Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Na jaki kolor zimówki?


davidoff82

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie tez myslalem nad plastidipem albo foliatec bo jest wiecej kolorow, bo lakierem nie bede napewno bo za ładne sa te felgi na to:) ok to zaraz wrzuce do VT

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ----------

http://images47.fotosik.pl/1623/b6720920ae57e89e.jpg

Jaki kolorek wybrac czy zostawic srebrne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ----------

http://images47.fotosik.pl/1623/b6720920ae57e89e.jpg

Jaki kolorek wybrac czy zostawic srebrne?

Ja bym zostawił srebrne - pasują do relingów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

białe na zimę to raczej słaby pomysł, no chyba, że będą myte codziennie :) ja mam białe na lato i brudzą się w masakrycznym tempie ale za to po umyci robią robotę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

białe na zimę to raczej słaby pomysł, no chyba, że będą myte codziennie :) ja mam białe na lato i brudzą się w masakrycznym tempie ale za to po umyci robią robotę :D

Dobre na śnieg :naughty: Ale jednak w tym przypadku zostawił bym srebrne... Te kolorki wyglądają tragicznie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem mat powiem tyle utrzymać w czystości masakra. Miałem białe to samo. Kilka hamowań i już czarne...Wiec najlepiej na czarny połysk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róż, zieleń i pomarańcz to chyba takie najbardziej sensowne z wariacji jak ktoś się uprze na "kolorowanie"

W sumie sam swojego czasu chciałem w czerwień lecieć, nie widzę w tym nic obciachowego - miła odmiana na drodze od wszystkich sreber i nielicznych czarnuchów.

Chociaż najbezpieczniejsze wyjście jak komuś znudziło się srebro - to uderzyć właśnie w czerń - ale przy zabudowanej feldze wygląda jak stalówka... :/

I jeszcze warto pamiętać, że przy czarnej feldze trzeba latać przy oponach z czernidłem - bo inaczej wyglądają traaagicznie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czarny połysk i jak kolega Mateusz pisze opona jest mniej czarna niż felga :facepalm:

Kumpel ma na czarnym aucie białe felgi i wygląda to spoko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mamy glebione auto to mozna myslec nad kolorowymi felgami jesli seria to tylko srebrny lub czarny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myśleliście o PlastDip?

Koszt 230 zł za 4 felgi, dużo czytałem, oglądałem i powiem szczerze, że NIE jest to przereklamowane.

Sam nie wiem czy sobie w czarny mat na zimę swoich felg nie wrzucić tym oto sposobem :)

tu przykład: http://mbworld.org/forums/attachments/c-class-w204/233637d1334964926-just-plasti-dipped-my-rims-photo-3-1-.jpg

tu można kupić cały zestaw: Conrad Electronic Sp. z o.o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre rozwiazanie i jak sie znudzi mozna zerwac. Swoja droga dobre zabezpieczenie dla kolek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...