Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AEB 1.8T umarło - nie chce odpalić

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spróbuj zakręcić rozrusznikiem po ściągnięciu wężyka bo pompa startuje chyba raczej z rozrusznikiem.Ale jak nie działa nawet pompa to auto powinno bez problemu odpalić awaryjnie na gazie.

Opublikowano
  • Autor

jest zimno poniżej zera wiec może na gazie nie odpalic.

Zdjełem wezyki z pompy i krecił zero paliwa sie wyloało wiec nie podaje paliwa z pompy

W jaki sposób sprawdzić czy to zasilanie dochodzi do pompy Magicbattle:eusathink:

Opublikowano

miernik w reke i jedziesz do masy jeden a drugi do styku i patrz czy jest napiecie. ale jesli nie daje paliwa to albo bezpiecznik spalony sprawdziles bo to najtanszy sposob a jak caly to pompa j**nieta pewnie

Opublikowano
  • Autor
miernik w reke i jedziesz do masy jeden a drugi do styku i patrz czy jest napiecie. ale jesli nie daje paliwa to albo bezpiecznik spalony sprawdziles bo to najtanszy sposob a jak caly to pompa j**nieta pewnie

Dziwna sprawa odłączylem wtyczkę, zsciagnełem weże ze smoga na zbiorniku odrekciłem popatrzyłem złożyłem i nagle pompa zaczeła podawać paliwo, Czy jest możliwe że pompa się zawiesiła, albo były zaśniedziałe styki na wtyczce??

Jutro jeszcze sprawdze pompę dokładnie i zobaczymy, może się tylko zawiesiła?:eusathink:

Opublikowano

ale co ze odpaliles auto?

czy tylko pompa podala?:)

sprawdzales bezpieczniki? jeszcze sprawdz przekaznik zanim wezmiesz sie za pompe :)

Opublikowano

Sprawdź czy po otwarciu zbiornika te dwa kabelki na wsówkach dobrze siedzą bo ja miałem taką sytuację, że jedna wyskoczyła, i pompa przestała działać, samochód stanął, może coś nie łączy a jak poruszyłeś połączyło i na chwile załapała, otwórz ta pokrywę pompy i zobacz czy wszystko jest na swoim miejscu.

Opublikowano
  • Autor

Hej :hi:

Dla zainteresowanych:

Winna okazała się pompa paliwa - zawiesza się.

Wysłałem ją do regeneracji - gościa zanlazłem na allegro zobaczymy jak ją zregeneruje

SERWIS POMP s.c.

inż. Konrad Szymański

ul. Kasztanowa 25

49-300 Brzeg

telefon: 077 411 22 48

mam nadzieje że admin nie uzna tego za reklame .

Dziś wysłałem im pompe, narazie mogę napisać że kontakt z nimi jest super.

W środę powinna dotrzeć pompa po regeneracji zobaczymy

Opublikowano

ajj gdyby to Ci się w PO stało, to dałbym Ci moją pompkę bo gdzieś mi zalega w garażu :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.