Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prawo jazdy kat. C+E. Przebieg egzaminu i takie tam

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kolego ale i tak Cie to obejmie bo wszycy beda musiec miec wbite swiadectwo kwalifikacji w prawku. Jak miales dawno temu robione kwalifikacje to Cie tylko okresowe obejmuje.

Co do karty kierowcy wydaje ja PWPW i trzeba napisac podanie o wydanie karty kierowcy wraz z kopia prawa jazdy. Oczywiscie musisz miec wazne swiadectwo kwalifikacji. Karta wazna na 5 lat koszt ok 200zl

Opublikowano
po okresie 5 lat musisz przebyc kurs okresowy w wymiarze 35 godzin zrobic psychotesty oraz badania lekarskie po czym wymienic prawo jazdy z aktualnym wpisem. Koszt ok 1000zl

wydaje mi się że około 500 :whistling:

Opublikowano
kolego ale i tak Cie to obejmie bo wszycy beda musiec miec wbite swiadectwo kwalifikacji w prawku. Jak miales dawno temu robione kwalifikacje to Cie tylko okresowe obejmuje.

póki co nic z tych rzeczy :wink:

Opublikowano

Panowie a jak mam C+E i zdam na D to obligatoryjnie dopisują mi D+E zgadza się ?

Opublikowano
Panowie a jak mam C+E i zdam na D to obligatoryjnie dopisują mi D+E zgadza się ?

of course :kox: też tak mam :hi:

Opublikowano

kurde bo bym poszedł sobie na D :decayed: to bym miał wszystkie jakie możliwe kategorie a najbardziej bym D potrzebował :whistling:

Opublikowano

kolego kurs 500zl badania 100 psychotesty 200 wymiana prawka 85 wymiana karty kierowcy 168zl

Opublikowano

Więc o karte kierowcy można składać papiery nie mając jeszcze kwalifikacji, dobrze dumam?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

a ja zapomnialem sie pochwalic a wlasciwie to pożalić że poległem za pierwszym razem :facepalm:

jutro nastepny egzam i cos czuje ze i tym razem nie bedzie łatwo

podczas spinania zestawu musze byc odziany w pasy?

Opublikowano

spoko kolego 6 grudnia tez oblalem za pierwszym razem:)

u nas przy pierwszym wsiadaniu do samochodu musisz miec pasy zapiete pozniej jak juz wysiadasz sprawdzic jak daleko jeszcze masz do przyczepy to juz nie. Na czym polegles?

Opublikowano

Cacek89 a jak z robota masz juz cos ?

Opublikowano
  • Autor

poleglem na podpinaniu: nie zgasilem auta przy zapinaniu przewodow, a po drugie ten cyngs od zapiecia bolco- trzpienia nie wpadl do konca...

czekalem jak ta piz*a 4 godziny na swoja kolej, zeby nawet sie po placu nie przejechac :kwasny:

co do roboty mam narazie tymczasową, a masz Klysiu jakies propozycje?

---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ----------

a Ty Mauros na czym oblales?

Opublikowano

ja niestety poleglem na parkowaniu prostopadlym tylem :) Jak Ci nie zaskoczyl to zawsze mozesz podniesc stope i delikatnie cofnac(szarpnac do tylu). Nie zapomnij nastepnym razem zgasic samochodu.

Opublikowano
  • Autor

o tym gaszeniu silnika to juz bede wiedzial, tak samo jak o "podszarpnieciu przod tyl" zeby bolec opadl do konca

wqrwiony jestem ze nawet po placu sie nie przejechalem, wlasnie kilku gosci przedemna tez odpadlo na parkowaniu tylem (podobno inaczej zupelnie zestaw sie łamie, niz te ktorymi jezdzili podczas kursu.

Opublikowano

kolego nie ma co sie wkur.. bo szkoda nerwow na to i niestety trzeba pamietac ze ten zestaw jedzie najdczesciej inaczej niz ten na ktorym czlowiek sie uczyl. Wiec mam nadzieje ze nie robisz tunelu na pamiec tylko na lusterka :)

Opublikowano
  • Autor

no tak tylko na lusterka,

jedyny plus to taki ze na nauce rękaw mialem ciutke węzszy niz na egzaminie

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.