Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AYM] Nowa Fura Bercika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

Chcę wam przedstawic mój nowy nabytek jakim jest :a4fan: B6 2.5 TDI v6 Multitronic. Przed zakupem czytałem bardzo dużo złych opini na temat tego silnika i skrzyni,( głownie od posiadaczy 1.9 TDI :chytry:) ale po przejażdzce zakochałem sie ..wczesniej miałem okazje jeździć 1.9 TDi który był boski .. no ale.. wybór padł na w/w model. A wiec koniec gadania "głupot"

Co nieco o samochodzie:

- Audi A4 /S4 ( niby pakiet S4- co to ma byc to niewiem ).

- Rocznik 2002/2003 ( I rej.).

- Przebieg 157 tys. Udokumentowany, ksiazka pojazdu , serwisowany do końca.

- Silnik 2.5 TDI V6 114 KW / 155 kM.

- Skrzynia Automat -Multitronic 6 Biegów ( Mozliwosc zmiany biegów przy kierownicy).

- Zawieszenie "podobno" fabrycznie obnizone -20mm.

- Sportowe podgrzewane i pompowane fotele.

- Nagłosnienie Bose, Chorus + Zmieniarka 6 CD + 8 Głosników + woofer + wzmacniacz.

- Kierownica Multimedialna ( Wielofunkcyjna ,4 Ramienna ).

- 8 x Air Bag ( Kurtyny przód-tył ).

- Pakiet "Oswietlenie" + Pakiet "Schowki".

- Climatronic 2 strefowy.

- Abs+Esp.

- Elektrry. lusterka + 4 x szyby.

- ELektry. Szyberdach.

- Wspomaganie kierownicy.

- Immobilizer.

- Komputer pokladowy.

- 2x podłokietnik + drewniane wykończenia.

- Oryginalne 16 calowe felgi. ( niestety )

- Kolor Czarny.

Z tego co pamietam to by było na tyle...

Plany na przyszłośc:

+ Duza Navi

+ Felunek 18"

+ Ściema na szyby

+ Zmiana zderzaków S4

+ Dwie Koncówki wydechu

i Jesli cos sie polepszy z Wirusem w tym silniku to sie na mod-a skusze.

Foty: (jeszcze na niemieckich blachach)

1003576ew6du6.jpg

1003585ul4ot0.jpg

369008710lw8.jpg

3690087101ko3.jpg

3690087102mk5.jpg

3690087103bj4.jpg

3690087104dd7.jpg

3690087106sf1.jpg

3690087105gq9.jpg

Dzięki za oględzinki samochodu.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Drewno :sick3::thumbdown: jak ono mi się nie podoba :kwasny: a tak ładna :audi::hi:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za opinie :mysli: .. kwestia gustu jeden woli "dres" drugi "Garnitur" ..

Opublikowano

Autko super żeby tylko nic zlego z skrzynią sie nie działo no i poczytaj na forum jak zadbac dobrze o silniczek

Opublikowano

Z s4 to ona nie ma nic wspolnego,zawiecha to raczej standard, a silnik bajki :naughty:

Opublikowano
.. kwestia gustu jeden woli "dres" drugi "Garnitur" ..

ja wole aluminiowe ale to nie znaczy ze nosze dresy:)))

i tak jak pisales - kwestia gustu.

moze pomysl nad jakis innym oryginalnym radiem. w sumie zmieniarke masz ale ten kaseciak:(

Opublikowano
  • Autor
.. kwestia gustu jeden woli "dres" drugi "Garnitur" ..

ja wole aluminiowe ale to nie znaczy ze nosze dresy:)))

i tak jak pisales - kwestia gustu.

moze pomysl nad jakis innym oryginalnym radiem. w sumie zmieniarke masz ale ten kaseciak:(

Witam.

Z tym dresem był taki mały zarcik :D:P ..

A co do radyjka mam w planach Duze navi RNS-E wiec kaseciak pojdzie do szafy .. jedyne czego sie boje to ze mieszkam w troszke mało bezpiecznej okolicy .. a kaseciak tak nie kuje w oczy złodzieji jak Kolorowe duze navi :)

pzdr.

Opublikowano

fajna sztuka :th: prawie bliźniak :hi:

Opublikowano

z tego co wiem AYM były już wolne od wat poprzedzających je 2,5 litra.. chyba że się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu

Opublikowano

z tego co wiem AYM były już wolne od wat poprzedzających je 2,5 litra.. chyba że się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu

mam taką nadzieję bo mam właśnie taki sam silnik (od 2miesięcy) jak Ty i Badboy_k-ce

Opublikowano

oj :mysli:,chyba dopiero silniki B.. byly ulepszone

Dzięki zmianom w BAU, BDG, BDH i BCZ uzyskano:

- silnik w którym opory wewnętrzne zredukowano o > 50%

- zlikwidowano problem wycierających się krzywek wałków rozrządu w silnikach obsługiwanych niezgodnie z instrukcją serwisową i przy braku zdrowego rozsądku użytkownika Wink

- zoptymalizowanie pracy silnika w każdych warunkch (poprawione ECU i zwiększony strumień informacji)

- praktycznie "niezniszczalną" jednostkę silnikową i tańszą w obsłudze od nowych 2.7 i 3.0 TDi (należy jednak wiedzieć, że oszczędności bilansują się dopiero po przebiegu > 250 tyś.km.)

info z AKP

Opublikowano

no a AYM co miało takiego charakterystycznego? :mysli:

w ogóle malo popularny silnik - ciekawe czemu? i ciekawe dlaczego produkowany tylko lekko ponad rok...

ale mimo to jest porządną konstrukcją - mam taką wielką nadzieję :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no a AYM co miało takiego charakterystycznego? :mysli:

w ogóle malo popularny silnik - ciekawe czemu? i ciekawe dlaczego produkowany tylko lekko ponad rok...

ale mimo to jest porządną konstrukcją - mam taką wielką nadzieję :naughty: :naughty: :naughty:

.. no powiem ze mam znajomego mechanika w Mysłowicach na ulicy janowskiej .. specjalizujacego sie w tego typu maszynkach .. i powiedział ze jeszcze mu sie nie trafił model 2.5 AYM z problemem wycierajacych się wałków .. a wiec tchnoł wemnie odrobine optymizmu :mysli:

.. aktualnie jestem po wymianie all filtrów oraz oleju .. i auto jak nowe :D ... teraz czekam tylko na wymiane rozrzadu .. ale to dopiero 7 lipca ... gonią goscia terminy strasznie .. :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.