Skocz do zawartości
IGNOROWANY

stuki... wymienione wszystko


dawid97531

Rekomendowane odpowiedzi

Wutam mam problem wymienilem cale zawieszeni na na lemka .nowe amortyzatory supersporta i maglownica po regeneracji . Zalozone wszytsko nowe ale i tak sa jeszcze stuki ,czyc w 2 kolach obstawiam ze to magiel bo wiadomo jak to jest z ta regeneracjia. Co jeszce sprawdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wlasnie sprawdz przedni stabilizator , ja tez wlasnie jestem po wymianie calego zawieszenia sprezyn i amorkow na 1 BE i po wymianie dalej cos napier...lo na kazdej nawet najmniejszej dziurze az wkoncu sie zebralemi i zalozylem przedni stabilizator od RS4 , ktory od paru tygodni lezal juz sobie w garazu (ale nawet nie mialem pojecia , przez mysl mi nie przeszlo ze to jest cos nie tak ze stabilizatorem).

W koncu nastala cisza podczas jazdy jak makiem zasial az sam sie zdziwilem bo w Lipcu wymienialem gumy na stabilizatorze i spodziewalem sie , ze to ktorys wachacz tak wali zwlaszcza , ze na wybitym zawiasie troche jezdzilem za nim wszystkie graty skompletowalem do wymiany.

U mnie objawialo sie to tym , ze kazde nawet najmniejsze pukniecie bylo czuc pod stopami na pedalach , podlodze dlatego z poczatku myslalem , ze ktorys z dolnych wachaczy jest wybity na tulejach (mimo ze w Lipcu tez nowe Febi zakladalem)

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam-a drążki kierownicze i końcówki też wymieniłeś.u mnie taż tak stukało na nierównościach,na szarpakach bez luzów,amory ok.a stukot był.zacząłem od wymiany poduszek górnych amorów nic, potem sam amor i nic.pojechałem do aso skody w wejherowie i zdignozowali ze to drążek i końcówka,choć luzów nie bylo.dziś wymieniłem i cisza cisza cisza.wymienione części oddali i w rękach wyglądają jakby mogły jeszcze dlugo chodzić, a jednak luzik do luzika i wychodzi łomot trudny do zdiagnozowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam z przodu stuki i wszystko wymienione, zostały tylko tuleje przednich sanek i poduszki silnika lub skrzyni.

Stuki są na leżących policjantach, uskokach w jezdni, ogólnie wtedy gdy koła szybko opadają nawet przy 100km/h jak przejadę przez uskok jezdni to jest pojedynczy, mocny stuk, który przenosi się na budę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera wie jaka może być przyczyna ... skoro wymieniłeś wszystko prawie i nadal to samo hmmmm to mnie zażyłeś uważałem ze to poduszki amorków wyrobione bo tez ten temat przerabialem ale u mnie stuki ustały. A byłeś u jakiegoś fachowca ? Co on na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak samo, wszystkie wahacze wymienione na lemfo + drążki kierownicze, wcześniej jeszcze amorki, ostatnio poduszki pod amorkami i dalej jestem nie zadowolony, kumpel który ma B5 ma dużo lepsze zawieszenie niż moje, tam jak sie wpadnie się w dziure to jest tak jakoś miękko a u mnie tak nie ma :facepalm:, i nie ma jakiś wyraźnych stuków, ale mam wrażenie że jeszcze coś tam jest nie tak, może właśnie gdzieś na stabilizatorze coś nie tak , o takich gumach PODUSZKA STABILIZATORA VW AUDI A4 A6 A8 PASSAT (2810155271) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. mowa - może ju u siebie wymienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie te ja wymienilem poduszki amortyzatora . zauwarzylem tez ze stuki sa nawet gdy delikatnie rusza sie autem na boki jak i gora dol

te poduszki pod amorkiem wymieniłem są dwie o ile sie nie myle górna i dolna? wymienione obie, cisza była przez ok miesiąc teraz znów cos nie tam odzywa, myślę że o jeszcze nie to :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj złapać kluczem od spodu śruby tulejek danej i je w całości obrócić o 180 stopni jeśli sie da, powinno sie trochę poprawić jeśli to one

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstawiam łożyska amortyzatorów

wymienione na nowe

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

Spróbuj złapać kluczem od spodu śruby tulejek danej i je w całości obrócić o 180 stopni jeśli sie da, powinno sie trochę poprawić jeśli to one

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

chodzi o tulejki na tych sankach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...