Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ile jest warta ta gitara elektryczna Fender Stratocaster

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W ramach długów dostałem taka gitarę Fender Stratocaster Made in USA, ile jest ona warta? Z 1000zł za nią wezmę?

PB020382.jpg PB020375.jpg PB020376.jpg

PB020377.jpg PB020378.jpg PB020379.jpg

PB020380.jpg PB020381.jpg

Opublikowano

za***isty stan :kox: Uwielbiam straty :kox: Jakbym miał luźnego tysiaka już by była moja :decayed:

Ze stratami to różnie bywa w zależności od roku produkcji i dokładnego stanu, powiedzmy że ok 2500-3500 możesz za nią dostać :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Nie zależy mi na długiej sprzedaży. Za tydzień jak mi dłużnik nie odda kasy to będzie do wzięcia za 1000zł. Za tydzień możliwe że ją wystawię na allegro. Stan jest rewelacyjny. Nie wiem co to za model i rok produkcji, musiałby to jakiś lutnik obejrzeć lub znawca. Dopytam dłużnika co to za model specyfikacje itp itd za tydzień jak kasy nie odda.

Opublikowano

to za tysiaka ja ją rezerwuje bo szukam gitary dla siebie żeby z synem pograć :wink:

---------- Post dopisany at 01:55 ---------- Poprzedni post napisany at 01:53 ----------

powiem tak straty są Amerykańskie i robione w Meksyku na meksykańskim stracie grałem ładne brzmienie, nie wiadomo jaka jest jej historia jak sie z nią obchodzono czy stroi czy nikomu nie upadła itd....

Opublikowano
  • Autor
to za tysiaka ja ją rezerwuje bo szukam gitary dla siebie żeby z synem pograć :wink:

---------- Post dopisany at 01:55 ---------- Poprzedni post napisany at 01:53 ----------

powiem tak straty są Amerykańskie i robione w Meksyku na meksykańskim stracie grałem ładne brzmienie, nie wiadomo jaka jest jej historia jak sie z nią obchodzono czy stroi czy nikomu nie upadła itd....

Jak będzie na sprzedaż to dam znać.

Opublikowano

i co

Opublikowano
i co

Zagrał i rozwalił o podłogę jak na porządnym koncercie :grin:

Opublikowano
  • Autor

Czekam nadal na kasę od dłużnika, prosił o jeszcze tydzień,,,,, bo to jest mój młodszy brat.

Opublikowano

brat brata harata :decayed:

Opublikowano

nie wypadaloby powiedziec bratu, ze jest warta wiecej niz tysia i on sam ogarnalby jej sprzedaz na alledrogo? :decayed: brata tak w c..ja robic, nie ladnie :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.