Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prawo jazdy kat. C+E. Przebieg egzaminu i takie tam


cacek89

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo dobrze kumasz:) mozesz co chwileczke wysiadac popatrzec zrobic korekte przy spinaniu. Tylkoc czas Cie ogranicza.

Kolego z ta skrzynia to dwigienka na dole masz dolna skrzynie tj biegi 1-4, potem dajesz w trakcie jazdy dzwignie na gore i w momencie wcisniecia sprzegla przerzuci Ci na gorna skrzynie 5-8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i d*pa :facepalm:

na swoją kolej czekalem 4gogdz! mialy jezdzic dwa auta, jezdzilo jedno bo drugie nawalilo...

bylo nas 4 z czego 3 poleglo, 2 na miescie maglowal egzaminator po godzinie :grin:

uj***l mnie przy podczepianiu, nie zgasilem auta jak podpinalem, poza tym trzpien od zaczepu rzekomo nie wpadl do konca

a najgorsze w tym wszystkim jest to ze służbista jeb.... nie pozwolil mi nawet przejechac sie po placu zeby zobaczyc jak to jest, i nadal jestem zielony w d*pie z tym mowi sie trudno zyje sie dalej. nastepne podjescie 17 grudnia, nie wiem czy ostatnie...

postalem jak ten kolek przed placem to sie nasluchalem od innych jak jest wc**j ciezko i bylo to widac:

kat D: na ok 10osób zdajacych wszyscy polegli na placu

kat CE: pisalem wyzej

kat B: zdajacych ok 50 z czego moze 3 wyjechaly wgl na miasto, a jedna zdala

kat A: tu bylo najlepiej na ok 15 zdajacych ze 4 osoby zdaly

jednym slowem Łódzki WORD to jedna wielka fabryka pieniedzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo kiedys w gazecie wyborczej i nawet w tv na TVN w Faktach taki reportaż ze Lodzki WORD ma najgorszy wspolczynnik zdawalnosci w kraju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo kiedys w gazecie wyborczej i nawet w tv na TVN w Faktach taki reportaż ze Lodzki WORD ma najgorszy wspolczynnik zdawalnosci w kraju

ale to chyba zalezy od szczescia bo na B pyklem za 1 razem a na C za 5 razem :facepalm: ale fakt nasz WORD w lodzi to jakas maskara :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty klysek tez masz C? Jezdzisz w zawodzie?

W chwili obecnej jestem bez roboty, mialem nadzieje ze zdam to C+E i wtedy robota by byla, a tak plany sie zjeba... I jestem bez roboty i pewnie jeszcze dlugo bede, a oszczednosci topnieją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym trzpieniem bywa różnie, najlepiej lekko pierdolnąć jak cofasz, tylko nie za mocno :decayed: a co do tego że nie pozwolił Ci placu zrobić tooo bym się kłócić, bo Twoim prawem jest wykonanie reszty zadań na placu.. Miałeś dwa podejścia przy sprzęganiu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś dwa podejścia przy sprzęganiu ??

jedno, bo pan stwierdzil ze dlatego ze trzpien nie opadl do konca to bylo bardzo rażące naruszenie i nie pozwoli mi dalej wyjechac chocby zrobic plac, a prosilem o to wlasnie zebym jakos sie oswoil to za drugim razem byloby juz lepiej ale nic**ja: jego tekst: "szanujmy swój czas" mowi ze i tak siedzi 2godz za dlugo, wiec musial baran oblac 3 ostatnie glowy, bo by jeszcze dluzej sie zeszlo :kwasny: szkoda gadac

Jeszcze co do tego trzpienia/bolca to wszyscy przedemna tez mieli problem i sie na to skarżyli, widzialem jak sie mordowali (szarpanie tył przód żeby to wskoczyło) tez tak zrobilem zabraklo dosłownie cipnego włosa, wlasciwie caly wpadl, jedynie wystawal tylko ten czerwony dzynks ktoremu brakowalo ciutke zeby sie schowal

na jazdach nie bylo z tym problemu zestaw od razu sie zapinal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty klysek tez masz C? Jezdzisz w zawodzie?

W chwili obecnej jestem bez roboty, mialem nadzieje ze zdam to C+E i wtedy robota by byla, a tak plany sie zjeba... I jestem bez roboty i pewnie jeszcze dlugo bede, a oszczednosci topnieją...

No mam konkretnie to nie jezdze non toper mam robote za biurkiem ale czasem jest potrzeba w robocie to gdzies smigne :whistling:tez robilem C z nadzieja o robocie ale.... zrobilem szukalem szukalem az sie trafilo cos na miejscu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby nie robic off topu napisz mi PW jak slyszales moze o jakiejs robocie chetnie dla kierowcy ale niekoniecznie, moze szukaja kogos u ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie slyszalem u mnie to sa teraz zwolnienia :thumbdown:

---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ----------

a ta kwalifikacje wstepna masz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robilem na starych zasadach jeszcze bo kat. C zdawalem przed 2009rokiem (potem weszly nowe zasady)

wlasnie w Lodzkim WORD 400 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt uzyskania świadectwa kwalifikacji zawodowej po kwalifikacji wstępnej wynosi 5700 zł.

Cena obejmuje uczestnictwo w kursie, materiały szkoleniowe, badania lekarskie i badania psychologiczne oraz egzamin państwowy. Dotyczy to osób, które:

- uzyskały prawo jazdy kat. D, po 10.09.2008 r. i nie ukończyli 23 lat,

- uzyskały prawo jazdy kat. C, po 10.09.2009 r. i nie ukończyli 21 lat.

Koszt uzyskania świadectwa kwalifikacji zawodowej po kwalifikacji wstępnej przyspieszonej wynosi 3300 zł. Kursant nie musi już pokrywać żadnych dodatkowych kosztów, ponieważ w cenę wliczone jest nie tylko szkolenie, ale również niezbędne badania lekarskie i psychologiczne oraz materiały edukacyjne.

Kwalifikacja wstępna przyspieszona dotyczy kierowców, którzy:

- uzyskali prawo jazdy kat. D po 10.09.2008 i ukończyli 23 lat,

- uzyskali prawo jazdy kat. C po 10.09.2009 i ukończyli 21 lat.

tak to sie teraz klaruje. Czekam wlasnie na egzamin z kwalifikacji. Jedno co jest teraz w kwalifikacji fajne to obowiazkowa wycieczka na plyte poslizgowa ciezarowka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam teraz to swiadectwo lacznie z badaniami wazne przez 5 lat, a jak to bedzie wygladalo po tym okresie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po okresie 5 lat musisz przebyc kurs okresowy w wymiarze 35 godzin zrobic psychotesty oraz badania lekarskie po czym wymienic prawo jazdy z aktualnym wpisem. Koszt ok 1000zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gitarka

na dzien dzisiejszy:

kurs 400zł

psychotesty: 80zł

lekarz: 100zł

wymiana prawa jazdy: ok 85zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze że mnie to już nie obowiązuje a zrobiło się kilometrów ciężarówką, teraz jestem na etacie kierowcy autobusu i żadne te doszkolenia mnie nie interesują uff:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...