy dużej prędkości? Jedziemy drogą ekspresową (bo u nas niema autostrad) powiedzmy 140, 160 no nawet te 180 km/h. Czy one wtedy dobrze spryskuja szybę? Czy tylko na postoju i przy małej prędkości jest tak dobrze?

Bardzo dobre pytanie, pomijając kretyńskie zachowanie ludzi bez wyobraźni którzy jeżdżą 180km/h po ekspresówkach, jak spryskiwacze się sprawdzają przy prędkościach w mieście i poza nim ? Da radę wyczyścić szybę czy pęd wiatru wbije płyn pod wycieraczki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z każdą rzeczą dobrze ustawisz dobrze działa. Po to jest  śruba do regulacji  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Axel1 napisał:

Jak z każdą rzeczą dobrze ustawisz dobrze działa. Po to jest  śruba do regulacji  :) 

Czyli uważasz że spełniają swoją rolę chodzi tylko o dobra regulację, Tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyżej 140 km/h na autobahnie nie narzekam na pracę spryskiwaczy. No i oczywista sprawa płyn zimowy lać zimą, podgrzewane nie znaczy, że wchodzi lód, a wychodzi wrzątek :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem przy prędkości jest średnio na jeża, ale bez porównania ze zwykłymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje 2 szt. Adapterów.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...