Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Turbina nowa czy regenerowana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam pytanie zaczyna konczyć mi sie turbinka, gwiżdze i nie jest to charakterystyczny gwizd dla tego silnika. Co lepiej kupć nowy zamiennik czy ktos juz tak robił czy regeneracja?

Czy ma kot namiar na pewną firme regenerujacą turbinki?

Opublikowano

nowa turbinka do twojego silnika nie jest droga chociaz ja na twoim miejscu zalozyl bym turbo od AWX. Zrobic malego wirusa i cieszyc sie z jazdy

Opublikowano
  • Autor

Wirusa juz mam i chcę od awx załozyc ale chodzi mi o dobry serwis turbin[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2008, 08:42 _________________________________________________Panowie powiedzcie mi jeszcze czy po zmianie turbinki z AJM na AWX trzeba coś zmieniac z programem ? czy komp nie bedzie wchodził w tryb awaryjny?

Opublikowano

No jak chcesz z AWX czy regenerowac swoja??Moze bardziej kupic regenerowana AWX chciales napisac??

Opublikowano

No jak chcesz z AWX czy regenerowac swoja??Moze bardziej kupic regenerowana AWX chciales napisac??

on nie o to pytal,na pewno wolal by z AWX-a,bo sa lepsze,ale nie wie czy bedzie dzialac bez zmian w programie.

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie

chodzi mi o to czy niebedzie problemów jak założe od AWX do AJM bo juz zdecydowałem że raczej AWX

Opublikowano

O to akurat mogłeś zapytać na krakowskim, bo właśnie paru kolegów kupowało regenerowaną od gościa z Białegostoku. Ja równiez od niego chcę kupić AWX. Poszukaj na allegro, powinien mieć jakieś aukcje, a jak nie to pisz do themOna PW to Ci da namiary. On ostatnio kupował właśnie AWX. A z tego co mi wiadomo to raczej trzeba zmienić program do nowej turbawki, ale czy u Ciebie również, nie dam se ręki za to uciać :)

Pozdrawiam

Opublikowano

jak zalozysz turbo od AWX to nic nie muszisz zmieniac w programie od razu, mozesz jezdzic normalnie bo i tak komp wysteruje na zadane cisnienie, a w przyszlosci mozesz zmienic program na mocnieszy bo turbina dmuchnie mocniej niz twoja orginalna z AJMa

Opublikowano

mozesz jezdzic normalnie bo i tak komp wysteruje na zadane cisnienie,

nie do konca jest to prawda .... bedzie delikatnie przeladowywal .... :wink4:

Opublikowano

mozesz jezdzic normalnie bo i tak komp wysteruje na zadane cisnienie,

nie do konca jest to prawda .... bedzie delikatnie przeladowywal .... :wink4:

a bedzie wpadal w tryb awaryjny??

Opublikowano

mozesz jezdzic normalnie bo i tak komp wysteruje na zadane cisnienie,

nie do konca jest to prawda .... bedzie delikatnie przeladowywal .... :wink4:

a bedzie wpadal w tryb awaryjny??

nie .... zaworek N75 nie jest wysterowany pod AWX-a [dokladnie pod sztange] stad doladowanie bedzie delikatnie wyzsze od zadanego w calym zakresie obrotów [autko bedzie minimalnie mocniejsze] ... korekta map niweluje ten problem .... :wink4:

Opublikowano

dzieki za uswiadomienie :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.