Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[2001 A4 1.8T Quattro]Czarna A4, 17", skóra, nowy wydech


MaTT889

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem mlody bo mam 18 lat i to Audi jest moim drugim autem, poprzednie (1999 Galant) skasowal mi ojciec, nie jego winy na szczescie. Jestem na razie amatorem wiec nie wiele moge o tym aucie powiedziec po za tym, ze wedlug mnie jest calkiem dobrze wyposazone jak na rok 2001, miedzy innymi skorzane, podgrzewane siedzenia, kilka poduszek, naped na 4 kola i pare innych. Jest to silnik 1.8T, co do ilosci koni sam nie jestem pewien bo kazde zrodlo mowi co innego. Przebieg: 91 tysiecy mil. Jak dotad wymienilem swiece, sonde lambde, przednie tarcze i klocki i pare innych drobiazgow. Mam zamiar go troche zatrzymac i zrobic pare rzeczy, jakies malo modyfikacje silnika i wygladu. To chyba tyle, czas na zdjecia:

1. img0717z.jpg

2. img0716hu.jpg

3. img0715x.jpg

4. 59864042318507106857214.jpg

5. 42634342390700432971217.jpg

6. 40464242318496106858356.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no, musisz się postarać, godnie reprezentować Polskę w Hameryce, pokaż im jak to się robi:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na początek usuń napis "sport" z tej listwy i popraw wydech bo chyba krzywo wisi.

Fajne jasne wnętrze, ciemne w ciemnym aucie chyba nigdy mi się nie spodoba:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mocy to sprawdź oznaczenie silnika jakie masz - jesli nikt nie zmieniał napisu 1.8t z tyłu to tak wyglądają 180KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun, szacun a i po polsku pisze lepiej niż niejeden mieszkający w Polsce.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pisaniem nie mam problemu, bo mieszkam tu dopiero od 2 lat. Dziekuje za pozytywne komentarze i ciesze sie, ze Wam sie podoba. Na razie brakuje mi kasy na dalsze modyfikacje

Sam bym chętnie wyjechał, niestety praca mnie przywiązuje do PL:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pisaniem nie mam problemu, bo mieszkam tu dopiero od 2 lat. Dziekuje za pozytywne komentarze i ciesze sie, ze Wam sie podoba. Na razie brakuje mi kasy na dalsze modyfikacje

dawaj mieniamy klape i lampy na euro :decayed: chlopaki w USA beda zazdroscic a chlopak w PL beda szczesliwi :banan::grin::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...