Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prawo jazdy kat. C+E. Przebieg egzaminu i takie tam


cacek89

Rekomendowane odpowiedzi

kolego ale i tak Cie to obejmie bo wszycy beda musiec miec wbite swiadectwo kwalifikacji w prawku. Jak miales dawno temu robione kwalifikacje to Cie tylko okresowe obejmuje.

Co do karty kierowcy wydaje ja PWPW i trzeba napisac podanie o wydanie karty kierowcy wraz z kopia prawa jazdy. Oczywiscie musisz miec wazne swiadectwo kwalifikacji. Karta wazna na 5 lat koszt ok 200zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po okresie 5 lat musisz przebyc kurs okresowy w wymiarze 35 godzin zrobic psychotesty oraz badania lekarskie po czym wymienic prawo jazdy z aktualnym wpisem. Koszt ok 1000zl

wydaje mi się że około 500 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ale i tak Cie to obejmie bo wszycy beda musiec miec wbite swiadectwo kwalifikacji w prawku. Jak miales dawno temu robione kwalifikacje to Cie tylko okresowe obejmuje.

póki co nic z tych rzeczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde bo bym poszedł sobie na D :decayed: to bym miał wszystkie jakie możliwe kategorie a najbardziej bym D potrzebował :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego kurs 500zl badania 100 psychotesty 200 wymiana prawka 85 wymiana karty kierowcy 168zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zapomnialem sie pochwalic a wlasciwie to pożalić że poległem za pierwszym razem :facepalm:

jutro nastepny egzam i cos czuje ze i tym razem nie bedzie łatwo

podczas spinania zestawu musze byc odziany w pasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko kolego 6 grudnia tez oblalem za pierwszym razem:)

u nas przy pierwszym wsiadaniu do samochodu musisz miec pasy zapiete pozniej jak juz wysiadasz sprawdzic jak daleko jeszcze masz do przyczepy to juz nie. Na czym polegles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poleglem na podpinaniu: nie zgasilem auta przy zapinaniu przewodow, a po drugie ten cyngs od zapiecia bolco- trzpienia nie wpadl do konca...

czekalem jak ta piz*a 4 godziny na swoja kolej, zeby nawet sie po placu nie przejechac :kwasny:

co do roboty mam narazie tymczasową, a masz Klysiu jakies propozycje?

---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ----------

a Ty Mauros na czym oblales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety poleglem na parkowaniu prostopadlym tylem :) Jak Ci nie zaskoczyl to zawsze mozesz podniesc stope i delikatnie cofnac(szarpnac do tylu). Nie zapomnij nastepnym razem zgasic samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym gaszeniu silnika to juz bede wiedzial, tak samo jak o "podszarpnieciu przod tyl" zeby bolec opadl do konca

wqrwiony jestem ze nawet po placu sie nie przejechalem, wlasnie kilku gosci przedemna tez odpadlo na parkowaniu tylem (podobno inaczej zupelnie zestaw sie łamie, niz te ktorymi jezdzili podczas kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie ma co sie wkur.. bo szkoda nerwow na to i niestety trzeba pamietac ze ten zestaw jedzie najdczesciej inaczej niz ten na ktorym czlowiek sie uczyl. Wiec mam nadzieje ze nie robisz tunelu na pamiec tylko na lusterka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko na lusterka,

jedyny plus to taki ze na nauce rękaw mialem ciutke węzszy niz na egzaminie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...