Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zwiekszenie mocy w 1,9


Klaudek1993

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie wiem ze bylo kilkadziesiat tematow o tym ale jednak napisze.

wiec chcialbym zwiekszyc moc w moim 1,9 tdi chyba silnik 1z nie wiem jak sprawdzic a turbina jest t15

wiec tak myslalem o tym zeby wyciac katalizator polecacie czy nie zbyt ? wrzucic wtryski 216 i niewiem co dalej proponujcie cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kat to możesz mieć a chcesz to możesz wywalić ale przy takich modach bym go zostawił chyba że naprawdę jest już zapchany to wyjazd z nim, co do 216 i program to okolice 115ps może ciut więcej jest osiągalne na starej turbinie

ja na 216 + turbo awx + program miałem 150ps:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

115ps to sie robi na serii calkowitej

czasy takich przyrostow na serii juz dawno sie skonczyly , auto podmeczone , ledwo dyszace wtryski i pompy juz nie daja takich cudnych przyrostow

ostatnio robilem AHU ze zmeczona pompa + wtryski AFN wyszlo 280 Nm i 117 PS jak dobrze pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mu powiem że wyjdzie mu 130ps ?? i potem chłop się załamie że mu nie wyszło trzeba patrzeć racjonalnie moc z samych wtrysków się nie weźmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty to gadasz mało jest firm w okolicach wrocławia ?? trudno koło domu nie zawsze wszystko znajdziesz:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po wywaleniu kata i wsadzeniu wtrysków 205 z AFNa do zdrowego 1Z powinieneś otrzymać około 110 kucy i około 220Nm, 216 dadzą nieco więcej, do 120 kucy, momentu obrotowego około 240Nm, to wszystko indywidualna sprawa silnika, ale żeby było jeszcze więcej frajdy z jazdy trzeba zrobić porządnego chipa :)

Kata wywal bo jak wsadzisz większe wtryski to Ci będzie pomału wydech przepalać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to chodzi, można wstawić tylko samą rurę, ale wtedy na przeglądzie mogą się przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to chodzi, można wstawić tylko samą rurę, ale wtedy na przeglądzie mogą się przyczepić.

kto to sprawdza w tym kraju?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywalić bebechy i wspawać rure inaczej będzie rezonans

ja wywaliłem kata i nie wsadzałem żadnej rury. nie pojawiły się żadne zmiany akustyczne na minus, tylko trochę bardziej turbinkę było słychać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...