Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polerowanie fajek wydechy


radzio06

Rekomendowane odpowiedzi

dla uzyskania lepszego efektu proponowal bym zakupic 2 piwka:jerk:

Już wiem dlaczego mi nie wyszło i zmuszony byłem podciąc i założyc prostą nakłądkę na fajki:kwasny:

A ja i tak uważam, że to całe polerowanie nie ma sensu lepiej kupić 2 nakładki takie jak miał grn np w swoim aucie tu uciąć tam zakręcić i efekt znacznie lepszy niż te zakrzywione rurki które świecą. No ale co kto lubi to już jego sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polerowałem ze 3-4 miechy temu końcówki okrągłą szczotką drucianą na wiertarke, bez papieru efekt super ale już są rude ;( macie jakis sposób żeby to zabezpieczyć? ew kupić zagiete polerowane końcówki na allegro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polerowałem papierem wodnym 800 potem chyba 1200 na koniec 2000. Na końcu przejchałem TEMPO plus szmatka, Wszytko ręcznie. Przy samym brzegu rury są już wżery lekke i tego już mi się ręcznie nie udało spolerować. Świecą się jak psu. Po poł roku jedyne co się pojawiło to na końcówkach troche sadzy z rury - wystarczy tempo poprawić. Rdza ani nalot się nie pojawia, także jak ktoś pisał o rdzy to nie wiem, może już wymieniany tłumik na nieoryginalny i jest z innej blachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUpic mozna nakłądki ale jaki to efekt ??? " a se kupiłem Chińskie nakładki na końcówki tłumika w Tesco " Jaka to brzi ??? :D:facepalm:

a spędz troche czasu przy samochodzie, wylej z siebie troche potu popraw browarkiem albo i dwoma :) i potem jak zobaczysz efekt ciezkiej pracy

" O kur...a ale mi to zajebi..scie wyszło :) jestem dumny z siebie :) "

Ja jak polerowałem rant felg swoich to troche sie zeszło bo zaczynałem od Scansola i potem zaczynając papierem od 400 800 1200 2000 2500 i tak każdego dnia jeden papier na jedną felge :) raz jak znajomy przyszedł do garazu to nie stety dwa dni zastoju było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o czym mowisz, ja tez swoje 2 komplety robiłem samodzielnie, scansol, i jazda z papierkami, a na koniec filc na wietrarke i parta polerska, swieciły jak sie psu jajca, ale to bylo w mojej starej hondzie, teraz tez szukam felg do renowacji po taniosci mozna dorwac, a satysfakcji nie da sie opisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla uzyskania lepszego efektu proponowal bym zakupic 2 piwka:jerk:

Już wiem dlaczego mi nie wyszło i zmuszony byłem podciąc i założyc prostą nakłądkę na fajki:kwasny:

Skoro już odgrzałeś kotleta to może napiszesz coś konkretnego? :facepalm:

Tak polerowałeś rury że musiałeś je obciąć? No stary, to faktycznie jest się czym chwalić... :facepalm:

Chodziło o co innego. Skoro nie masz poczucia humoru to wybacz. Obciąłem bo efekt marny a była okazja bo miałem gościa na praktykach który robił takie końcówki do swojej B5, więc zrobił i dla mnie(wtedy też do B5) z ori nierdzewki, kwasówki, grubsze, ala A6 C6 3.0 (niewiele zagięte). Znajde foty to wrzucę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno płyn do czysczenia kominków robi cuda jeśli chodzi o końcówki wydechów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papier 1500 a pozniej pasta autosol i jest lustro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki np płyn do czyszczenia kominków? możesz coś konkretnie? np markę? bo jakiś płyn mam a brat w vw multivanie ma strasznie zeżarte odbyty:grin: Może coś pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...