Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co to za zegary?


mo2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie u siebie w b5, ale brak podswietlenia zapięcia pasów . Kontroli trakcji też nie mam, tzn przycisk ASR jest ale się nie podświetla(zanim kupilem auto miało wymieniony silnik - dzwon). Sprzedający powiedział, że nie ma. Zastanawia wygląd kontrolek, są kiepskiej jakości jak od pana Mietka z garażu.Dziwna kontrolka od świateł mijania :shock3: Czy to są zegary od B5, czy jakieś dorabiane ?

20121031064348.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20121031064359.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20121101064236.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są zegary po lifcie widzę

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

zdjęć nie można powiększyć i lipa :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można ,nawet z postimage'a :wink:. Wrzuciłem z imageshack'a będzie łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można ,nawet z postimage'a :wink:. Wrzuciłem z imageshack'a będzie łatwiej.

to je wrzuć ;) bo nic nie ma ;]

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

szczerze widzę 1 raz takie zegary dziwne trochę.. są takie w B5 ale nie aż takie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój błąd, już powinno być ok. Generalnie kiepsko wykonane tarcze zegarów, może na zdjęciach tego nie widać, ale wyglądają jakby cięte ręcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój błąd, już powinno być ok. Generalnie kiepsko wykonane tarcze zegarów, może na zdjęciach tego nie widać, ale wyglądają jakby cięte ręcznie

ogólnie widać że tarcze zegarów sa bardzo dziwne i oznaczenia np aku itp widać gołym okiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, nie widać. Aku się świeci bo przy odpalniu fote robiłem , chciałem załapać resztę kontrolek ale nie zdążyłem :kwasny: . ABS też jest inny brak (O)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, nie widać. Aku się świeci bo przy odpalniu fote robiłem , chciałem załapać resztę kontrolek ale nie zdążyłem :kwasny: . ABS też jest inny brak (O)

chłopacy może jak to zobaczą to odezwą się w tej sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego dochodzi bark sygnalizacji otwartych dzwi na fisie.Sygnalizuje otwartą klapę bagażnka, nic więcej. Czytałem, że z analogowym zegarem tak jest. Jednak trochę to dziwne, tylko klapa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no widac ze tarcze sa od czegos innego bo cyfry od zegarka analogowego maja dziwna czcionke ktos sie bawil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to ktoś sobie zamontował angielski licznik z FIS-em i dorobił sobie tarczki żeby nie było widać skali w milach. Z tego co wiem to angliki mają na 12 godzinie 130km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są zegary po lifcie widzę

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

zdjęć nie można powiększyć i lipa :facepalm:

Uuuuu, błądzisz kolego i to strasznie. Po czym to stwierdzasz? To są jakieś chińskie tarcze, VW by tak nisko nie upadło, by takie coś w passatach puszczać, no na samą logikę... :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

Dla mnie to ktoś sobie zamontował angielski licznik z FIS-em i dorobił sobie tarczki żeby nie było widać skali w milach. Z tego co wiem to angliki mają na 12 godzinie 130km/h.

Dokładnie tak, wersja EU ma 100km/h w tej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarcze to napewno jakas samoróbka, takiej czcionki to jeszcze nie widzialem w zadnym samochodzie grupy vag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...