Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] AUSTRIA - POLSKA

Kto wygra ?

  1. 1. Kto wygra ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po meczu otwarcia stawiam, że z Austrią będzie ................ 8 : 8 :polew:

Przy takim obstawianu to ciekawe czego Ty mecz otwarcia oglądałeś :wink4:

Opublikowano

do meczu 20 godzin :evil:

Opublikowano

do meczu 20 godzin :evil:

+17 minut :evil:

Opublikowano

niecale 8 godzin do meczu , musimy wygrac 2:0 dla Polski :th:

Opublikowano

1:0 Dla naszych :th: Meczyk coraz blizej :kox:

Opublikowano

5 minuta meczu - Smolarek strzałem w długi róg pokonuje austriackiego bramkarza.

12 minut później Murawski główką na 2:0.

W 28 minucie po golu Krzynówka z rzutu wolnego jest już 3:0!

Nagle ktoś mnie szarpie za koszulkę i słyszę głos:

- Kupiłeś marchewkę? Marchewkę się pytam czy kupiłeś!!!

:polew:

Opublikowano

5 minuta meczu - Smolarek strzałem w długi róg pokonuje austriackiego bramkarza.

12 minut później Murawski główką na 2:0.

W 28 minucie po golu Krzynówka z rzutu wolnego jest już 3:0!

Nagle ktoś mnie szarpie za koszulkę i słyszę głos:

- Kupiłeś marchewkę? Marchewkę się pytam czy kupiłeś!!!

:polew:

:polew: :polew: :polew:[br]

Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 15:58 _________________________________________________

Po meczu otwarcia stawiam, że z Austrią będzie ................ 8 : 8 :polew:

Przy takim obstawianu to ciekawe czego Ty mecz otwarcia oglądałeś :wink4:

Jak to ? Pierwszy z trzech "O" :polew:

Mecz Otwarcia

Mecz O wszystko

Mecz O honor

Mecz Otwarcia źle wytypowałem, więc w meczu O wszystko dałem 8 : 8 bo i tak bym nie zgadł :)

Opublikowano

5 minuta meczu - Smolarek strzałem w długi róg pokonuje austriackiego bramkarza.

12 minut później Murawski główką na 2:0.

W 28 minucie po golu Krzynówka z rzutu wolnego jest już 3:0!

Tak to tylko w erze :polew: :polew:

Opublikowano

podali już skład :rolleyes:

Opublikowano

podali już skład :rolleyes:

To nic nie da chyba, że Austria będzie grała na kolanach :polew:

Opublikowano

stawiam na 2:4 dla naszych :naughty:

Opublikowano

no a teraz pozostaje tez za Niemcow trzymac kciuki zeby z Chorwacja wygrali ,wtedy o awans bedzie latwiej

skad Polski Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Mariusz Jop, Jacek Bąk, Michał Żewłakow - Euzebiusz Smolarek, Dariusz Dudka, Mariusz Lewandowski, Jacek Krzynówek - Roger - Marek Saganowski

wydaje mi sie ze calkiem dobry sklad, w obronie wchodzi Jop za Golanskiego(blad w meczu z niemcami) , Zewlakow wchodzi na lewa strone, zamiast Lobodzinskiego i Zurawskiego graja Roger i Saganowski

Opublikowano

Moim zdaniem na lewej stronie powinien wyjsc Wawrzyniak, a Zewlakow powinien zostac w srodku... ale nie jest zle.

Dobrze, ze jest Saganowski na szpicy zamiast Smolarka, bo on nie nadaje sie zeby grac solo w ataku.

Opublikowano

a mnie się wydaje że przegramy wszystkie 3 mecze :(, (abym się mylił)

Opublikowano

Narazie to Chorwacja daje w dupke niemca 1:0 :naughty:

Opublikowano

Narazie to Chorwacja daje w dupke niemca 1:0 :naughty:

Powinno być już 3:0 dla chorwacji...... jestem za nimi jak nigdy !!!

Opublikowano

No i mamy 2:0 dla Chorwatów co dla nas nie jest dobrym wynikiem :confused4:

Opublikowano

jest źle jest bardzo źle szczerze byłem za Niemcami teraz musimy wygrać z Austrią przynajmniej z 3 zero a później z Chorwacją

fajnie 2:1

Opublikowano

no niestety nadzieja tylko na mecz z Austrią, bo z Chorwatami to raczej bedzie cud jak wygramy

Opublikowano

i d*pa, grać będziemy najwyżej o 3 miejsce. Z Austrią wygramy jednym golem a z Chorwacją dostaniemy 2:0

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.