Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Na sprzedaz moje felgi

Proste , nie spawane, po zakupie byly pierwszy raz rozklejane w celu odnowienia

Opony 215/35/19 i 225/35/19 kupione w polowie czerwca

Felgi rzadko spotykane w europie, cena nowych 4tys euro za same felgi

FELGA KUTA wiec bardzo wytrzymala

rozstaw 5x112 Et36 przy szerokosci 8,5 i 38 przy 9,5J

otwor centrujacy 66,6

45438323195397783174822.th.jpg75041323195237783190212.th.jpg

936529_529612953774489_2133063277_n.jpg1157676_529119613823823_335380210_n.jpg

Cena 8tys z oponami

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:)

Wintermode zapodany

Kola zdjete, zaliczka za.kleemanny wyslane czas szukac czegos nowego

ja8y9ehe.jpgejenezat.jpg

tutaj macie krotki filmik z moim a6 i szwagrowym a4, pewnie niektrzy go kojarza stad :)

https://vimeo.com/75707761

Opublikowano

Felgi lecą do PL ?

Zimowe koła to 18" ?

Jak mocujesz przednią tablicę ?

Opublikowano
  • Autor

tak felgi leca do pl do kogos z klubu :)

"zimowki" sa zimowkami tlyko z nazwy

w Irlandii nie ma imy nie ma wiec sensu zakladac opon zimowych, mam na nich letnie opony

Opublikowano

A6 to juz klasa wyzsza o ile sie nie myle a jesli tak to mnie poprawcie :hi:

Zawsze mi sie podobalo c6 a szczegolmnie po lifcie ale totalnie dziwacznie wyglada prestizowy samochod na kolach ktore opieraja sie o blotniki .

Na "zimówkach" to juz od razu pierwsza mysl -sprezyny pekly ,wylecialy bokiem ,poduszki strzelily,nie ma luftu,auto oparlo sie na nadkolach,w srodku siedzi słon.

Podziwiam tych ktorym podoba sie cos takiego.

Opublikowano

Maniek - raczej na takiej glebie na co dzień się człowiek nie porusza po wsi, czy mieścinie :decayed: Na eventach większy fun, jak sobie użytkownik podniesie i opuści kilka razy :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Jede lubi ogorki drugi ogrodnika corki ;)

Mnie sie akurat podoba jak auto lezy na cycach dlatego tak zrobil swoje

Dzieki temu ze sa rozne gusta nie jest monotonnie na drogach czy zlotach

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ----------

wiectak, kleemanny zaliczkowane

nowe felgi juz w drodze, teraz trzeba bedzie upchac 20" 9,5 z przodu i 10,5 z tylu :)

tak poza tematem

sprzedaje swoja kiere jakby ktos chcial

trojramienna multifunkcyjna sline po przebiegu 140k km

stan idelany, zero przetarc czy tym podobnych

cena 1200zl z wysylka

img0210gq.th.jpgimg0208wi.th.jpg

---------- Post dopisany 12-11-2013 at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany 08-11-2013 at 10:12 ----------

Swieta u mnie troche wczesniej w tym roku ;)bedy4e9e.jpg

Sent from my GT-19505 using Tapatalk

Opublikowano

Teraz pokaz co w środku

Opublikowano

Kurna - staram się dostrzec co na naklejkach napisane, ale ni chu chu nie widać - pisz co wewnątrz siedzi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

pokaze jak wszystko juz bedzie spasowane tak jak chce, zreszta czekam na pozostale felgi jeszcze bo narazie mam tylko dwie

1461484_695341647156614_625636556_n.jpg

1392014_695357407155038_928284522_n.jpg

Opublikowano

Niezły parapet i naciąg :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Przymiarka na szybko

duqahagy.jpg

uduna7y4.jpg

e3yty8yj.jpg

Na tyl zamowiony dystans 12mm zeby miec porzadany spas

Sent from my GT-19505 using Tapatalk

Opublikowano

dalej felg nie widać ale naciąg jest za***isty :decayed:

Opublikowano

jak dojdzie dystans będzie klasa spas:kox:

obstawiam MAE:whistling:

Opublikowano

Jaki rozmiar opon ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to nie mae :)

felgi z japonczyka a mae nie wychodzily na rynek japnski z tego co wiem :)

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ----------

felga 10,5 i opona 235

felga 9,5 z opona 225

Opublikowano

Przypomnijmy mi jakie et one mają?

Zamówiłam 10x20 et 45.mam nadzieje, że dopasuje bo sie trochę wykosztowalem...

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e

Opublikowano
  • Autor

10,5 et 37

9,5 et 25

Sent from my GT-19505 using Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.