Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BKE] Moja Czarnulka 1.9


shakal

Rekomendowane odpowiedzi

Jest kox totalny. Też bym chętnie pomodził w mojej, lecz niestety koszty ubezpieczenia mnie troszkę dobijają. W tym kraju to tylko i wyłacznie 1.9 :doh: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co będzie przy 3.0 :whistling: chyba że mi ktoś wcześniej wybije ten pomysł z głowy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co będzie przy 3.0 :whistling: chyba że mi ktoś wcześniej wybije ten pomysł z głowy :grin:

Ho ho to wtedy lepiej już kup na wypasie, to przynajmniej nie będzie cię tyle wszystko kosztować. Ale co chcesz doposażyć na max furacza i sprzedać... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto robię pod siebie tylko i wyłącznie :wink: nad sprzedażą sie jeszcze nie zastanawiam, ale jak każdy myślę juz o następnym :decayed: i tak jak piszesz raczej będę chciał kupić na jak największym wypasie a czy się uda czas pokaże :wink:

PS. Ile Cię kosztuje ubezpieczenie (gdzie i jakie) jeśli można wiedzieć, może byc PW :wink:

---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

Zobaczymy co będzie przy 3.0 :whistling: chyba że mi ktoś wcześniej wybije ten pomysł z głowy :grin:

Was? :naughty:

Nas Nas :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, chodziło o ubezpieczenie, myślałem, że już wycenę dostałeś :grin: Tak to jest jak się gada na skajpaju, pije piwo i pisze na forum w jednym czasie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Perła się właśnie otwarła, to już ją muszę wypić co by nie zwietrzała :naughty:

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

Jedyne co przyszło to rachunek za telefon :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki to pożyje, u mnie tylko austriackie siuśki pasteryzowane, ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadaj na Perłę :whistling:

---------- Post dopisany 13-07-2014 at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany 25-06-2014 at 20:33 ----------

I u mnie przyszedł czas na zmianę hebli :decayed: miałem to robić sam, ale jednak doszedłem do wniosku że mogę sobie z tym nie poradzić i poszło zlecenie :wink:

Jedyny minus to niepomalowane zaciski :facepalm: które miały być wypiaskowane i pomalowane proszkowo przez "znajomego". Do tej pory żałuję że nie pojechałem do jakiejś firmy z tym. Po oddaniu zacisków minął miesiąc (zaciski miały być gotowe w tydzień) pojechałem je odebrać i co? Zaciski jak były położone w kącie tak leżały podczas mojej wizyty. Delikatnie się zdenerwowałem no ale co zrobić, jak na drugi dzień miałem już termin na zmianę hebli. Zabrałem je i założone zostały w stanie w jakim były kupione.

Przed:

IMG_0184.jpg

Po:

IMG_0188.jpg

Różnica w hamowaniu kolosalna. Teraz powoli zbierać graty na tył :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, 320 :wink: Juz jestem zadowolony bo roznica miedzy seria a tym to przepasc.

Nastukane z samsunga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi po głowie :whistling:

---------- Post dopisany 22-07-2014 at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany 18-07-2014 at 22:47 ----------

Podpowie mi ktoś czy podnosząc moc do max 150PS opłaca się inwestować w FMIC czy ori intercooler x2 wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej mocy jeden seryjny wystarcza, chyba że wkładasz brd :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...