Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prezent na gwiazdkę (tak, tak, mamy listopad) Netbook czy Laptop? Dylamaty


JawoR36

Rekomendowane odpowiedzi

Moja kobieta bardziej ucieszyła by się z kwiatów lub pierscionka:)Serio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetrzep jej porządnie futro - taniej wyjdzie. :grin:

Drażni mnie "futro" :przebiegly:

:polew:

Skoro na studia idzie to ma z 19 , 20 :P

Jest w moim wieku, w tym roku szkolnym ma maturę, a do matury też się trzeba przygotować :wink:

Moja kobieta bardziej ucieszyła by się z kwiatów lub pierscionka:)Serio

Nie będę jej pierścionków kupować za szybko, bo się jeszcze przestraszy powagi sytuacji :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jawor, daj spokój.. Odpuść z tak drogimi prezentami lepiej do auta tą mamone włóż :decayed: Jak Cie stac to kup jej jakieś za***iste perfumy za te 400 zł plus jakiś naszyjnik..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze : "określenia laptop i notebook oznaczają dokładnie to samo" Laptop a notebook

Po drugie : jeśli Gościu ma kasę i gest - niech kupuje takie prezenty , co Wam to przeszkadza :grin:

ale faktycznie młody jeszcze jesteś Kolego, nie rozpuszczaj Baby , później będzie strzelać fochy z byle powodu a i tak pewnie będziesz jeszcze miał ze Dwadzieścia Innych :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze : "określenia laptop i notebook oznaczają dokładnie to samo" Laptop a notebook

Po drugie : jeśli Gościu ma kasę i gest - niech kupuje takie prezenty , co Wam to przeszkadza :grin:

ale faktycznie młody jeszcze jesteś Kolego, nie rozpuszczaj Baby , później będzie strzelać fochy z byle powodu a i tak pewnie będziesz jeszcze miał ze Dwadzieścia Innych :grin:

dokładnie, kolega dobrze radzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez przesady. :wink: Kobiety są warte naszego zaangażowania, wiadomo że mniej niż ukochane audi, ale też. :decayed:

Jeżeli to ma być na studia, kup jej coś 10-11", dużo studentek sobie je chwali. Lekkie to, wszędzie zmieścisz i dodatkowo może sobie przez całe wykłady na fb siedzieć, dzięki długo wytrzymującej baterii. :grin:

To czy jej kupić czy nie to juz sam musisz sobie zrobić rachunek czy jest warta tego. A prezent napewno trafiony skoro tego akurat potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetrzep jej porządnie futro - taniej wyjdzie. :grin:

Drażni mnie "futro" :przebiegly:

:polew:

Chyba nie zrozumiałeś....

Chodziło mi żebyś ją zerżnął jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetrzep jej porządnie futro - taniej wyjdzie. :grin:

Drażni mnie "futro" :przebiegly:

:polew:

Chyba nie zrozumiałeś....

Chodziło mi żebyś ją zerżnął jak należy.

Dosłownie :nabijasie::nabijasie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze : "określenia laptop i notebook oznaczają dokładnie to samo" Laptop a notebook

tu rozchodzi sie bardziej o netbooka, a to jak wiemy komputer nadajacy sie do internetu, ja nie wyobrażam sobie pracy, gier, czy choćby pisania tych prac na takim małym komputerku:facepalm: miałem na studiach stycznosć z 10" monitorkiem małym dyskiem SSD bez napedu(netbook kolezanki) to służył tylko do przegladania YT i na szybko wikipedii podczas sesji... z laptopem to ma nie wiele wspólnego poza systemem operacyjnym:wink:

Kup lepiej koła do A4, a jej kwiatki i daj jej poprowadzić:grin: bo netbook napewno nie przyczyni sie do pisania matury:grin:

---------- Post dopisany at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ----------

Przetrzep jej porządnie futro - taniej wyjdzie. :grin:

Drażni mnie "futro" :przebiegly:

:polew:

Chyba nie zrozumiałeś....

Chodziło mi żebyś ją zerżnął jak należy.

Dosłownie :nabijasie::nabijasie:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetrzep jej porządnie futro - taniej wyjdzie. :grin:

Drażni mnie "futro" :przebiegly:

:polew:

Chyba nie zrozumiałeś....

Chodziło mi żebyś ją zerżnął jak należy.

Dosłownie :nabijasie::nabijasie:

A mnie o to, że nie przetrzepię futra, bo nie ma futra.. bo mnie drażni :whistling:

Spostrzegawczość chłopaki tak na 2 na szynach :decayed:

Kup lepiej koła do A4, a jej kwiatki i daj jej poprowadzić:grin:

Ale żeś dowalił do pieca :polew: Co najwyżej posiedzieć za kierownicą bez kluczyków, ale ani mi waż mojego ustawienia fotela ruszać :grin:

Netbook to raczej postanowione, a co tam, niech się cieszy. Tylko się zastanawiam czy kupić teraz podczas promocji w Neonecie (899zł), gdzie normalnie ok 1100-1200zł w sklepach czy czekać do gwiazdki i liczyć na to, że będzie jeszcze raz taka promocja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli laptopa ma używać dopiero za rok, bo na studia pewnie w październiku pójdzie, to lepiej kupić go później, dostaniesz o lepszych parametrach. Druga sprawa to taka, że jesteś bardzo młody, pewnie to Twoja pierwsza poważna miłość, więc się zastanów czy drogie prezenty to dobre rozwiązanie. One szczęścia nie dają. Jeżeli dziewczyna jest skromna to możesz wprawić ją w zakłopotanie drogim prezentem. Jeżeli jest materialistką to i tak nie będzie Cie bardziej kochać za ten prezent. Na gwiazdkę można dać wiele innych lepszych prezentów. Najlepsze prezenty to takie w które wkładasz dużo zaangażowania aby je kupić/zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze prezenty to takie w które wkładasz dużo zaangażowania aby je kupić/zrobić.

A tyranie tyle czasu w handlu częściami i odmówienie sobie 18'' do Audicy to za mało zaangażowania? :grin: Cały czas myślę nad tym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, w życiu ode mnie prawie nic nie dostaje, wręcz się złości jak coś dostanie, ta gwiazdka to w sumie bardziej argument do tego, by podsumowując spędzone ze sobą udane dwa lata coś jej podarować, a także pomóc troszkę, bo sama nie jest w stanie go sobie kupić, a niedługo studia itp.

Bawiłem się netbookiem i tragedii nie ma z wielkością wyświetlacza :eusathink:

stary ale Ty masz 18 lat a kobieta Twoja ile ?:decayed:

za spędzony czas można kupić coś z biżuterii :decayed:

tak bym zrobił również.....drogie prezenty to nie metoda na kobietę.....kupować lapka bo za rok na studia pójdzie ???? to kupisz go za rok....ten sam będzie tańszy i z nową baterią :wink:...

naszyjnik...perfum....wypad na weekend we dwoje.....na pewno lepszym rozwiązaniem będą ....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytałem czy twoja laska się depiluje :wink: tylko chodziło mi o sam fakt wytrzepania futra. :grin:

Mniejsza z tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele fajnych pomysłów na fajny prezent na nadchodzące święta,wszystko zależy dla kogo ma być. Jeśli dla kierowcy,to polecam dobry alkomat:)

Gdzie ona pić :grin: Raz na ruski rok :D

Temat na razie zawieszam, bo stwierdziłem, że wolę kupić kolejnego anglika na części niż tam się w prezenty bawić w listopadzie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...