Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile jest warta ta gitara elektryczna Fender Stratocaster


Rekomendowane odpowiedzi

W ramach długów dostałem taka gitarę Fender Stratocaster Made in USA, ile jest ona warta? Z 1000zł za nią wezmę?

PB020382.jpg PB020375.jpg PB020376.jpg

PB020377.jpg PB020378.jpg PB020379.jpg

PB020380.jpg PB020381.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***isty stan :kox: Uwielbiam straty :kox: Jakbym miał luźnego tysiaka już by była moja :decayed:

Ze stratami to różnie bywa w zależności od roku produkcji i dokładnego stanu, powiedzmy że ok 2500-3500 możesz za nią dostać :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zależy mi na długiej sprzedaży. Za tydzień jak mi dłużnik nie odda kasy to będzie do wzięcia za 1000zł. Za tydzień możliwe że ją wystawię na allegro. Stan jest rewelacyjny. Nie wiem co to za model i rok produkcji, musiałby to jakiś lutnik obejrzeć lub znawca. Dopytam dłużnika co to za model specyfikacje itp itd za tydzień jak kasy nie odda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to za tysiaka ja ją rezerwuje bo szukam gitary dla siebie żeby z synem pograć :wink:

---------- Post dopisany at 01:55 ---------- Poprzedni post napisany at 01:53 ----------

powiem tak straty są Amerykańskie i robione w Meksyku na meksykańskim stracie grałem ładne brzmienie, nie wiadomo jaka jest jej historia jak sie z nią obchodzono czy stroi czy nikomu nie upadła itd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to za tysiaka ja ją rezerwuje bo szukam gitary dla siebie żeby z synem pograć :wink:

---------- Post dopisany at 01:55 ---------- Poprzedni post napisany at 01:53 ----------

powiem tak straty są Amerykańskie i robione w Meksyku na meksykańskim stracie grałem ładne brzmienie, nie wiadomo jaka jest jej historia jak sie z nią obchodzono czy stroi czy nikomu nie upadła itd....

Jak będzie na sprzedaż to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co

Zagrał i rozwalił o podłogę jak na porządnym koncercie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam nadal na kasę od dłużnika, prosił o jeszcze tydzień,,,,, bo to jest mój młodszy brat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wypadaloby powiedziec bratu, ze jest warta wiecej niz tysia i on sam ogarnalby jej sprzedaz na alledrogo? :decayed: brata tak w c..ja robic, nie ladnie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...