Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z zakodowaniem Immo do nowego Ecu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Panowie mam problem z zakodowaniem immo do nowego ecu. Robię to zgodnie z instrukcją:

Install the new ECU in the car

[select]

[17 - Instruments]

[Adaptation - 10]

Leave channel at "00"

[Read]

[save]

[Done, Go Back]

[Close Controller, Go Back - 06]

[Exit]

Turn ignition OFF for 15 seconds. Start vehicle.

Próbowałem już na wszystkie sposoby i nic z tego. Nagrałem filmik bo może popełniam jakiś czeski błąd ? Trochę kiepska jakość ale chyba coś tam widać.

Co o tym myślicie ?

Opublikowano

a pin masz??pierwsze robisz login a później adaptacje.

Opublikowano
  • Autor
a pin masz??

w instrukcji nie ma nic o pinie ale próbowałem się logować wcześniej przez 11 login ale te numerki co mam przy kluczach nie wchodzą i nie wiem czy to na pewno te.

Opublikowano
a pin masz??

w instrukcji nie ma nic o pinie

bez pinu nic nie zrobisz.
Opublikowano
  • Autor
a pin masz??

w instrukcji nie ma nic o pinie

bez pinu nic nie zrobisz.

Na stronie Roos-Tech nie ma nic o pinie:

Ross-Tech: VAG-COM: Immobilizer 2 ECU Swapping

Opublikowano

skąd wziąć pin??

Opublikowano
skąd wziąć pin??
np.cancomanderem wyczytasz
Opublikowano
  • Autor
a pin masz??pierwsze robisz login a później adaptacje.

Z kluczami mam taką przywieszkę:

out.php?i=400281_img-1801.jpg

Czy któryś z tych numerków to pin ? Pin chyba jest 5 cyfrowy ?

Opublikowano

spróbuj 00879 moze to on

Opublikowano
  • Autor
spróbuj 00879 moze to on

próbowałem :( Może ktoś się wypowie czy to wogóle jest oryginalna zawieszka z pinem czy to coś innego coś co ktoś sobie zawiesił.

Zgodnie z instrukcją samochodu to ta przywieszka jest z kluczami (D - Anhangar)

Opublikowano

skąd go wziąć i która wersja będzie działać pod W7.??

skąd wziąć pin??
np.cancomanderem wyczytasz
Opublikowano

Jak masz VDO to jeszcze VAG TAcho 3.x sobie powinien poradzić, wtedy zaadoptujesz kluczyki bez PIN :)

Opublikowano
  • Autor
Jak masz VDO to jeszcze VAG TAcho 3.x sobie powinien poradzić, wtedy zaadoptujesz kluczyki bez PIN :)

Ja nie chcę adoptować kluczyka tylko immo do ecu

Opublikowano

ale z tego co się orientuje to właśnie musisz zaadoptować kluczyk do immo żeby ecu odblokował blokadę

Opublikowano

z tego co mi sie wydaje to ten 1 opis jest ok

Install the new ECU in the car

tylko ze pierw musisz w 17 instruments odczytac bledy i usunac wszystkie jakie sa

i nie pamietam dokladnie ale albo potem musisz sie zalogowac pinem twoj pin to chyba 00879

albo sprobuj bez logowania odrazu :

[Adaptation - 10]

Leave channel at "000" nie 00

[Read]

[save]

[Done, Go Back]

[Close Controller, Go Back - 06]

[Exit]

Turn ignition OFF for 15 seconds. Start vehicle.

Opublikowano

ktory rok ?

Opublikowano
  • Autor
ktory rok ?

99 rok

Opublikowano

no to w 99r nic nie trzeba robić wystarczy w 17 instrument się zalogować pinem później adaptacja kanał 21 później w pole kluczyków dajesz 0 test save i jeszcze raz to samo tylko zamiast 0 wpisujesz ilosc kluczyków które masz dajesz znowu test save i po koleji wkładasz te kluczyki aż immo zgaśnie ostatnim odpalasz auto kasujesz wszystkie błędy w liczniku i w ecu i powinno działać

Opublikowano
  • Autor
no to w 99r nic nie trzeba robić wystarczy w 17 instrument się zalogować pinem później adaptacja kanał 21 później w pole kluczyków dajesz 0 test save i jeszcze raz to samo tylko zamiast 0 wpisujesz ilosc kluczyków które masz dajesz znowu test save i po koleji wkładasz te kluczyki aż immo zgaśnie ostatnim odpalasz auto kasujesz wszystkie błędy w liczniku i w ecu i powinno działać

Ale ja nie chcę kodować kluczyków !!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.