Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AEB 1.8T umarło - nie chce odpalić

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Panowie jadąc na urlop zjechałem na stację paliw zgasiłem auto i już go nie odpaliłem.

Auto kręci, ale nie chce odpalić.

Mam założoną instalację LPG, na gazie też nie mogę go odpalić.

Wiem, że głupio to zabrzmi panowie ale może, ktoś miał podobny przypadek i może podpowiedzieć co było, ewentualnie gdzie szukać przyczyny.

Czekam na jakieś sugestie.

Pozdrawiam

Opublikowano

Pompe paliwową słychać po zapłonie??? Niektóre instalacje lpg nie mają czegoś takiego jak awaryjne odpalanie bez paliwa czyli pada pompa i hol albo wymiana na miejscu :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Pompe paliwową słychać po zapłonie??? Niektóre instalacje lpg nie mają czegoś takiego jak awaryjne odpalanie bez paliwa czyli pada pompa i hol albo wymiana na miejscu :whistling:

ma awaryjne odpalanie na gazie ale nie odpala,:facepalm:

Opublikowano

Kręci normalnie??? masz jakieś dodatkowe odcięcie? :whistling:

Opublikowano

czy slychac pompe paliwa?? pierwsze co zrob to bezpieczniki sprawdz

Opublikowano
  • Autor

Własnie kreci normlnie efekt taki jakby paliwa nie było.

próbowałem odpalic go na gazie ale też nie odpalił.

nie ma pstryczka elektryczka tak wieć nie wiem co jest grane jak mogę sprawdzic pompę:eusathink:

Opublikowano

na sluch. idz do bagaznika w prawym gornym rogu jest pompa a druga osoba niech wlaczy zaplon jak nie bedziesz slyszal budzenia to masz odpowiedz. sprawdz bezpiecznik od pompy moze sie sfajczyl

Opublikowano
  • Autor
na sluch. idz do bagaznika w prawym gornym rogu jest pompa a druga osoba niech wlaczy zaplon jak nie bedziesz slyszal budzenia to masz odpowiedz. sprawdz bezpiecznik od pompy moze sie sfajczyl

dzięki zaraz to sprawdzę. jak to to to masz u mnie duże piwko. ::):

który numer bezpiecznika jest od pompy

Opublikowano

Pompka odzywa się raczej z chwilą kręcenia rozrusznikiem ale jak kolega Przemek nie mógł odpalić awaryjnie na gazie to przyczyny należy szukać gdzie indziej,może coś z zapłonem.Sprawdź może czy jest iskra

Opublikowano

U mnie palil na 2 sek. i gasl i nikt nie wiedzial co sie dzieje okazalo sie ze padl immobiliser i odpalal ladnie z drugiego kluczyka. Spawdz drugi kluczyk moze to pomoze.

Opublikowano

tez myslalem o immo ale wlasnie immo by pozwolil odpalic auto i zaraz by zgasil... hmmm ja tez mam AEB i napewno nie slychac pompy paliwa po przekreceniu kluczyka tylko w momencie kiedy zaczynasz krecic silnikiem..

ale paliwo jest napewno?

nie pamietam dokladnie ale bezpiecznik od pompy to chyba 27 :)

ale ja bym wsumie przejzal wszystkie bezpieczniki? a kompa podpinalaes? cos pisal?

Opublikowano

pompa paliwa to 28 , 27 to tylna wycieraczka avant. u mnie slychac pompe po zaplonie ciche pompowanie. albobezpiecznik albo przekaznik. bo od tak o odrazu padlo po chwilowym postoju to bardzo dziwne. a co ostatnio robiles przy samochodzie albo mechanik, przewaznie przyna jest to co ostatnio bylo ruszone

Opublikowano

: Vaglogi: ..............czyli zapnij Vag-a i zrób logi

Opublikowano

d*pa jezeli imo padlo to nie odpalisz bawilem sie imo w bmw e36 po swapie i jak odlaczylem ews to nawet swiece iskierki nie puscily wykrec swiece zobacz czy mokre jezeli tak to brak iskry jezeli nie pompa winna

Opublikowano

jesli imo to kontrolka od imo bedzie mu swiecic czy tam migac (samochodzic z kluczykiem)

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki spawdzilem świece jest iskra, ale to co mnie zdziwiło to to że świece są suche, czyli nie są zalane czyli możliwe żę paliwo nie dochodzi bo po takiej ilości krecenia powinne być mokre. prawda?:eusathink:

Opublikowano

zalane w cholere jezeli winne byloby imo lub cewki sprawdz pompe paliwa

---------- Post dopisany at 17:15 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ----------

w bmw imo odcina rowniez pompe paliwa nie wiem jak w audi sprawdz czy masz napiecie na stykach po przekreceniu kluczuka kolego z miasta

Opublikowano
  • Autor

winna chyba jest pompa paliwa zdjełem wezyk od paliwa i po przekreceniu nie leci paliwo. jutro zabieram sie za wyciąhniecie pompy. zobaczymy co dalej

Opublikowano

sprawdz czy dochodzi napiecie po zaplonie do pompki i jak ktos proboje odpalic cara. pompke latwo sie wyciaga przekrecasz ja trzeba troche sily ale nie boj nic sie nie polamie z zalozeniem tez jest maly problem trzeba dobrze trafic w takie prowadniczki plastikowe. no raczej nie pompuje paliwa bo mowisz ze suche. pozatympo takim kreceniu czuc by bylo paliwo pod macha niezle

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.